Фулгем - Челсі онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 02 жовтня 2023, 22:00 - Крейвен Коттедж . Трансляція: Setanta Sports
Головний суддя: Тим Робинсон
Лондон
0 - 2
Лондон
18' Mudryk, Mykhailo 19' Broja, Armando 34' Cucurella, Marc
46' Mudryk, Mykhailo Вийшов: Maatsen, Ian 53' Рауль Хіменес Вийшов: Vinicius, Carlos 53' Wilson, Harry Вийшов: Iwobi, Alex 55' Palmer, Cole 57' Андреас Перейра 65' Broja, Armando Вийшов: Рахім Стерлінґ 65' Харрісон Рід Вийшов: Cairney, Tom 68' Рахім Стерлінґ 75' Андреас Перейра Вийшов: Lukic, Sasa 78' Palmer, Cole Вийшов: Ugochukwu, Lesley 87' Sanchez, Robert 90' Fernandez, Enzo 90' Caicedo, Moises Вийшов: Madueke, Noni
Цікаві факти
  • The most common result of matches between Fulham FC and Chelsea FC when Fulham FC is playing at home is 1-2. 3 matches have ended with this result.
  • During the last 17 meetings with Fulham FC playing at home, Fulham FC have won 2 times, there have been 5 draws while Chelsea FC have won 10 times. The goal difference is 27-12 in favour of Chelsea FC.
  • During the last 35 meetings, Fulham FC have won 2 times, there have been 12 draws while Chelsea FC have won 21 times. The goal difference is 56-24 in favour of Chelsea FC.
  • Last season's matches: 2-1 (Fulham FC at home) and 0-0 (Chelsea FC at home).
  • A year ago, Chelsea FC were number 6 in the table with 10 points. Now they are number 14 with 5 points.
  • Chelsea FC have not managed to score in their last 3 matches.
  • Fulham FC wins 1st half in 33% of their matches, Chelsea FC in 23% of their matches.
  • Fulham FC wins 33% of halftimes, Chelsea FC wins 23%.
  • The winner of their last meeting was Chelsea FC.
  • On their last meeting Chelsea FC won by 2 goals.
  • When Fulham FC leads 1-0 at home, they win in 92% of their matches.
  • When Chelsea FC leads 0-1 away, they win in 71% of their matches.
  • When Fulham FC is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When Chelsea FC is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In Premier League, Fulham FC has better performance than Chelsea FC.
  • Fulham FC's performance of the last 5 matches is better than Chelsea FC's.
  • Chelsea FC has streak of 3 matches with 0 scored goals.
  • Chelsea FC have lost just 1 of their last 5 games against Fulham FC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Fulham FC won 1, Chelsea FC won 3, 1 draws.
  • Chelsea FC have lost just 1 of their last 5 Premier League games against Fulham FC.
  • Fulham FC have won just 1 of their last 5 Premier League games against Chelsea FC.
  • Fulham FC scores 0.4 goals in a match against Chelsea FC and Chelsea FC scores 1.2 goals against Fulham FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Fulham FC and Chelsea FC is 1.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Fulham FC and Chelsea FC is 0.8.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • Both teams didn't score on their last match.
  • Fulham FC scores 1.44 goals when playing at home and Chelsea FC scores 0.79 goals when playing away (on average).
  • Fulham FC have won 3 home matches in a row.
Кубок Англії 2023/2024
90'
Fernandez, Enzo
90'
Caicedo, Moises
Вийшов: Madueke, Noni
87'
Sanchez, Robert
78'
Palmer, Cole
Вийшов: Ugochukwu, Lesley
Андреас Перейра
Вийшов: Lukic, Sasa
75'
68'
Рахім Стерлінґ
65'
Broja, Armando
Вийшов: Рахім Стерлінґ
Харрісон Рід
Вийшов: Cairney, Tom
65'
57'
55'
Рауль Хіменес
Вийшов: Vinicius, Carlos
53'
Wilson, Harry
Вийшов: Iwobi, Alex
53'
46'
Mudryk, Mykhailo
Вийшов: Maatsen, Ian
34'
Cucurella, Marc
19'
Broja, Armando ГООЛ!
18'
В ефірі
Матч завершився - 0:2!!! Дебютний гол за "Челсі" забив Михайло Мудрик.
90+3'
Все йде до того, футболісти "Фулхема" втретє у сезоні залишать поле без забитих м'ячів.
До другого тайму арбітр компенсував 5 хвилин.
85'
Вілліан змістився з флангу в центр, але пробив прямо у руки голкіперу. Набагато цікавіше почали грати господарі, але вже запізно.
82'
У другій половині тайму гості повністю віддали ініціативу супернику і розраховують на контратаки, але вийти із захисту їм не вдається.
78'
Небезпечний момент
Довелося вперше у матчі вступати у гру голкіперу "Челсі". Після передачі Керні пробивав Лукіч, але прямо по центру.
75'
Івобі подав з правого флангу, а Карлос Вінісіус пробив прямо в руки голкіперу. Але це вже хоча б натяк на небезпечний момент.
72'
У господарів м'яч тримається у центрі поля, але просунутися вперед не можуть. Багато помилок припускаються футболісти "Фулхема".
69'
Рахім Стерлінг тільки з'явився на полі, а вже отримав попередження. Хавбек "Челсі" вдарив по м'ячу після свистку.
66'
Заміна у "Челсі". Замість Броя виходить Рахім Стерлінг. А у господарів замість Ріда виходить Керні.
63'
Шикарну можливість відзначитися втратили гості. Спочатку Матсен влучив у стійку, а Енцо Фернандес не зміг переграти Лено.
61'
Спокійно і впевнено грають за рахунком гості. Поки що футболісти "Фулхема" не створюють жодних проблем захисту "Челсі".
58'
Попередження за удар ліктем отримує Вінісіус. Це була неспортивна гра.
56'
Палмер наважився на удар з-за меж штрафної, але прямо в руки голкіперу. Гравцю "Челсі" не вистачило сили.
54'
Подвійна заміна у господарів поля. У гру увійшли Івобі та Карлос Вінісіус.
52'
Контроль м'яча поки що жодних дивідендів не приносить господарям поля. Вони все ще без ударів у площину воріт.
49'
Могли доводити рахунок до розгромного гості, але після подачі Палмера вище воріт з декількох метрів пробив Броя.
47'
На жаль, Михайло Мудрик на другий тайм не вийшов. Замість нього у гру увійшов Матсен.
Другий тайм розпочався!
Гості активно розпочали гру і вже до середини першого тайму забезпечили собі комфортну перевагу. Вітаємо з дебютним голом Михайла Мудрика.
Перший тайм завершився - 0:2!
У першому таймі командам залишилося зіграти ще дві хвилини.
40'
Хіменес у центрі поля грубо зіграв проти Кайседо, але цей епізод залишився без уваги арбітра.
38'
Господарі володіють м'ячем 55% ігрового часу, але у них поки що немає жодного удару навіть у напрямку воріт.
35'
Перше попередження у нашому матчі. Кукурелья грубу зіграв проти Вілліана і отримав заслужене покарання.
33'
Занадто пасивно грають господарі сьогодні в заключній третині поля. Для захисту "Челсі" поки що жодних проблем немає.
30'
Фернандес пробивав з-за меж штрафної, але у площину воріт не влучив. Ще одна хороша атака у виконанні гостей.
27'
Поки що не помітний Вілліан. М'яч у гравців групи атаки "Фулхема" не тримається взагалі. Варто відзначити організовану гру гостей.
24'
Господарі заграли активніше, але у їхніх діях занадто багато сумбуру.
21'
Не встигли гості оговтатися, пропустили вдруге. Палмер віддав у штрафну і м'яч від Броя залетів у ворота - 0:2.
19'
ГОЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. Після передачі від Колвілла Михайло Мудрик прийняв м'яч і другим дотиком пробив повз голкіпера. Дебютний гол Михайла!
17'
Занажто багато помиляються футболісти обох команд у заключній третині поля. Поки що роботи у голкіперів немає.
14'
Гості більше контролюють м'яч, але до гольових моментів справа поки що не доходить. Не вистачачає футболістам "Челсі" останньої передачі.
11'
А ось і перший удар від українця. Михайло змістився з флангу в центр, але пробив вище воріт.
9'
Михайло Мудрик увійшов до штрафної, але занадто далеко відпустив від себе м'яч. Поки що мало що виходить у Михайла.
8'
У ці хвилини більше володіють м'ячем господарі поля, але просунутися вперед поки що не можуть.
5'
Активно розпочали гру гості. Варто відзначити високий пресинг футболістів "Челсі".
3'
Броя вийшов один на один, обіграв голкіпера і не влучив у порожні ворота. Проте, у цьому епізоді арбітр зафіксував поза грою.
Матч розпочався!
"Челсі": Санчес - Кукурелья, Колвілл, Сілва, Дісасі - Кайседо, Галлагер - Палмер, Фернандес, Мудрик - Броха
"Фулгем": Лено - Робінсон, Діоп, Рім, Кастань - Перейра, Пальїнья, Рід - Вілсон, Хіменес, Вілліан
Підопічні Марку Сілви не програють вже три матчі поспіль. "Челсі" у середу забив свій перший гол та виграв свій перший та єдиний матч у вересні.
Сьогодні на "Крейвен Котедж" пройде матч 7-го туру Англійської Прем'єр-Ліги, в якому "Фулгем" зустрінеться з "Челсі". Старт поєдинку заплановано на 22:00