Прем'єр-ліга - 06 серпня 2023, 17:00 - Славутич-Арена . Трансляція: УНИАН ТВ
Головний суддя: Balakin, Mikola
Луганск
1 - 3
Кривой Рог
4' Денис Антюх 16' Роман Вантух 29' Максим Задерака 39' Bizimana, Djihad 42' Lunov, Maksym 42' Денис Антюх
46' Bizimana, Djihad Вийшов: Prykhodko, Klim 49' Олег Кожушко 57' Prykhodko, Klim 58' Ilic, Hrvoje Вийшов: Tatarkov, Mykyta 59' Myshnov, Dmytro Вийшов: Micin, Petar 59' Денис Антюх Вийшов: Bugay, Vladyslav 59' Snurnitsyn, Ihor 67' Gulko, Ilya 69' Dryshliuk, Kyrylo Вийшов: Nahnoinyi, Denys 72' Gulko, Ilya 77' Олег Кожушко 84' Voloshyn, Vikentii Вийшов: Tlumak, Yuriy 85' Tatarkov, Mykyta 86' Lunov, Maksym Вийшов: Роман Дебелко 88' Bugay, Vladyslav 90' Роман Дебелко
  • The most common result of matches between FC Zorya Lugansk and FC Kryvbas Kriviy Rih is 1-2. 4 matches have ended with this result.
  • During the last 7 meetings with FC Zorya Lugansk playing at home, FC Zorya Lugansk have won 4 times, there have been 0 draws while FC Kryvbas Kriviy Rih have won 3 times. The goal difference is 8-6 in favour of FC Zorya Lugansk.
  • During the last 17 meetings, FC Zorya Lugansk have won 6 times, there have been 1 draws while FC Kryvbas Kriviy Rih have won 10 times. The goal difference is 28-16 in favour of FC Kryvbas Kriviy Rih.
  • FC Zorya Lugansk have lost 3 matches in a row.
  • FC Zorya Lugansk have scored at least one goal for 8 consecutive matches.
  • FC Zorya Lugansk wins 1st half in 39% of their matches, FC Kryvbas Kriviy Rih in 13% of their matches.
  • FC Zorya Lugansk wins 39% of halftimes, FC Kryvbas Kriviy Rih wins 13%.
  • The winner of their last meeting was FC Kryvbas Kriviy Rih.
  • On their last meeting FC Kryvbas Kriviy Rih won by 1 goals.
  • When FC Zorya Lugansk leads 1-0 at home, they win in 91% of their matches.
  • When FC Kryvbas Kriviy Rih leads 0-1 away, they win in 62% of their matches.
  • When FC Zorya Lugansk is down 0-1 home, they win 16% of their matches.
  • When FC Kryvbas Kriviy Rih is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • FC Kryvbas Kriviy Rih's performance of the last 5 matches is better than FC Zorya Lugansk's.
  • FC Kryvbas Kriviy Rih have lost just 1 of their last 5 games against FC Zorya Lugansk (in all competitions).
  • In the last 5 meetings FC Zorya Lugansk won 1, FC Kryvbas Kriviy Rih won 3, 1 draws.
  • FC Kryvbas Kriviy Rih have lost just 1 of their last 5 Premier League games against FC Zorya Lugansk.
  • FC Zorya Lugansk have won just 1 of their last 5 Premier League games against FC Kryvbas Kriviy Rih.
  • FC Zorya Lugansk scores 0.8 goals in a match against FC Kryvbas Kriviy Rih and FC Kryvbas Kriviy Rih scores 1.4 goals against FC Zorya Lugansk (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Zorya Lugansk and FC Kryvbas Kriviy Rih is 2.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Zorya Lugansk and FC Kryvbas Kriviy Rih is 1.2.
  • Both teams lost their last match.
  • FC Zorya Lugansk scores 1.95 goals when playing at home and FC Kryvbas Kriviy Rih scores 0.94 goals when playing away (on average).
  • In Premier League, FC Zorya Lugansk has better performance than FC Kryvbas Kriviy Rih.
  • FC Kryvbas Kriviy Rih has streak of 2 matches with 0 scored goals.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
Останні матчі - Кривбас
90'
Роман Дебелко ГООЛ!
Bugay, Vladyslav
88'
86'
Lunov, Maksym
Вийшов: Роман Дебелко
85'
Tatarkov, Mykyta
Voloshyn, Vikentii
Вийшов: Tlumak, Yuriy
84'
77'
Олег Кожушко
Gulko, Ilya
72'
Dryshliuk, Kyrylo
Вийшов: Nahnoinyi, Denys
69'
Gulko, Ilya
67'
Myshnov, Dmytro
Вийшов: Micin, Petar
59'
Денис Антюх
Вийшов: Bugay, Vladyslav
59'
Snurnitsyn, Ihor
59'
58'
Ilic, Hrvoje
Вийшов: Tatarkov, Mykyta
57'
Prykhodko, Klim ГООЛ!
49'
46'
Bizimana, Djihad
Вийшов: Prykhodko, Klim
42'
Lunov, Maksym ГООЛ!
Денис Антюх
42'
39'
29'
Максим Задерака
Роман Вантух
16'
ГООЛ! Денис Антюх
4'
В ефірі
90+6'
Фінальний свисток, 3:1 перемога Кривбасу над Зорею
90+5'
Дебелко в контрі забив третій гол Кривбасу на останніх секундах матчу
90+4'
Втомилися команди, дуже спекотно у нас
90'
5 хвилин компенсовано до другого тайму
89'
Незабитий пенальті
А Хомченовський з пенальті дав у перекладину!
88'
І ще пенальті для Кривбасу! Бугай руками після кутового завалив Безкоровайного!
86'
Дебелко замість Луньова у Кривбаса вийшов
85'
А Татаркову жовта за зрив атаки
83'
Тлумак замість Волошина - остання заміна у Зорі
80'
Суддя перевірив ВАР – справді там офсайд, гол не зарахований
79'
Ох як, Задерака як класно розібрався, накрутив захисника і забив, але перед цим у Луньовв суддя побачив офсайд!
77'
Вакулко замість Кожушка вийшов у гостей
76'
Волошин непогано вирізав зі штрафного, але до м'яча ніхто з партнерів не дістався
74'
Дуже важко буде Зорі, команда у меншості, але робити щось потрібно
72'
Друга жовта
Гулько ззаду в'їхав у Татаркова. Дійсно небезпечний фол, друга жовта, тобто червона!
68'
Нагнійний замість Дрішлюка вийшов у Зорі
67'
Пауза у нас невелика попити водички
66'
Гулько фолить на Кожушко, фолить на жовту
64'
А Кривбас продовжує нагнітати після кутових. Ось ще пару подали гості, Сапутін грає на виході
61'
Чекаємо тепер, чим відповість Зоря, і чи зможе?
59'
І одразу потрійна заміна у Зорі: Бугай, Мичин та Гулько вийшли замість Антюха, Алефіренка та Снурніцина
58'
Татарков замість Ілича вийшов у гостей
57'
Гол! Кривбас! Все зробив Дібанго, який на фланзі накрутив захисника та скинув під удар у центр! 2:1! Приходько забиває!
56'
А ось це класно! Віялова атака Кривбасу, Безкоровайний прострілював, але Кожушко встигає врятувати ситуацію, вибивши на кутовий
53'
Непоганий пас від Кривбасу на загострення, але Кожушко в офсайді
50'
Волошин пробив низом, але Кліщук правильно вибрав позицію
49'
Антюх заробив небезпечний штрафний, метрів 20-22 до воріт
48'
Кожушко заважав ввести м'яч у гру воротареві суперника – жовта
46'
Другий тайм розпочався!
1:1 у нас після першого тайму, причому обидва голи були забиті з пенальті. Зоря забила на самому початку тайму, а Кривбас - наприкінці. Причому пенальті у бік Зорі був такий собі, чесно скажемо
45+2'
І все, свисток на перерву, 1:1 у нас поки що
45'
2 хвилини компенсовано до першого тайму
43'
І Луньов із пенальті робить рахунок 1:1!
42'
Пенальті для Кривбасу! Цікаво! Антюх після кутового притримав когось із суперників, і суддя свиснув фол!
41'
Охохо! Перший кутовий для гостей, і одразу небезпечно! Висока подача, і поперечина!
39'
Бізімана відмахнувся від Кірюханцева, отримав жовту
37'
Хомченовський на лінії штрафної не зміг виграти силову боротьбу у Кірюханцева
36'
Ох, як класно Русин у стіночку відігрався з партнером, розвернувся, але бив уже в падінні. А було небезпечно
34'
Герреро на трибунах. Але обіцяють, що панамець скоро повернеться на поле
32'
Задерака дальнім ударом спробував пробити – невдало. Ну а що ще робити за такою грою
30'
Після кутового Дришлюк пробив головою, але не дуже сильно вийшло, та й по центру
29'
Задерака ззаду зачепив Вантуха – жовта
28'
Русин у штрафній - довго розвертався, та й пас під удар віддав не найкращий
27'
Не виходить криворіжців щось сконструювати в атаці поки що
25'
Відновилася гра у нас
23'
Невелика пауза в нас попити води. +36 у Києві сьогодні
22'
А Волошин пішов міняти шорти, розірвали йому у боротьбі
21'
Луньов намагався з флангу прорватися, але на вході у штрафну його зупинили
20'
Зоря поки що і в обороні досить впевнено грає, хоча Кривбас звичайно, нерозв'язних завдань не ставить
17'
Вантух дуже активно притримував руками суперника. Отримав жовту
15'
Кутовий для Зорі - пройшов навіс, Батагов підключився, пробив головою, але вище воріт
14'
Кожушко отримав пошкодження, йде з поля, але, здається, все буде нормально
13'
Криворіжці пару разів сходили в атаку. До удару справа дійшла, але без загострень
11'
Вантух метрів з 25 дуже непогано приклався, але трохи по центру. Кліщук на місці
9'
Поки що Зоря контролює гру. Кривбас не може відійти від стартового шоку
7'
А ось Антюх непогано з флангу навісив, але ніхто із партнерів до м'яча не дістався. Потенційно небезпечно
5'
Швидкий початок. Що ж, чекаємо, чим відповість Кривбас
4'
Антюх просто центром пробив - реалізував пенальті! 1:0!
3'
Пенальті! Для Зорі! Бізімана кладе на газон Волошина
1'
І відразу ж перший удар по воротах Зорі – ну так, для зарядки Сапутіна
1'
Поїхали, матч розпочався!
Виходять команди на поле
Запасні Кривбасу: Маханьков, Хома, Рябов, Віллівальд, Приходько, Татарков, Дебелко, Вакулко, Блізніченко, Гончарук, Устименко
Стартовий склад Кривбасу: Кліщук, Понєдєльник, Безкоровайний, Стецьков, Двбанго, Ілич, Бізімана, Задерака, Луньов, Хомченовський, Кожушко
Запасні Зорі: Турбаєвський, Жилкін, Токар, Боль, Гулько, Нагніойний, Толмак, Мичин, Бугай
Стартовий склад Зорі: Сапутін, Батагов, Снурніцин, Вантух, Кірюханцев, Дрішлюк, Мишньов, Антюх, Аліференко, Русин, Волошин
Матч розпочнеться о 17:00, судитиме гру Микола Балакін. Також суддя матиме ВАР
Доброго дня всім шанувальникам українського футболу. UA-Футбол представляє до вашої уваги текстовий онлайн матчу 2-го туру УПЛ, в якому Зоря прийме Кривбас