СК Дніпро-1 - Полісся онлайн трансляція матчу

Прем'єр-ліга - 06 серпня 2023, 15:00 - Днепр Арена . Трансляція: УНИАН ТВ
Головний суддя: Shurman, Denys
2 - 1
Житомир
20' Kushnirenko, Bogdan 34' В'ячеслав Танковський 36' Євген Пасіч
46' Володимир Адамюк 46' Євген Пасіч Вийшов: Володимир Танчик 46' Kozak, Artem Вийшов: Олександр Назаренко 62' Олександр Піхальонок 64' Максим Третьяков 64' Rubchynskyi, Valentyn Вийшов: Ігор Когут 64' В'ячеслав Танковський Вийшов: Krushynskyi, Borys 67' Денис Мірошниченко Вийшов: Олександр Сваток 76' Пилип Будківський Вийшов: Yanakov, Denys 80' Sarapii, Eduard 88' Yanakov, Denys 89' Олександр Каплієнко Вийшов: Bill 90' Blanco, Domingo Felipe 90' Krushynskyi, Borys 90' Руслан Бабенко
  • FC Polissya Zhytomyr have a winning streak of 3 matches.
  • FC Polissya Zhytomyr haven't lost in their last 4 games.
  • SC Dnipro-1 wins 1st half in 32% of their matches, FC Polissya Zhytomyr in 66% of their matches.
  • SC Dnipro-1 wins 32% of halftimes, FC Polissya Zhytomyr wins 66%.
  • When SC Dnipro-1 leads 1-0 at home, they win in 71% of their matches.
  • When FC Polissya Zhytomyr leads 0-1 away, they win in 85% of their matches.
  • When SC Dnipro-1 is down 0-1 home, they win 37% of their matches.
  • When FC Polissya Zhytomyr is down 1-0 away, they win 50% of their matches.
  • FC Polissya Zhytomyr's performance of the last 5 matches is better than SC Dnipro-1's.
  • SC Dnipro-1 scores 1.92 goals when playing at home and FC Polissya Zhytomyr scores 2 goals when playing away (on average).
Blanco, Domingo Felipe
90'
90'
Krushynskyi, Borys
ГООЛ! Руслан Бабенко
90'
Олександр Каплієнко
Вийшов: Bill
89'
88'
Yanakov, Denys ГООЛ!
Sarapii, Eduard
80'
76'
Пилип Будківський
Вийшов: Yanakov, Denys
Денис Мірошниченко
Вийшов: Олександр Сваток
67'
Максим Третьяков
64'
Rubchynskyi, Valentyn
Вийшов: Ігор Когут
64'
64'
В'ячеслав Танковський
Вийшов: Krushynskyi, Borys
ГООЛ! Олександр Піхальонок
62'
Володимир Адамюк
46'
Євген Пасіч
Вийшов: Володимир Танчик
46'
46'
Kozak, Artem
Вийшов: Олександр Назаренко
Євген Пасіч
36'
34'
20'
В ефірі
Дніпро-1 у рівній грі на останніх хвилинах вириває перемогу завдяки шедевральному голу Бабенка.
90+4'
Матч завершився.
90+3'
Крушинський і Бланко влаштували штовханину, кожному по жовтій.
90+1'
Дніпро-1 знову виходить уперед! Просто блискучий удар з дальньої відстані вийшов у Бабенка. Дуже красивий мʼяч!
90+1'
88'
Білл вийшов на поле замість Каплієнка.
88'
Зрівнює рахунок Полісся! Янаков, який був неймовірно активним після виходу на заміну, реалізував одинадцятиметровий.
87'
Пенальті у ворота Дніпра-1 призначає Шурман! Когут стоячи в стінці зіграв рукою.
81'
Кінарейкін не впорався з підступним ударом Янакова зі штрафного, але Сваток вчасно підстрахував.
80'
Янаков прокинув мʼяч повз суперника, після чого Сарапій влетів йому в ноги.
76'
Замість Будківського Калітвінцев випустив на поле Янакова.
70'
Після помилки Шабанова мʼяч відскочив до Ківінди, але той злету пробив просто в Кудрика. А позиція була відмінна.
67'
Сваток замінив Мірошніченка.
63'
Танковський поступився місцем на полі Крушинському.
63'
Ківінда та Когут вийшли на поле замість Третякова та Рубчинського.
62'
Дніпро-1 відкриває рахунок! Відмінну комбінацію розіграли, яку точним і потужним ударом під ближню стійку завершив Піхальонок. Відзначимо також асист Рубчинського та прохід Бланко. Цей гол назрівав, Полісся серйозно просіло.
58'
Мірошніченко непогано сьогодні пробиває зі стандартів, але Кудрика переграти не виходить.
53'
Не здивували дніпряни суперника оригінальним розіграшем штрафного. Сарапій відкотив під удар Піхальонку, але стінка заблокувала цю спробу.
50'
Бабенко класно приклався з-за меж карного, але Кудрик на місці.
47'
Адамюк у верховій боротьбі ударив Будківського ліктем.
46'
Також Назаренко дебютує за нову команду. Козак завершив поєдинок.
46'
У перерві Танчик замінив Пасіча.
46'
Другий тайм розпочався.
Дніпро-1 сьогодні жахливо виглядає в атаці, навіть у меншості Полісся створило більше моментів. Але в цілому гра нудна, можливо в другому таймі щось зміниться. У тренерів є 15 хвилин, щоб внести корективи.
45+4'
Перерва.
45+1'
Додано 3 хвилини.
45'
Мірошніченко у підкаті зберіг мʼяч у боротьбі з Шабановим і зряче прострілював на Бланко. Один із захисників Полісся встиг в останній момент вибити мʼяч за межі поля.
41'
Макуана присів на газон і тримається за задню поверхню стегна. Вже втретє медична бригада надає допомогу конголезцю.
39'
Цікаве виконання кутового від Полісся, але Кравченко трохи не встиг завдати акцентованого удару після скидання Будківського.
36'
Пасіч жорстко зустрів Будківського на прийомі.
34'
Танковський помилився під тиском і щоб виправитися був змушений фолити.
31'
Макуана зараз мав забивати! Сам відібрав мʼяч і одразу ж вискочив віч-на-віч завдяки передачі Козака. Перекинув Кінарейкіна, але Сарапій встиг підстрахувати на лінії.
25'
Будківський заробив штрафний, Смоляков підійшов до мʼяча та завдав досить неприємного удару для голкіпера. Тим не менш, Кінарейкін впорався.
21'
Пробив зі штрафного Мірошніченко, Кудрик змістився та впевнено забрав мʼяч до рук.
20'
Червона картка
Полісся залишається в меншості. Кушніренко стрибнув у неадекватний підкат проти Бланко і був справедливо вилучений.
18'
Мірошніченко підключив Рубчинського до атаки, але вінгер Дніпра-1 погано обробив мʼяч і втратив можливість завдати небезпечного удару.
15'
Не надто насичений подіями матч поки що виходить. Картина гри як і раніше: Дніпро-1 домінує, але не може пройти захист Полісся.
10'
Хозяева постепенно перешли на половину поля соперника и наращивают давление. Пока без моментов, но заставляют ошибаться оппонентов при выходе из обороны.
3'
Мʼяч під контролем Дніпра-1, але в основному в ногах центральних захисників. Полісся обрало гру другим номером на старті зустрічі.
1'
Матч розпочався.
Арбітр — Денис Шурман.
Запасні: Валеф (в), Білл, Гаджиєв, Горбунов, Горін, Ківінда, Когут, Пуріта, Сваток, Танчик.
Стартовий склад Дніпра-1 (4-2-3-1): Кінарейкін — Каплієнко, Сарапій, Адамюк, Пасіч — Бланко, Бабенко — Рубчинський, Піхальонок (к), Мірошніченко — Третяков. Головний тренер — Олександр Кучер.
Запасні: Поспєлов (в), Бойко (в), Микитюк, Крушинський, Мустафаєв, Шаповал, Янаков, Шастал, Назаренко.
Стартовий склад Полісся (4-2-3-1): Кудрик — Смоляков, Шабанов, Чоботенко, Кравченко — Огіря (к), Кушніренко — Макуана, Танковський, Козак — Будківський. Головний тренер — Юрій Калітвінцев.
Раніше Дніпро-1 і Полісся між собою не зустрічалися.
Підопічні Калітвінцева в першому турі здобули впевнену перемогу над Вересом (0-2). Дніпряни пропустили старт чемпіонату через участь у єврокубках.
UA-Футбол представляє вам текстову онлайн-трансляцію матчу 2-го раунду УПЛ між Дніпром-1 і Поліссям.