Барселона - Сельта онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Іспанії - 23 вересня 2023, 19:30 - Олимпийский стадион имени Льюиса Компаниса . Трансляція: MEGOGO Футбол Первый
Головний суддя: Марио Мелеро Лопес
Барселона
3 - 2
Виго
19' Larsen, Jorgen Strand 36' Андреас Крістенсен 36' De Jong, Frenkie Вийшов: Gavi 39' Gavi 43' Nunez, Unai
46' Оріоль Ромеу Вийшов: Araujo, Ronald 46' Alonso, Marcos Вийшов: Nasraqui Ebana, Lamine Yamal 60' Андреас Крістенсен Вийшов: Balde, Alejandro 65' Larsen, Jorgen Strand Вийшов: Douvikas, Anastasios 72' Torres, Ferran Вийшов: Raphinha 76' Douvikas, Anastasios 77' Яго Аспас 81' Роберт Левандовскі 85' Роберт Левандовскі 89' Cancelo, Joao 90' Bamba, Jonathan 90' Nunez, Unai Вийшов: Rodriguez, Miguel
  • The most common result of matches between FC Barcelona and RC Celta de Vigo when FC Barcelona is playing at home is 2-2. 4 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between FC Barcelona and RC Celta de Vigo is 2-2. 7 matches have ended with this result.
  • During the last 25 meetings with FC Barcelona playing at home, FC Barcelona have won 16 times, there have been 7 draws while RC Celta de Vigo have won 2 times. The goal difference is 59-23 in favour of FC Barcelona.
  • During the last 50 meetings, FC Barcelona have won 25 times, there have been 14 draws while RC Celta de Vigo have won 11 times. The goal difference is 103-62 in favour of FC Barcelona.
  • Last season's matches: 1-0 (FC Barcelona at home) and 2-1 (RC Celta de Vigo at home).
  • FC Barcelona have a winning streak of 4 matches in LaLiga.
  • FC Barcelona have a winning streak of 5 matches.
  • FC Barcelona haven't lost in their last 9 games.
  • FC Barcelona have won 5 home matches in a row.
  • RC Celta de Vigo have lost none of their last 4 away matches.
  • FC Barcelona wins 1st half in 51% of their matches, RC Celta de Vigo in 27% of their matches.
  • FC Barcelona wins 51% of halftimes, RC Celta de Vigo wins 27%.
  • The winner of their last meeting was RC Celta de Vigo.
  • On their last meeting RC Celta de Vigo won by 1 goals.
  • When FC Barcelona leads 1-0 at home, they win in 85% of their matches.
  • When RC Celta de Vigo leads 0-1 away, they win in 80% of their matches.
  • When FC Barcelona is down 0-1 home, they win 25% of their matches.
  • When RC Celta de Vigo is down 1-0 away, they win 14% of their matches.
  • In LaLiga, FC Barcelona has better performance than RC Celta de Vigo.
  • FC Barcelona's performance of the last 5 matches is better than RC Celta de Vigo's.
  • In the last 5 meetings FC Barcelona won 2, RC Celta de Vigo won 2, 1 draws.
  • FC Barcelona scores 1.8 goals in a match against RC Celta de Vigo and RC Celta de Vigo scores 1.6 goals against FC Barcelona (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Barcelona and RC Celta de Vigo is 3.4.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Barcelona and RC Celta de Vigo is 1.8.
  • FC Barcelona scores 2.12 goals when playing at home and RC Celta de Vigo scores 1.58 goals when playing away (on average).
  • A year ago, RC Celta de Vigo were number 10 in the table with 7 points. Now they are number 16 with 4 points.
  • RC Celta de Vigo have conceded a goal in each of their last 5 matches.
  • Did you know that FC Barcelona scores 31% of their goals between the minutes 61-75?
  • When playing at home, FC Barcelona have not conceded a goal so far this season.
  • FC Barcelona have scored at least one goal for 5 consecutive matches.
Останні матчі - Сельта
90'
Bamba, Jonathan
90'
Nunez, Unai
Вийшов: Rodriguez, Miguel
ГООЛ! Cancelo, Joao
89'
ГООЛ! Роберт Левандовскі
85'
81'
77'
Яго Аспас
76'
Douvikas, Anastasios ГООЛ!
Torres, Ferran
Вийшов: Raphinha
72'
65'
Larsen, Jorgen Strand
Вийшов: Douvikas, Anastasios
Андреас Крістенсен
Вийшов: Balde, Alejandro
60'
Оріоль Ромеу
Вийшов: Araujo, Ronald
46'
Alonso, Marcos
Вийшов: Nasraqui Ebana, Lamine Yamal
46'
43'
Nunez, Unai
Gavi
39'
36'
De Jong, Frenkie
Вийшов: Gavi
36'
19'
В ефірі
На видатний камбек за 8 хвилин спромоглися каталонці. Характер у цієї команди є, але чи задоволений Хаві грою своїх підопічних? Питання риторичне. Барселона на даний момент перша в таблиці, Сельта — сімнадцята.
90+9'
Матч завершився.
90+5'
Родрігес і Дотор вийшли рятувати Сельту, але чи не запізно?
90+1'
Компенсовано сім хвилин.
89'
Буде! Канселу вривається на позицію центрального нападника та заносить мʼяч у ворота з передачі Гаві. За 10 хвилин, це якась фантастика!
85'
Рахунок рівний! Канселу відкрився поміж ліній, отримав пас від Рафіньї та зряче віддав на 11 метрів Левандовському. Поляк за допомогою рикошету вразив лівий нижній кут. Буде перемога?
81'
Інтрига закручується! Фелікс продовжує феєрити за Барселону, віддаючи геніальний асист парашутиком. Левандовський майстерно реалізовує свій момент і хапає мʼяч, щоби гра скоріше відновилася.
79'
Капітан зробив свою справу та йде з поля. Замість Аспаса в гру вступив Сведберг.
76'
Оце вже серйозна заявка! Одна з багаточисельних контратак Сельти завершилася голом. Аспас класним пасом розрізав оборону, а Дувікас реалізував свій вихід віч-на-віч.
72'
Рафінья замінив Торреса.
71'
Сельта регулярно вибігає в контратаки та загрожує воротам суперника. Тер Штегену щойно довелося рятувати свою команду після удару Бамба під поперечку.
66'
Дувікас вийшов на поле замість Ларсена.
64'
Торрес не використовує найкращий момент Барселони в сьогоднішньому матчі! Гюндоган майстерною передачею вивів Феррана на удар, але той не влучив у дальній нижній кут.
60'
Крістенсен поступився місцем на полі Бальде.
57'
Араухо перевірив Вільяра потужним ударом з дальньої відстані. Воротар Сельти відбив мʼяч перед собою, Левандовський зіграти на добиванні не встиг.
55'
Бельтран наважився на дальній удар, а тепер незадоволений своїми діями. Не вдалося притиснути мʼяч до землі і він полетів дуже високо.
53'
Аспаса запустили у вільну зону, але вік уже не дозволяє випереджати захисників. Довелося прибирати під себе та шукати можливість для удару, Крістенсен встиг повернутися та заблокувати цю спробу.
49'
Канселу привіз на свої ворота небезпечний момент, Гаві довелося стрибати в підкат, щоб виправити ситуацію. Півзахисник Барселони у мʼяч не зіграв, але й Бамба пірнав навіть не відчувши контакту. Гра продовжується.
46'
Араухо і Ямал замінили в перерві Ромеу й Алонсо.
46'
Другий тайм розпочався.
Барса зіштовхнулася із серйозним спротивом з боку Сельти. Навіть нічого пригадати з небезпечних моментів біля воріт гостей, ще й вибув де Йонг. Перед Хаві та його підопічними стоїть непросте завдання — вирвати перемогу за 45 хвилин.
45+3'
Перерва.
45+1'
Додано три хвилини.
43'
Нуньес побачив перед собою жовту картку. За сукупністю фолів.
41'
Ларсен міг оформлювати дубль, але тер Штеген парирував його удар головою з кількох метрів! Ще й добивання де ла Торре було дуже небезпечним, але американець не влучив у площину приблизно з одинадцяти метрів.
39'
Гаві за декілька хвилин після виходу на поле отримує жовту за зрив атаки.
36'
Де Йонг отримав пошкодження та був замінений на Гаві. Серйозна втрата для синьо-гранатових, Френкі вів гру в центрі поля.
35'
Крістенсен програв боротьбу один в один Ларсену та був змушений ціною картки зупиняти опонента.
28'
Де Йонг виконав просто геніальне закидання до карного, але Фелікса підвів перший дотик і мʼяч опинився у воротаря.
27'
Де ла Торре отримав мʼяч у чудовій позиції та готував удар, але в останній момент Ромеу стрибнув у підкат і нівелював загрозу.
23'
Гюндоган класно підключив Фелікса і португалець, недовго думаючи, сильно пробив по воротах з лінії карного. Ще б трішки точніше — і був би красивий гол.
19'
Однак уже в наступній атаці Сельта відкриває рахунок! Гравці Барси відбилися на кутовому та вже побігли в атаку, але суперники перехопили мʼяч і вивели Ларсена на вбивчу позицію. Норвежець упевнено переграв тер Штегена, офсайду не було через затримку Крістенсена.
18'
Сельта в кілька передач розкрила оборону Барси, але Аспас у вирішальний момент погано обробив мʼяч. Довелося викручуватися та пробивати черпачком, тер Штеген потягнув.
14'
Крістенсен з протяжкою зіграв проти Аспаса, арбітр поки не спішить роздавати картки.
12'
Гостям вдалося трохи відсунути гру від своїх воріт і потримати мʼяч у ногах.
7'
Кунде спробував виконати закидання до карного майданчика, ніхто з партнерів не пішов на цей пас.
5'
Мʼяч під повним контролем Барселони. Сельта максимум декілька дотиків робить і на цьому все.
1'
Матч розпочався.
Арбітр — Маріо Мелеро Лопес.
Запасні: Астралага (в), Пенья (в), Араухо, Бальде, Гаві, Лопес, Мартінес, Рафінья, Роберто, Ямал.
Стартовий склад Барселони: тер Штеген (к) — Алонсо, Крістенсен, Кунде, Канселу — Гюндоган, Ромеу, де Йонг — Фелікс, Левандовський, Торрес. Головний тренер — Хаві Ернандес.
Запасні: Гвайта (в), Марчесін (в), Айду, Васкес, Дотор, Дувікас, Перес, Родрігес, Санчес, Сведберг, Сотело, Тапія.
Стартовий склад Сельти: Вільяр — Рістич, Домінгес, Старфельт, Нуньєс, Мінгеса — Бамба, де ла Торре, Бельтран, Ларсен — Аспас (к). Головний тренер — Рафа Бенітес.
До вашої уваги текстова онлайн-трансляція матчу 6-го туру Ла Ліги Барселона – Сельта.