Діназ: 1 Дмитроченко Вадим, 3 Де Соуза Насіменто Гільерме, 6 Літвінов Олександр, 19 Ярмак Євгеній, 8 Калинчук Тимофій, 29 Матюшенко Іван, 18 Соловйов Андрій, 27 Старенький Сергій, 5 Єременко Дмитро, 14 Новіков Андрій, 22 Кобзар Богдан. Запасні: 76 Борисенко В'ячеслав, 28 Ворона Максим, 2 Школьний Костянтин, 16 Хоцяновський Артем, 7 Шевченко Вячеслав, 11 Венгер Глєб, 21 Кіріченко Данило, 17 Баранов Микита, 70 Малакі Олексій, 4 Гемега Віталій.
Гірник-Спорт: 95 Веклич Данило, 14 Чібуезе Принс Чісом, 77 Шептіцький Максим, 15 Черниш Денис, 94 Мороз Євгеній, 9 Посєвкін Радіон, 10 Молько Владислав, 19 Тузенко Данило, 13 Черткоєв Інал, 89 Гора Богдан, 99 Жуков Микита. Запасні: 12 Козлов Станіслав, 17 Подрезан Олександр, 18 Кальчук Олександр, 66 Петров Єгор, 79 Янчук Денис, 70 Нижник Артем, 90 Орнат Артур, 24 Височин Дмитро, 20 Юрченко Ілля, 11 Дмитрієв Данило.

Анонс матчу Гірник-Спорт - Діназ 04.11.2023, Перша ліга України

Противостояние між командою Гірник-Спорт (Горишние Плавни) та командою Діназ (Вышгород) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Перша ліга України 2023/2024 .

Дата проведення матчу: 04.11.2023
Час початку матчу: 12:30

Історія протистоянь между Гірник-Спорт (Горишние Плавни) та командою Діназ (Вышгород):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь Гірник-Спорт, тоді як команда Діназ залишилася з поразкою . Зіткнення Гірник-Спорт та Діназ у попередньому футбольному матчі 04.11.2023 закінчилось с такими результатами: 2:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Гірник-Спорт - Діназ можна подивитися 04.11.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Гірник-Спорт - Діназ, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Гірник-Спорт (Горишние Плавни)
Рік заснування Гірник-Спорт (Горишние Плавни): 1989
Тренер: Сергей Дирявка

Прошедший матч команди Гірник-Спорт був зіграний проти Поділля - 20.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Назва: Діназ (Вышгород)
Рік заснування Диназ (Вышгород): 1999

Предыдущий матч команди Діназ був зіграний проти Буковина - 27.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Діназ.

Слідкуйте за результатами матчу Гірник-Спорт - Діназ онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.