ФК Минай - Шахтар онлайн трансляція матчу

Прем'єр-ліга - 02 вересня 2023, 13:00 - Mynay-Arena . Трансляція: Суспільне: Херсон
Головний суддя: Бондаренко, Дмитрий
Минай
1 - 4
37' Микола Матвієнко 42' Dmytruk, Taras Вийшов: Soldat, Igor 42' Ghecev, Mihail Вийшов: Odaryuk, Volodimir
46' Олександр Зубков Вийшов: Bogdan V'Yunnik 50' Odaryuk, Volodimir 59' Vyshnevskyi, Oleg 60' Kashchuk, Oleksiy 61' Єгор Назарина Вийшов: Sudakov, Georgiy 61' Sikan, Danylo Вийшов: Kelsy, Kevin 65' Sudakov, Georgiy 66' Sudakov, Georgiy 67' Андрій Ралюченко 72' Gunichev, Yegor 74' Kelsy, Kevin 77' Юрій Кравчук Вийшов: Сергій Панасенко 78' Bogdan V'Yunnik 79' Kryskiv, Dmytro 82' Serhiyovych Kozik, Eduard 85' Castillo, Denil
  • During the last 5 meetings, FC Minaj have won 0 times, there have been 1 draws while FC Shakhtar Donetsk have won 4 times. The goal difference is 15-3 in favour of FC Shakhtar Donetsk.
  • Last season FC Shakhtar Donetsk won both games against FC Minaj (1-0 at home and 4-1 away).
  • FC Minaj haven't won in their last 7 games.
  • FC Minaj have played 7 home matches in a row without winning.
  • FC Shakhtar Donetsk have received 4 red cards this season. This is the highest number in Premier League.
  • FC Shakhtar Donetsk haven't scored in 0 of their 4 away matches in Premier League this season.
  • FC Shakhtar Donetsk's away record this season: 2-2-0.
  • A year ago, FC Minaj were number 11 in the table with 4 points. Now they are number 16 with 1 points.
  • FC Minaj have conceded a goal in each of their last 8 matches.
  • FC Shakhtar Donetsk have conceded a goal in each of their last 10 matches.
  • FC Shakhtar Donetsk have scored at least one goal for 7 consecutive matches.
  • FC Minaj wins 1st half in 16% of their matches, FC Shakhtar Donetsk in 46% of their matches.
  • FC Minaj wins 16% of halftimes, FC Shakhtar Donetsk wins 46%.
  • The winner of their last meeting was FC Shakhtar Donetsk.
  • On their last meeting FC Shakhtar Donetsk won by 1 goals.
  • When FC Minaj leads 1-0 at home, they win in 42% of their matches.
  • When FC Shakhtar Donetsk leads 0-1 away, they win in 70% of their matches.
  • When FC Minaj is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When FC Shakhtar Donetsk is down 1-0 away, they win 14% of their matches.
  • In Premier League, FC Shakhtar Donetsk has better performance than FC Minaj.
  • FC Shakhtar Donetsk's performance of the last 5 matches is better than FC Minaj's.
  • FC Shakhtar Donetsk have lost just 0 of their last 5 games against FC Minaj (in all competitions).
  • In the last 5 meetings FC Minaj won 0, FC Shakhtar Donetsk won 4, 1 draws.
  • FC Shakhtar Donetsk have lost just 0 of their last 5 Premier League games against FC Minaj.
  • FC Minaj have won just 0 of their last 5 Premier League games against FC Shakhtar Donetsk.
  • FC Minaj scores 0.6 goals in a match against FC Shakhtar Donetsk and FC Shakhtar Donetsk scores 3 goals against FC Minaj (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Minaj and FC Shakhtar Donetsk is 3.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Minaj and FC Shakhtar Donetsk is 2.2.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • FC Minaj scores 0.65 goals when playing at home and FC Shakhtar Donetsk scores 2.06 goals when playing away (on average).
  • FC Minaj haven't scored in 1 of their 3 home matches in Premier League this season.
  • Did you know that FC Shakhtar Donetsk scores 40% of their goals between the minutes 31-45?
  • FC Minaj's home record this season: 0-2-1.
Останні матчі - Шахтар
85'
Castillo, Denil
82'
Serhiyovych Kozik, Eduard
79'
Kryskiv, Dmytro
78'
Bogdan V'Yunnik ГООЛ!
Юрій Кравчук
Вийшов: Сергій Панасенко
77'
74'
Kelsy, Kevin
ГООЛ! Gunichev, Yegor
72'
Андрій Ралюченко
67'
66'
Sudakov, Georgiy ГООЛ!
65'
Sudakov, Georgiy
61'
Єгор Назарина
Вийшов: Sudakov, Georgiy
61'
Sikan, Danylo
Вийшов: Kelsy, Kevin
60'
Kashchuk, Oleksiy ГООЛ!
Vyshnevskyi, Oleg
59'
Odaryuk, Volodimir
50'
46'
Олександр Зубков
Вийшов: Bogdan V'Yunnik
Dmytruk, Taras
Вийшов: Soldat, Igor
42'
Ghecev, Mihail
Вийшов: Odaryuk, Volodimir
42'
37'
В ефірі
Минай закріплюється на останній сходинці турнірної таблиці. З таким захистом перемагати неможливо. Шахтар пішки громить суперника.
90+5'
Матч завершився.
90+1'
Компенсовано три хвилини.
85'
Кастільйо збив Панасенка, який тікав у контратаку.
82'
Лемкін дебютує в офіційному матчі за Шахтар. Козік на сьогодні все.
79'
Кастільйо на полі, Криськів пішов відпочивати.
79'
1-4. В’юнник до двох асистів додав забитий мʼяч. Захисники Миная знову в ролі глядачів виступають. Бандура відбив удар Келсі впритул, але його розстріляли з добивання.
76'
Панасенко вийшов замість Кравчука.
74'
Келсі проігнорував свисток арбітра та побіг забивати. Бондаренко не залишив це без уваги.
72'
Один мʼяч відіграють закарпатці! Солдат високо подав, Рогозинський скинув на Гунічева, а той пробив головою в кут. Чи реально повернути інтригу в цей поєдинок?
67'
Ралюченко присів на жовту.
66'
Розгром. Це якась трагедія, а не захист. Просто стоять і дивляться, як Судаков переграє Бандуру слабеньким ударом у дальній кут. Прохідний двір.
65'
Судаков дуже жорстко пройшовся по нозі суперника. На VAR могли б і вилучення побачити.
62'
Келсі та Судаков замінили відповідно Сікана та Назарину.
60'
Подвоює перевагу Шахтар! Кащук з пасу В’юнника розстріляв ворота Бандури. Покарали Минай за високу лінію оборони.
59'
Вишневський поступився місцем на полі Гунічеву.
53'
Твердохліб впав у карному Шахтаря після контакту з Коноплею. Арбітр дав сигнал продовжувати гру і був правий.
50'
Одарюк грубо сфолив проти Азарова у спробі запресингувати суперника.
49'
Твердохліб зачепив мʼяч головою після подачі з лівого флангу, але повноцінним ударом це не назвеш.
46'
Назарина дуже небезпечно приклався з дальньої відстані, мʼяч пройшов у лічених сантиметрах над поперечкою.
46'
У перерві В’юнник замінив Зубкова.
46'
Другий тайм розпочався.
Бліда гра від Шахтаря та майже безнадійна від Миная. На закарпатців чекає серйозна розмова з тренером у роздягальні, та й помаранчево-чорним варто було б щось змінити.
45+1'
Перерва.
45+1'
Додано одну хвилину.
42'
Шаран настільки незадоволений грою підопічних, що наважився на подвійну заміну ще до перерви. Солдат і Одарюк вийшли на поле замість Дмитрука та Гечева.
38'
Зубков змістився з флангу в центр і низом пробив у ближній кут. Непогана спроба, але Бандура впорався.
37'
Матвієнко відзначився третім голом у сезоні. Це найкращий показник серед гравців Шахтаря.
37'
Шахтар відкриває рахунок! Мʼяч зрикошетив до Матвієнка після невдалої подачі зі штрафного і 22-й номер спрямував його повз Бандуру.
30'
Класний сейв виконав Бандура! Назарина залишив Зубкову під удар з лівої і той влучив майже в дев’ятку. Тим не менш, голкіпер Миная впорався з цим ударом.
27'
Зубков зряче прострілював на Сікана, Кравчук в останній момент перехопив мʼяч у підкаті та нівелював загрозу.
24'
Домінація «гірників» продовжується. І якщо в захисті Минай грає більш менш вдало, то в атаці взагалі нічого не виходить.
20'
Степаненко присів на газон і тримався за задню поверхню стегна. За хвилину Тарас повернувся у гру, але чи не погіршить капітан Шахтаря свою травму?
17'
Сікан міг вискакувати віч-на-віч, але Бандура був уважним і вчасно вийшов з воріт, щоб вибити мʼяч подалі.
16'
Вишневський зачепився за мʼяч у чужому карному, але не знайшов гідних варіантів продовження атаки.
15'
Шахтар не скористався кутовим. Минай відбився двічі, подачу Криськіва з підбору теж зняли.
11'
Стовідсотковий гольовий момент втрачає Шахтар! Сікан з кількох метрів пробив головою вище воріт.
7'
Могли створити загрозу воротам Бандури «гірники» після помилки Рогозинського, однак завершилося все фолом в атаці з боку Сікана.
3'
Початок спокійний. Шахтар кілька разів підійшов до карного суперника, але не більше.
1'
Матч розпочався.
Арбітр — Дмитро Бондаренко.
Запасні: Кемкін (в), Ольховий (в), Голуб, Гунічев, Колесник, Кораблін, Одарюк, Панасенко, Петько, Ременяк, Солдат, Чуєв.
Стартовий склад Миная (3-4-3): Бандура (к) — Немчанінов, Кравчук, Мельник — Рогозинський, Ралюченко, Вітенчук, Дмитрук — Гечев, Вишневський, Твердохліб. Головний тренер — Володимир Шаран.
Запасні: Пузанков (в), Твардовський (в), В’юнник, Глущенко, Кастільйо, Келсі, Лемкін, Судаков, Топалов, Удод.
Стартовий склад Шахтаря (4-1-4-1): Різник — Азаров, Матвієнко, Козік, Конопля — Степаненко (к) — Кащук, Криськів, Назарина, Зубков — Сікан. Головний тренер — Патрік ван Леувен.
Шахтар — лідер чемпіонату з 11 очками у п’яти матчах. Минай замикає турнірну таблицю з двома балами.
До вашої уваги текстова онлайн-трансляція матчу 6-го туру УПЛ Минай – Шахтар.