Матч розпочався!
"Епіцентр": 16 Жмурко Роман, 20 Кристін Владислав, 4 Мороз Владислав, 3 Григоращук Степан, 21 Кристін Станіслав, 10 Беженар Андрій, 28 Ліповуз Андрій, 18 Миронюк Микола, 99 Ляшенко Андрій, 7 Стень Сергій, 9 Кравчук Данило Запасні: 30 Бушняк Гліб, 2 Жмуйда Олександр, 8 Глущук Юрій, 17 Бендера Іван, 19 Алібеков Ахмед, 23 Павлученко Андрій, 26 Козловський Денис, 97 Климець Олександр, 99 Гірний Максим
"Поділля": 1 Непогодов Дмитро, 3 Сімінін Сергій, 5 Савчук Гліб, 33 Веремієнко Олег, 15 Цибульник Олександр, 2 Пріхна Дмитро, 8 Доброхотов Ярослав, 13 Коваленко Ілля, 27 Назарчук Роман, 9 Задоя Євген, 7 Войтіховський Максим Запасні: 55 Задерйко Антон, 4 Болденков Валерій, 6 Костенко Кирило, 10 Василенко Станіслав, 20 Оробець Іван, 21 Лис Назар, 22 Боженар Даниїл, 23 Чушенко Владислав, 44 Корешков Валентин, 49 Каверін Віталій, 66 Биков Євгеній, 99 Петриченко Богдан

Анонс матчу Епіцентр - Поділля 20.10.2023, Перша ліга України

Матч між командою Епіцентр (Каменец-Подольский) та командою Поділля (Хмельницкий) проходитиме в рамках турнира по футболу: Перша ліга України 2023/2024 .

Дата проведення матчу: 20.10.2023
Час початку матчу: 13:30

Історія протистоянь между командами Епіцентр (Каменец-Подольский) та командою Поділля (Хмельницкий):

Прошедший матч між командами закінчився нічиєю . Зіткнення Епіцентр та Поділля у попередньому футбольному матчі 20.10.2023 закінчилось с таким счетом: 2:2 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Епіцентр - Поділля можна подивитися 20.10.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Епіцентр - Поділля, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Епіцентр (Каменец-Подольский)
Рік заснування Епіцентр (Каменец-Подольский): 1960

Прошедший поединок команди Епіцентр був зіграний проти Лівий Берег - 21.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Назва: Поділля (Хмельницкий)
Рік заснування Подолье (Хмельницкий): 2016
Тренер: Виталий Костышин

Прошедший матч команди Поділля був зіграний проти ФК Чернігів - 27.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Поділля.

Слідкуйте за результатами матчу Епіцентр - Поділля онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.