Матч розпочато!
Склад команди "Гірник-Спорт": 35 Шухман Богдан, 15 Черниш Денис, 94 Мороз Євгеній (K),14 Чібуезе Принс Чісом, 77 Шептіцький Максим, 16 Одог Інносент Чідозі, 11 Дмитрієв Данило, 10 Гора Богдан, 19 Тузенко Данило, 13 Черткоєв Інал, 23 Студенко В'ячеслав Запасні: 12 Козлов Станіслав, 20 Юрченко Ілля, 27 Романенко Андрій, 17 Подрезан Олександр, 66 Чуквуемека Ннабуіґе Річмонд, 24 Височин Дмитро, 7 Нижник Артем, 8 Дудка Микита, 22 Вороп Микола, 6 Подейко Максим
Склад команди "Металіст": 25 Рибак Владислав, 21 Багачанський Максим, 22 Бусько Андрій, 99 Гомес Феррейра Габрієль (K),8 Дігтярь Кирило, 27 Ісаєнко Євгеній, 24 Луців Петро, 5 Підручний Денис, 44 Порох Богдан, 7 Рязанцев Євгеній, 9 Синчук Геннадій Запасні: 31 Фастов Дмитро, 29 Абрамов Єгор, 20 Вернаттус Даніель Онєбучі, 16 Горенко Роман, 13 Горяінов Олексій, 19 Кайдалов Данило, 17 Приходько Даніїл, 6 Тепляков Даніїл

Анонс матчу Гірник-Спорт - Металіст 06.04.2024, Перша ліга України

Матч між командою Гірник-Спорт (Горишние Плавни) та командою Металіст (Харьков) проходитиме в рамках турніру по футболу: Перша ліга України 2023/2024 .

Дата проведення матчу: 06.04.2024
Час початку матчу: 13:30

Історія протистоянь між Гірник-Спорт (Горишние Плавни) та командою Металіст (Харьков):

Минулий матч між командами закінчився нічиєю . Зіткнення Гірник-Спорт та Металіст у попередньому футбольному матчі 06.04.2024 закінчилось з наступним результатом: 0:0 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після попередніх зустрічей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Гірник-Спорт - Металіст можна подивитися 06.04.2024 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнір Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Гірник-Спорт - Металіст, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Гірник-Спорт (Горишние Плавни)
Рік заснування Гірник-Спорт (Горишние Плавни): 1989
Тренер: Сергей Дирявка

Попередній поєдинок команди Гірник-Спорт був зіграний проти Нива - 28.04.2024, у рамках чемпіонату Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Нива.

Назва: Металіст (Харьков)
Рік заснування Металлист (Харьков): 2020

Попередній поєдинок команди Металіст був зіграний проти Кремінь - 26.04.2024, у рамках турніру Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Металіст.

Слідкуйте за результатами матчу Гірник-Спорт - Металіст онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.