Матч розпочався!
Вікторія: 1 Шеліхов Денис, 17 Корохов Євген, 45 Сасовський Максим, 5 Кравчук Юрій, 33 Ульянов Дмитро, 11 Лебеденко Олександр, 27 Долінський Денис, 25 Шарай Станіслав, 9 Шаврін Вадим, 96 Нич Назарій, 70 Чеглов Максим. Запасні: 32 Литвиненко Олександр, 7 Нелін Андрій, 4 Курелєх Валерій, 19 Данилюк Артем, 21 Покотилюк Максим, 28 Копил Сергій, 77 Машталір Сергій, 15 Євпак Максим, 29 Байдал Антон.
Епіцентр: 16 Жмурко Роман, 3 Григоращук Степан, 4 Мороз Владислав, 21 Кристін Станіслав, 2 Жмуйда Олександр, 28 Ліповуз Андрій, 19 Алібеков Ахмед, 10 Беженар Андрій, 98 Ляшенко Андрій, 7 Стень Сергій, 9 Кравчук Данило. Запасні: 1 Чернобай Сергій, 30 Бушняк Гліб, 11 Гринь Сергій, 77 Полюлях Микита, 20 Кристін Владислав, 8 Глущук Юрій, 18 Миронюк Микола, 26 Козловський Денис, 97 Климець Олександр.

Анонс матчу Епіцентр - Вікторія 07.04.2024, Перша ліга України

Матч між командою Епіцентр (Каменец-Подольский) та командою Вікторія (Сумы) проходитиме в рамках турніру по футболу: Перша ліга України 2025 .

Дата проведення матчу: 07.04.2024
Час початку матчу: 12:00

Історія протистоянь між Епіцентр (Каменец-Подольский) та командою Вікторія (Сумы):

Попередній матч між командами закінчився перемогою на користь Епіцентр, тоді як команда Вікторія залишилася з поразкою . Зіткнення Епіцентр та Вікторія у попередньому футбольному матчі 07.04.2024 закінчилось з такими результатами: 3:1 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після попередніх зустрічей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Епіцентр - Вікторія можна подивитися 07.04.2024 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнір Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Епіцентр - Вікторія, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Епіцентр (Каменец-Подольский)
Рік заснування Епіцентр (Каменец-Подольский): 1960

Попередній поєдинок команди Епіцентр був зіграний проти ФСК Маріуполь - 28.04.2024, у рамках чемпіонату Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Епіцентр.

Назва: Вікторія (Сумы)
Рік заснування Виктория (Сумы): 2015
Тренер: Артем Радионов

Попередній матч команди Вікторія був зіграний проти Агробізнес - 28.04.2024, у рамках турніру Перша ліга України 2025 та закінчився перемогою команди Вікторія.

Слідкуйте за результатами матчу Епіцентр - Вікторія онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.