Матч розрочато!
Поділля: 1 Непогодов Дмитро, 3 Сімінін Сергій, 33 Веремієнко Олег, 15 Цибульник Олександр, 13 Пасічник Кирило, 44 Корешков Валентин, 5 Савчук Гліб, 20 Оробець Іван, 22 Боженар Даниїл, 10 Куліш Максим, 17 Кобзар Богдан. Запасні: 55 Задерейко Антон, 21 Лис Назар, 49 Каверін Віталій, 77 Сніжко Олександр, 9 Гемега Віталій, 27 Назарчук Роман, 23 Чушенко Владислав, 66 Місержи Сергій, 30 Федоров Антон.
Діназ: 12 Потімков Ігор, 19 Ярмак Євгеній, 17 Рудавський Михайло, 22 Мартинюк Ярослав, 24 Волошин Андрій, 29 Ткачук Андрій, 70 Мораренко Станіслав, 97 Сейтхалілов Сулейман, 9 Сергійчук Михайло, 27 Старенький Сергій, 21 Кіріченко Данило. Запасні: 1 Дмитроченко Вадим, 69 Чернецький Тіт, 28 Ворона Максим, 8 Паламар Руслан, 77 Шамич Дмитро, 10 Новіков Андрій, 13 Коваленко Ілля, 20 Ставничий Вячеслав, 4 Борисенко Іван, 6 Літвінов Олександр.

Анонс матчу Діназ - Поділля 06.04.2024, Перша ліга України

Протистояння між командою Діназ (Вышгород) та командою Поділля (Хмельницкий) проходитиме в рамках турніру по футболу: Перша ліга України 2023/2024 .

Дата проведення матчу: 06.04.2024
Час початку матчу: 12:30

Історія протистоянь між Діназ (Вышгород) та командою Поділля (Хмельницкий):

Минулий поєдинок між командами закінчився нічиєю . Зіткнення Діназ та Поділля у попередньому футбольному матчі 06.04.2024 закінчилось з таким рахунком: 1:1 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після попередніх поєдинків внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Діназ - Поділля можна подивитися 06.04.2024 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпіонат Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Діназ - Поділля, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Діназ (Вышгород)
Рік заснування Діназ (Вышгород): 1999

Минулий поєдинок команди Діназ був зіграний проти Буковина - 27.04.2024, у рамках чемпіонату Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Діназ.

Назва: Поділля (Хмельницкий)
Рік заснування Подолье (Хмельницкий): 2016
Тренер: Виталий Костышин

Минулий поєдинок команди Поділля був зіграний проти ФК Чернігів - 27.04.2024, у рамках чемпіонату Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Поділля.

Слідкуйте за результатами матчу Діназ - Поділля онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.