Металіст: 31 Фастов Дмитро, 21 Багачанський Максим, 22 Бусько Андрій, 4 Голубка Юрій, 99 Гомес Феррейра Габрієль, 13 Горяінов Олексій, 8 Дігтярь Кирило, 23 Луців Василь, 24 Луців Петро 70 Мораренко Станіслав, 7 Рязанцев Євгеній. Запасні: 78 Шумілов Сергій, 29 Абрамов Єгор, 20 Вернаттус Даніель Онєбучі, 16 Горенко Роман, 27 Ісаєнко Євгеній, 37 Красніков Єгор, 17 Приходько Даніїл, 9 Синчук Геннадій, 88 Соуза Сантос Віктор Ян, 6 Тепляков Даніїл.
Епіцентр: 1 Чернобай Сергій,2 Жмуйда Олександр,4 Мороз Владислав,3 Григоращук Степан,97 Климець Олександр, 19 Алібеков Ахмед,28 Ліповуз Андрій,11 Гринь Сергій, 9 Кравчук Данило, 7 Стень Сергій, 99 Гірний Максим. Запасні: 99 Гірний Максим,16 Жмурко Роман, 17 Бендера Іван, 26 Козловський Денис, 98 Ляшенко Андрій, 10 Беженар Андрій, 21 Кристін Станіслав, 23 Павлученко Андрій, 30 Бушняк Гліб.

Анонс матчу Епіцентр - Металіст 30.09.2023, Перша ліга України

Поединок між командою Епіцентр (Каменец-Подольский) та командою Металіст (Харьков) проходитиме в рамках турнира по футболу: Перша ліга України 2023/2024 .

Дата проведення матчу: 30.09.2023
Час початку матчу: 14:30

Історія протистоянь между командами Епіцентр (Каменец-Подольский) та командою Металіст (Харьков):

Прошедший поединок між командами закінчився нічиєю . Зіткнення Епіцентр та Металіст у попередньому футбольному матчі 30.09.2023 закінчилось с такими результатами: 2:2 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Епіцентр - Металіст можна подивитися 30.09.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Епіцентр - Металіст, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Епіцентр (Каменец-Подольский)
Рік заснування Епіцентр (Каменец-Подольский): 1960

Предыдущий поединок команди Епіцентр був зіграний проти ФСК Маріуполь - 28.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Епіцентр.

Назва: Металіст (Харьков)
Рік заснування Металлист (Харьков): 2020

Предыдущий поединок команди Металіст був зіграний проти Кремінь - 26.04.2024, у рамках чемпионата Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Металіст.

Слідкуйте за результатами матчу Епіцентр - Металіст онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.