Чорноморець - Полісся онлайн трансляція матчу

Прем'єр-ліга - 16 вересня 2023, 15:03 - Черноморец . Трансляція: MEGOGO
Головний суддя: Монзуль, Катерина
1 - 0
Житомир
13' Vasyliev, Aleksandr 39' Артем Шабанов
46' Galvao, Arielson Sampaio 46' Krushynskyi, Borys Вийшов: Kushnirenko, Bogdan 46' Yanakov, Denys Вийшов: Makouana, Beni 67' Богдан Бойчук 73' Smoliakov, Artem Hennadiiovych 74' Богдан Бойчук 74' Орест Кузик Вийшов: Артур Авагімян 81' Грицук, Василий 81' Денис Бойко 84' Олександр Назаренко Вийшов: Kozak, Artem 84' Sporn, Jon 90' В'ячеслав Танковський
Цікаві факти
  • FC Polissya Zhytomyr have a winning streak of 3 matches in Premier League.
  • Did you know that FC Polissya Zhytomyr scores 70% of their goals between the minutes 76-90?
  • FC Polissya Zhytomyr have a winning streak of 4 matches.
  • FC Polissya Zhytomyr have a winning streak of 3 matches away from home.
  • FC Polissya Zhytomyr haven't scored in 0 of their 3 away matches in Premier League this season.
  • A year ago, FC Chernomorets Odessa were number 16 in the table with 2 points. Now they are number 6 with 9 points.
  • FC Chernomorets Odessa have scored at least one goal for 5 consecutive matches.
  • FC Polissya Zhytomyr have kept a clean sheet in 3 matches in a row.
  • FC Chernomorets Odessa wins 1st half in 36% of their matches, FC Polissya Zhytomyr in 57% of their matches.
  • FC Chernomorets Odessa wins 36% of halftimes, FC Polissya Zhytomyr wins 57%.
  • The winner of their last meeting was FC Polissya Zhytomyr.
  • On their last meeting FC Polissya Zhytomyr won by 1 goals.
  • When FC Chernomorets Odessa leads 1-0 at home, they win in 66% of their matches.
  • When FC Polissya Zhytomyr leads 0-1 away, they win in 90% of their matches.
  • When FC Chernomorets Odessa is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When FC Polissya Zhytomyr is down 1-0 away, they win 40% of their matches.
  • In Premier League, FC Polissya Zhytomyr has better performance than FC Chernomorets Odessa.
  • FC Polissya Zhytomyr's performance of the last 5 matches is better than FC Chernomorets Odessa's.
  • In the last 3 meetings FC Chernomorets Odessa won 1, FC Polissya Zhytomyr won 1, 1 draws.
  • FC Chernomorets Odessa scores 1.33 goals in a match against FC Polissya Zhytomyr and FC Polissya Zhytomyr scores 1 goals against FC Chernomorets Odessa (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Chernomorets Odessa and FC Polissya Zhytomyr is 2.33.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Chernomorets Odessa and FC Polissya Zhytomyr is 0.33.
  • FC Chernomorets Odessa scores 0.94 goals when playing at home and FC Polissya Zhytomyr scores 1.94 goals when playing away (on average).
Останні матчі - Полісся
90'
В'ячеслав Танковський
84'
Олександр Назаренко
Вийшов: Kozak, Artem
Sporn, Jon
84'
81'
Грицук, Василий
81'
Денис Бойко
Богдан Бойчук
74'
Орест Кузик
Вийшов: Артур Авагімян
74'
73'
Smoliakov, Artem Hennadiiovych
67'
46'
Galvao, Arielson Sampaio
46'
Krushynskyi, Borys
Вийшов: Kushnirenko, Bogdan
46'
Yanakov, Denys
Вийшов: Makouana, Beni
39'
Артем Шабанов
ГООЛ! Vasyliev, Aleksandr
13'
В ефірі
Цей матч був дуже цікавим, але й дуже складним для обох команд. Перший тайм більше домінували господарі і змогли забити гол, єдиний гол у матчі, проте у другому таймі саме житомиряни вели матч, безліч атак і ударів по воротах, і лише через півгодини другого тайму запал Полісся трішки впав. Гравці Полісся за весь матч аж 18 разів пробили по воротах суперника, а Чорноморець відповів на це своїми 7 ударами. Але саме гол зі штрафного на 13 хвилині матчу вирішив долю команд і долю очок обох команд
90+6'
Катерина Монзуль дає свисток про завершення матчу. 1:0 на користь Чорноморця
90+5'
Небезпечний момент
Навіс у карний майданчик і удар головою від Будківського, Варакута на місці і проводжає м'яч, який летить вище воріт, це, напевно була остання спроба від Полісся зрівняти рахунок
90+4'
За дві хвилини до закінчення матчу одесити перебувають з м'ячем
90+3'
Макуана б'є по воротах, вище воріт
90+1'
Танковський порушує правила проти Авагімяна і зриває потенційну атаку за що й отримує попередження від Катерини Монзуль
90+1'
До другого тайму додано 5 хвилин
90'
Ще один небезпечний момент у воріт Чорноморця. Будківський б'є по воротах, Варакута знову зміг забрати цей м'яч
89'
Дуже небезпечно у воріт Варакути! Голкіпер Чорноморця на виході зіштовхується з Кушніренко, але вибиває м'яч, той летить прямо у ноги Макуана, той б'є по воротах, і хоч і точно, але слабко і одеський воротар встигає добігти до м'яча і забрати його до рук
87'
Житомиряни повернулися в активну гру і знову активно атакують ворота суперника і за останні декілька хвилин вже виконали декілька ударів по воротах
85'
Ще один удар по воротах Полісся, Авагімян здалеку пробиває вище воріт
84'
Шпорн порушує правила в нападі, лунає свисток, той емоційно реагує і в купі з порушенням правил отримує попередження від арбітрині
82'
Катерина Монзуль зрівнює рахунок по жовтим карткам в матчі одночасно видаючи дві жовті картки гравцям Полісся. Кушніренко опинився на газоні, проте свистка судді не послідкувало за що й під час паузи Бойко та Грицук пішли до арбітрині розбиратися, а вона у відповідь показала їм по гірчичнику
81'
Небезпечний удар з розвороту від Авагімяна з меж карного майданчику прямо у руки Бойко
80'
А тепер вже відповідь від житомирян, Макуана б'є здалеку по воротах, Варакута на місці та забирає м'яч
80'
Затяжна атака від одеситів, але закінчилося все прострілом у карний майданчик і Бойко забирає м'яч до рук
78'
Пройшло більше ніж півгодини другого тайму і запал Полісся помітно впав, одесити вже набагато більше контролюють м'яч
75'
Бульмонте отримує м'яч у межах карного майданчику суперника, б'є по воротах, Бойко на місці і забирає м'яч
74'
Ще одну опцію використовує Юрій Калітвінцев замінюючи Назаренко на Козака
74'
Подвійна заміна від Романа Григорчука. Замість Бойчука та Кузика на поле виходять Бельмонте та Авагімян
73'
Ієде проходить з м'ячем, проходить захисників у центрі поля і змушує Смолякова порушити правила, за що останній й отримує попередження від Катерини Монзуль
72'
Гравці Полісся проводять досить затяжну атаку
71'
Ще одна атака від Полісся, але Гучек зміг відібрати м'яч та віддав пас на Варакуту
70'
І знову помилка в захисті Чорноморця, Варакута віддає пас прямо у ноги Макуана, але той не зміг прийняти м'яч і "шкіряний" повертається до одеситів
68'
Макуана віддає чудовий пас на Будківського, той головою прокидає повз Варакуту, але м'яч виходить за межі поля
67'
Друга жовта картка у матчі і друга в активі Чорноморця. Бойчук порушує правила проти Кравченко на половині поля Полісся за що й отримує попередження від Катерини Монзуль
66'
Ще один штрафний для Полісся, навіс у карний майданчик, одесити вибивають м'яч
65'
Дуже небезпечно біля воріт Чорноморця! Навіс з кутового, удар, блокування від захисника, непорозуміння між Варакутою та захисниками і на завершення удар від Макуана через себе і Ієде з лінії воріт вибиває м'яч головою
64'
Кушніренко б'є по воротах з-за меж карного майданчику, Ієде блокує удар та переводить м'яч на кутовий
63'
У другому таймі помітна ініціатива Полісся, одесити майже нічого не можуть зробити з м'ячем
60'
Одесити переходять в контратаку, Ієде біжить з м'ячем до воріт Бойка, але захисники на місці та змушують нападника Чорноморця зупинитися з м'ячем та почекати опонентів
60'
Кутовий
Кутовий виконують житомиряни, навіс у штрафний майданчик і одесити перші на м'ячі
59'
Небезпечний простріл від житомирян з правого флангу, рикошет від захисника і лише Варакута зміг перевести м'яч на кутвий
58'
Станом на 58 хвилину Полісся випереджає суперника по ударах по воротах, 7-4 на користь житомирян, проте по ударах в площину воріт рахунок рівний 3-3
57'
Небезпечно біля воріт Полісся. Простріл від Штогріна з правого флангу, Бойко переводить м'яч прямо на Бойчука, але той приймає м'яч рукою
56'
Будківський б'є по воротах Варакути з меж півкола карного майданчику, удар прямо по центру, голкіпер Чорноморця на місці та забирає м'яч до рук
54'
Небезпечно грає Васильєв на своїй половині поля, але Варакута реагує та на виході забирає м'яч
52'
Кутовий
Житомиряни виконують кутовий, навіс у карний майданчик, але одесити відбиваються
52'
Грицук здалеку пробиває по воротах, точно у кут, Варакута тягне цей м'яч і переводить на кутовий
51'
Розігращ штрафного, простріл у карний майданчик, але простріл невдалий і одесити вибивають м'яч
50'
Одесити порушують правила неподалік свого карного майданчику, житомиряни виконають небезпечний штрафний
49'
Третій поспіль небезпечний момент біля воріт Чорноморця, навіс зі штрафного у карний майданчик одеситів, Варакута грає на виході та вибиває м'яч кулаками
48'
І ще один небезпечний удар по воротах Варакути і знову неточно
47'
Перша небезпечна атака від Полісся, Макуана віддає пас на Будквського, той б'є по воротах, але м'яч зрізається з ноги і нападник Полісся з декількох метрів не потрапляє у ворота
46'
Катерина Монзуль дає свисток про початок другого тайму
Потрійна заміна по перерві від Юрія Калітвінцева. Поле покинули Аріелсон, Крушинський та Янаков, а з'явилися на полі Грицук, Кушніренко та Макуана відповідно
Гравці повертаються на поле
Хоча Чорноморець й веде у рахунку, більше б'є по воротах та створює більше атак, проте гру можна більше назвати рівною, адже житомиряни не відстають від суперника і також шукають шлях до воріт господарів поля. Одесити забили чудовий гол зі штрафного після чого не зупинилися та постійно йшли уперед задля можливості подвоїти рахунок і декілька разів у них були для цього можливості, проте й житомиряни не здалися після пропущеного голу та активно атакують ворота Варакути та шукають проріху у одеському захисті
45+3'
Катерина Монзуль дає свисток про завершення першого тайму чим і фіксує рахунок 1:0 на користь Чорноморця
45+2'
За декілька секунд до закінчення тайму одесити контролюють м'яч на своїй половині поля
45+1'
Останні хвилини матч проходить на половині поля Полісся, й саме одесити з м'ячем
45'
До першого тайму додано 2 хвилини
45'
Ієде намагався пройти до воріт Полісся, але він був сам проти трьох захисників і прохід закінчився у центрі половини поля Полісся
44'
Небезпечний удар від Янакова у ближній кут воріт з-за меж карного майдачнику, Варакута встиг зреагувати та забрати цей м'яч
43'
І знову небезпечно біля воріт Бойка. Шпорн та Штогрин розігруються між собою, заходять у штрафний майданчик, але Шабанов зламав усі плани нападу Чорноморця та зняв м'яч прямо з ноги суперника
40'
Небезпечно біля воріт Полісся. Навіс зі штрафного у карний майданчик, декілька спроб пробити, контроль м'яча одеситами у межах карного майданчику, гравці Полісся відбиваються та змогли відібрати м'яч
39'
Перший гірчичник у матчі показує Катерина Монзуль Шабанову за порушення правил проти Ієде і зрив потенційно небезпечної атаки
37'
Янаков здалеку пробиває по воротах, але дуже вище воріт Варакути
35'
Бойко вибиває м'яч і той потрапляє у Ієде, не у саму приємну зону тіла, і він опиняється на газоні, а після допомоги лікарів тимчасово покидає поле
33'
Гості знову в атаці, захисники Полісся дають простір для Шпорна і той з-за меж карного майданчику пробиває по воротах, але Бойко знову на місці і забирає м'яч
32'
Кутовий
Кутовий від одеситів, навіс у карний майданчик, безрезультатно і м'яч переходить у центр поля
32'
Небезпечно біля воріт Бойка. Ієде прострілює у штрафний, гравці Полісся переводять м'яч, але прямо у ноги Бойчука, який б'є по воротам у дальній кут і Бойко встигає зреагувати та перевести м'яч на кутовий
31'
Атака від Чорноморця затягнулася, боротьба у штрафному майданчику Полісся, падіння, Катерина Монзуль мовчить, а житомиряни вибивають м'яч
29'
Одесити виконують небезпечний прохід до воріт суперника, але втрачають м'яч у межах карного майданчика
28'
Господарі виконують вкидання з-за бокової лінії на своїй половині поля, Полісся дуже високо пресингує, але й житомиряни порушують правила в атаці
27'
Кутовий
Перший кутовий для одеситів в цьому матчі, навіс з правого флангу, але захист Полісся перший на м'ячі
26'
Простріл від Шпорна з правого флангу не пройшов, але він зумів заробити кутовий
25'
Аріелсон здалеку пробиває по воротах, але досить неточно
24'
Гра йде досить рівно, обидві команди намагаються атакувати ворота, є проходи до воріт, але немає останнього пасу чи удару по воротах
22'
Навіс зі штрафного від Полісся у карний майданчик Чорноморця і Брагару вибиває м'яч прямо перед Шабановим
20'
Гра повертається до центра поля
18'
Кутовий
Гравці Полісся виконують перший кутовий у матчі. Навіс від лівого прапорця, Варакута помиляється на виході, але на його щастя й гравці Полісся не опинилися на м'ячі
17'
В режимі онлайн Чорноморець набирає 12 очок та зрівнюється з Поліссям за очками займаючи другу сходинку турнірної таблиці
16'
Гравці Чорноморця небезпечно грають у захисті, але встигають вибити м'яч на аут
15'
Житомиряни одразу ж переходять в атаку, але Ієде страхує захисників та вибиває м'яч
13'
Гооол!!! Васильєв чудово пробиває зі штрафного по воротах в дальній кут, Бойко хоч і стрибає у той кут, але м'яч летить прямо точнісінько у ворота, Бойко торкається м'яча, а той від поперечини залітає у ворота! 1:0 на користь одеситів
12'
Одесити перебувають в атаці і Путря змушує Танковського порушити правила проти себе недалеко від карного майданчику Полісся, буде штрафний
11'
Господарі володіють м'ячем на своїй половині поля, але втрачають його після неточного далекого пасу
10'
Аріелсон опиняється на газоні після зіткнення з Васильєвим та отримує допомогу від медиків команди
8'
Після атаки одеситів гравці Полісся переходять в контратаку, Янаков біжить до воріт суперника, але й суперники встигли повернутися, тому швидкої атаки не вийшло і гостям довелося повертати м'яч аж до своїх воріт
7'
Тепер ініціативу перехопили житомиряни та вже вони пресингують ворота Варакути
5'
Перша спроба атаки від Полісся, захист Чорноморця впевнено відпрацював
4'
Господарі намагаються контролювати м'яч, шукають варіанти атак, високо пресингують суперника
3'
Гра рівна і здебільшого відбувається в центральній частині
2'
Першу хвилину матчу м'ячем володіли гості, але одесити вже перехопили м'яч і контролюють його на своїй половині поля
1'
Катерина Монзуль дає свисток про початок матчу
Гравці Полісся розпочнуть матч з центра поля
Гравці виходять на поле
Судитима матч Катерина Монзуль. На матчі також буде присутня система VAR, арбітр VAR: Денис Шурман
Головний тренер Чорноморця: Роман Григорчук
Запасні гравці: Шевченко, Білик, Хадіда, Бадібанга, Вакула, Авагімян, Дада
Стартовий склад Чорноморець (4-5-1): Варакута - Брагару, Єрмаков, Путря (с), Гучек - Васильєв, Кузик, Шпорн, Штогрін, Бойчук - Ієде
Головний тренер Полісся: Юрій Калітвінцев
Запасні гравці: Макуана, Шастал, Кушніренко, Огіря, Мустафаєв, Шаповал, Гітченко, Козак, Морозко, Грицук, Кудрик, Поспєлов
Стартовий склад Полісся (4-4-2): Бойко - Шабанов, Чоботенко, Смоляков, Кравченко - Танковський, Крушинський, Назаренко, Янаков - Аріелсон, Будківський (с)
У разі перемоги Полісся, як мінімум тимчасово, підійметься на першу сходинку турнірної таблиці очікуючи результат матчу донецького Шахтаря, який зараз займає першу сходинку з відривом у 2 очки і сьогодні зіграє з Оболонь-Бровар через дві години після початку нашого матчу
Полісся ж у свою чергу хоч і є новачком УПЛ, проте наразі займає 2 сходинку турнірної таблиці маючи 12 очок та перегравши суперників 4 рази, а двічі - програвши
Після шести турів Чорноморець має в своєму активі 9 очок одержавши 3 перемоги у поточному сезоні та поступившись супернику аналогічну кількість разів і займає 7 сходинку турнірної таблиці
Матч пройде в Одесі на стадіоні "Чорноморець" та розпочнеться о 15:00
Доброго дня, поціновувачі футболу. Сьогодні Ua-Football проведе для вас текстову трансляцію матчу 7-го туру Української Прем'єр-Ліги Чорноморець - Полісся.