Ліверпуль - Брайтон енд Хоув Альбіон онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 31 березня 2024, 16:00 - Энфилд . Трансляція: Setanta Sports
Головний суддя: Дэвид Кут
Ливерпуль
2 - 1
Брайтон энд Хоув
2' Welbeck, Danny 14' Mac Allister, Alexis 20' Паскаль Гросс 27' Diaz, Luis
48' Welbeck, Danny 50' Вірджил ван Дейк 58' Gomez, Joe 65' Мохамед Салах 70' Lamptey, Tariq Вийшов: Facundo, Buonanotte 71' Van Hecke, Jan Paul 83' Adingra, Simon Вийшов: Ferguson, Evan 83' Moder, Jakub Вийшов: Адам Лаллана 83' Nunez, Darwin Вийшов: Elliott, Harvey 88' Ватару Ендо 89' Diaz, Luis Вийшов: Gakpo, Cody 90' Gakpo, Cody 90' Szoboszlai, Dominik Вийшов: Gravenberch, Ryan 90' Estupinan, Pervis Вийшов: Barco, Valentin
  • During the last 7 meetings with Liverpool FC playing at home, Liverpool FC have won 4 times, there have been 2 draws while Brighton & Hove Albion have won 1 times. The goal difference is 18-8 in favour of Liverpool FC.
  • During the last 16 meetings, Liverpool FC have won 9 times, there have been 4 draws while Brighton & Hove Albion have won 3 times. The goal difference is 35-19 in favour of Liverpool FC.
  • Liverpool FC's last home win against Brighton & Hove Albion was in 2019.
  • Last season's matches: 3-3 (Liverpool FC at home) and 3-0 (Brighton & Hove Albion at home).
  • Did you know that Liverpool FC scores 37% of their goals between the minutes 76-90?
  • Did you know that Liverpool FC scores 3% of their goals between the minutes 0-15? This is the lowest percentage in the league.
  • Did you know that Brighton & Hove Albion scores 26% of their goals between the minutes 76-90?
  • Liverpool FC haven't lost in any of their last 31 home matches.
  • Brighton & Hove Albion have lost 3 away matches in a row.
  • Liverpool FC have received 5 red cards this season. This is the highest number in Premier League.
  • Liverpool FC haven't scored in 1 of their 14 home matches in Premier League this season.
  • Brighton & Hove Albion haven't scored in 4 of their 14 away matches in Premier League this season.
  • Liverpool FC's home record this season: 11-3-0.
  • Mohamed Salah is Liverpool FC's top scorer with 15 goals. Joao Pedro has scored 8 times for Brighton & Hove Albion.
  • Mohamed Salah has assisted the most goals for Liverpool FC with 9. Pascal Gross is Brighton & Hove Albion's biggest assister (10).
  • Darwin Nunez has more yellow cards (8) than any other player at Liverpool FC. Buonanotte Facundo has collected 6 for Brighton & Hove Albion.
  • Liverpool FC have scored at least one goal for 21 consecutive matches.
  • Liverpool FC wins 1st half in 45% of their matches, Brighton & Hove Albion in 32% of their matches.
  • Liverpool FC wins 45% of halftimes, Brighton & Hove Albion wins 32%.
  • Their last meeting was a draw. (2-2)
  • When Liverpool FC leads 1-0 at home, they win in 100% of their matches.
  • When Brighton & Hove Albion leads 0-1 away, they win in 75% of their matches.
  • When Liverpool FC is down 0-1 home, they win 50% of their matches.
  • When Brighton & Hove Albion is down 1-0 away, they win 16% of their matches.
  • In Premier League, Liverpool FC has better performance than Brighton & Hove Albion.
  • Liverpool FC's performance of the last 5 matches is better than Brighton & Hove Albion's.
  • Brighton & Hove Albion have lost just 1 of their last 5 games against Liverpool FC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Liverpool FC won 1, Brighton & Hove Albion won 2, 2 draws.
  • Liverpool FC scores 1.6 goals in a match against Brighton & Hove Albion and Brighton & Hove Albion scores 2 goals against Liverpool FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Liverpool FC and Brighton & Hove Albion is 3.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Liverpool FC and Brighton & Hove Albion is 1.8.
  • Liverpool FC scores 2.97 goals when playing at home and Brighton & Hove Albion scores 1.68 goals when playing away (on average).
Gakpo, Cody
90'
Szoboszlai, Dominik
Вийшов: Gravenberch, Ryan
90'
90'
Estupinan, Pervis
Вийшов: Barco, Valentin
Diaz, Luis
Вийшов: Gakpo, Cody
89'
Ватару Ендо
88'
83'
Adingra, Simon
Вийшов: Ferguson, Evan
83'
Moder, Jakub
Вийшов: Адам Лаллана
Nunez, Darwin
Вийшов: Elliott, Harvey
83'
71'
Van Hecke, Jan Paul
70'
Lamptey, Tariq
Вийшов: Facundo, Buonanotte
ГООЛ! Мохамед Салах
65'
Gomez, Joe
58'
Вірджил ван Дейк
50'
48'
Welbeck, Danny
ГООЛ! Diaz, Luis
27'
20'
Паскаль Гросс
Mac Allister, Alexis
14'
2'
В ефірі
Чудовий матч продемонстрували команди. Не дарма він вважався одним із центральних у цьому турі. Ліверпуль знову зумів завоювати вольову перемогу, завдяки чому повернув собі першу сходинку турнірної таблиці, можливо й тимчасово. Юрген Клопп з командою продовжують подорож до чемпіонського титулу і німець вперше переграє Де Дзербі в очній зустрічі
90+7'
Девід Кут дає фінальний свисток
90+6'
Гакпо отримує попередження від арбітра за порушення правила в центрі поля
90+6'
Салах перехоплює передачу на Елліотта у штрафному майданчику суперника та пробиває у ближній кут, але не влучає по воротах
90+4'
Також ще одна ротація від Юргена Клоппа, який випускає Гравенберха замість Собослая
90+3'
Велбек пробиває з доволі гострого кута, але м'яч пролітає поруч зі стійкою і влучає у сітку зі зворотної сторони
90+2'
Ще одна заміна від Роберто Де Дзербі, який на останні хвилини випускає Барко замість Еступіньяна
90+1'
У другому таймі компенсовано шість хвилин
90'
Неймовірний сейв Вербруггена рятує Брайтон від ще одного голу! Елліотт прострілює з правого флангу і після серії рикошетів м'яч прикотився до Салаха, який в один дотик правою пробиває у кут воріт, але й звідти його витягає голкіпер
89'
Ще одну опцію використовує Юрген Клопп та змінює Діаса на Гакпо
88'
Ендо збиває ван Геке у центрі поля та зриває атаку суперника, за що й отримує попередження від арбітра
87'
Зрізка Ліверпуля на своїй половині поля призвела до втрати м'яча, який досить швидко віддали Лаллані у штрафний майданчик і той пробив у дальній кут, але м'яч пролетівши поруч зі стійкою вийшов за межі поля
83'
Тепер кутовий виконали мерсисайдці і після навісу Елліотт на ближній стійці виграв боротьбу та пробив по воротах, але суперники встигли зупинити м'яч майже на лінії воріт
83'
Подвійну заміну проводить і Роберто де Дзербі та випускає Лаллану та Фергюсона замість Модера та Адінгри
83'
Першу ротацію у цьому матчі проводить Юрген Клопп та випускає Елліотта замість Нуньєса
82'
Кутовий виконали чайки і після навісу завдали удару по воротах і після рикошету Велбек не зумів переправити м'яч у сітку і Келлххер вдало зреагував та спочатку відбив м'яч, а потім забрав його у руки
81'
Гості виконали стандарт на половині поля суперника і після навісу у бік воріт Данк виграє верхову боротьбу у Ван Дейка та Собослая і пробиває по воротах і лише Келлехер зумів врятувати свою команду
78'
Господарі трішки заспокоїли свою гру, але не припиняють спроб підібратися до воріт суперника
75'
Неймовірна контратака Ліверпуля і Діас віддав передачу на Салаха, який увірвався у штрафний майданчик і пробив у ближній кут, але на це встиг зреагувати Вербругген та зупинив м'яч
75'
Кутовий виконали гості, але не зуміли виграти повітряну дуель та втратили м'яч
73'
Ван Геке отримує попередження за порушення правил проти Нуньєса під час незарахованого голу
73'
Все ж таки гол остаточно не зараховано
72'
Арбітр чекає перегляду ВАР
71'
Діас робить дубль, але арбітр фіксує положення поза грою у Луїса і не зараховує взяття воріт
70'
Перша заміна у матчі відбулася. Роберто Де Дзербі випустив на поле Буананотте замість Лемпті
69'
Ще один корнер від мерсисайдців і цього разу на дальню стійку, де Салах намагається переправити м'яч на протилежний фланг, але в результаті м'яч прилітає у руки Вербруггена
68'
Ще один кутовий виконали гості і після навісу ван Геке вибиває м'яч, а після цього Собослай виконує ще один навіс і Балеба виграє верхову боротьбу та вибиває м'яч за межі поля, хоча м'яч летить досить близько до площини воріт
67'
Господарі на куражі продовжують атакувати ворота суперника
65'
ГОЛ! Салах виводить Ліверпуль вперед! Ендо віддає передачу на Макаллістера і той знаходить можливість для неймовірної передачі на Салаха у штрафний майданчик, де Мохамед спокійно приймає м'яч та пробиває повз голкіпера! Ліверпуль вперше у цьому матчі виходить вперед 2:1
64'
Нуньєс виконує чудовий удар з меж штрафного майданчику, але бив з доволі гострого кута і м'яч прилетів прямо у голкіпера, який відбив його
63'
Собослай виконав чудовий удар з-за меж штрафного майданчику і хоча м'яч летів по чудовій траєкторії, але пролетів в декількох сантиметрах від стійки
63'
Бредлі виконує непоганий простріл з правого флануг, але ван Геке заважає цьому та вибиває м'яч
61'
Досить багато фолів у матчі і куди більше зі сторони господарів. Мерсисайдці переходили межу п'ятнадцять разів, в той час як Брайтон втричі менше
59'
Гомес збиває з ніг Велбека на чужій половині поля, чим зриває контратаку Брайтона та заробляє в свій актив жовту картку
58'
Право на виконання першого кутового у другому таймі заробили господарі і після навісу вони програли повітряну боротьбу та втратили м'яч
55'
Салах падає у штрафному майданчику суперника, "Енфілд" апелює до арбітра, але той не вважає, що проти єгиптянина порушували правила
55'
Діас виконує закидання на Салаха і Мохамед намагається пробити головою, але не дотягується до м'яча
54'
Гомес виконує чудове закидання у карний майданчик, де Макаллістер виграє верхову боротьбу та пробиває по воротах головою, але м'яч пролітає поруч зі стійкою
53'
Бредлі пробиває з меж штрафного майданчику, але рикошет сповільнює м'яч і Вербругген забирає його руки
50'
Ван Дейк збиває з ніг Балеба у центрі поля і за свої дії отримує попередження від арбітра
48'
Велбек дозволив собі зайві розмови з арбітром, проте Девід Кут не збирається цього терпіти і показав нападнику Брайтона жовту картку
47'
Кванса ледве не програє боротьбу Адінгра поблизу своїх воріт, але встиг заволодіти м'ячем та віддати передачу на партнера
46'
Девід Кут дає свисток про початок другого тайму
Жоден з тренерів вирішив не проводити заміни у перерві
Гравці обох команд повертаються на поле
Дуже насичений та цікавий матч. Ліверпуль пропустив досить швидкий гол, але одразу ж увімкнувся у гру та зумів відігратися. Обидві команди бажають заробити три очки за результатами цієї зустрічі, а мерсисайдці тим паче не бажають засмучувати "Енфілд". На табло нічия і обидвом тренерам необхідно знайти потрібні слова у роздягальні
45+5'
Девід Кут дає свисток про завершення першого тайму
45+5'
Чайки виконали стандарт на половині поля суперника, але мерсисайдці виграли верхову боротьбу та вибили м'яч
45+2'
У додатковий час інтенсивність гри трішки зменшилася, а гості помітно починають затягувати час аби швидше піти у роздягальню
45+1'
У першому таймі компенсовано чотири хвилини
43'
Кутовий виконали мерсисайдці і після розіграшу та навісу у бік воріт Модер виграє верхову боротьбу та вибиває м'яч
42'
Макаллістер пробиває по воротах, але його удар заблокований і м'яч виходить на кутовий
40'
Господарі продовжують контролювати м'яч та намагаються наблизитися до воріт суперника
38'
Удар від Бредлі з лінії штрафного майданчику, але м'яч летить вище воріт
37'
Що робить Нуньєс! Дарвін в боротьбі падає на газон у карному майданчику суперника, але навіть лежачи зумів пробити і м'яч після рикошету від ніг голкіпера пролітає поруч зі стійкою
36'
Досить перспективна контратака Ліверпуля завершилася втратою м'яча Діасом поблизу штрафного майданчику суперника. Він просто не встиг віддати пас на Діаса, який виходив на побачення з голкіпером
36'
Кутовий виконали гості і після навісу у бік воріт верхову боротьбу виграли суперники та вибили м'яч
35'
Велбек наздогнав м'яч майже на межі поля та віддав передачу на Модера і той пробив по воротах, але після рикошету м'яч вийшов за межі поля
33'
Тепер Діас пробивав з лінії штрафного, але також невдало і голкіпер встиг зреагувати та забрати м'яч у руки
32'
Відповідь від Ліверпуля не змусила себе чекати і Салаха вивели на побачення з голкіпером, Мохамед пробив в один дотик, але занадто слабко і м'яч прилетів прямо у руки Вербруггена
31'
Велбек увірвався у штрафний майданчик та пробив у ближній кут, але трішки не розрахував та пробив у сітку зі зворотної сторони
30'
Тепер в офсайд забіг Бредлі
29'
Атака Брайтона закінчилася прострілом від Модера та ударом Адінгра, але арбітр зафіксував положення поза грою у Якуба
27'
ГОЛ! Черговий кутовий допоміг Ліверпулю зрівняти рахунок! Собослай виконав навіс у карний майданчик, після боротьби м'яч відлетів до Салаха, який головою скинув у бік воріт, але м'яч потім переправив Велтман і той прилетів прямо до Діаса, який з декількох метрів зумів переграти голкіпера та переправити м'яч у сітку воріт! Рахунок знову стає рівним 1:1
25'
Атака після кутового продовжувалася і господарі виконали закидання у штрафний майданчик на Ван Дейка, але той перебував у положенні поза грою
24'
Ще один корнер виконали мерсисайдці і після навісу на дальню стійку гості вибивають м'яч
23'
У господарів вже сім ударів по воротах суперника, але поки жодного у площину. В той час як у Брайтона усього один і саме він гольовий
22'
Під час чергової спроби атаки Ліверпуля арбітр фіксує положення поза грою у Діаса
20'
Гросс порушує правила проти Бредлі у центрі поля і змушує Девіда Кута знову дістати з кишені жовту картку
19'
Ще один удар від Салаха і знову з меж штрафного, і цього разу м'яч пролітає поруч зі стійкою
18'
Макаллістер виконує непогане закидання на Салаха за спини захисників і Мохамед пробиває в один дотик, але відправляє м'яч над поперечиною
17'
Салах увірвався у штрафний майданчик Брайтона та виконав дві спроби завдати удару, але обидві були заблоковані
16'
Помітно, що чайки грають доволі небезпечно на своїй половині поля та віддають досить ризикові передачі, при чому в останній момент
14'
Контратака Брайтона закінчилася порушенням правил з боку Макаллістера на Велбеку і гості заробили право на стандарт на половині поля суперника, а Алексіс за свої дії отримав жовту картку
14'
Перший кутовий у матчі виконують мерсисайдці і після розіграшу та навісу Велбек перехоплює м'яч та вибиває його
12'
Макаллістер знаходить можливість для удару з-за меж штрафного майданчику, але м'яч летить над поперечиною
11'
Право на виконання першого кутового у матчі заробили гості, але не порозумілися і при навісі на дальню стійку там не було нікого з партнерів і м'яч вийшов за межі поля
11'
Чайки виконали стандарт на половині поля суперника, але після навісу у штрафний майданчик господарі виграли верхову боротьбу та вибили м'яч
9'
Салах отримує передачу у штрафному майданчику та пробиває по воротах у дальній кут, але м'яч пролітає поруч зі стійкою
8'
Адінгра знову прорвався лівим флангом та виконав простріл, але цього разу невдало і м'яч пролетів повз всіх партнерів
7'
Господарі продовжують напосідати на ворота суперника, але поки жодна з передач під удар не проходить
6'
Непогане закидання на Нуньєса у штрафний майданчик і Дарвін падає після боротьби з Еступіньяном, але арбітр не фіксує порушення правил навіть після підказки асистентів ВАР
5'
Брайтон продовжує атакувати, але поки дві спроби завершилися положенням поза грою
2'
ГОЛ! Велбек відкриває рахунок у матчі! Зрізка Салаха на половині поля Брайтона призвела до перехоплення м'яча та контратаки "чайками" і Адінгра протягнув м'яч по лівому флангу від центра поля до штрафного майданчику суперника, виконав простріл і після серії рикошетів м'яч прилетів у ноги Велбека, який з лінії карного пробив точно під стійку і м'яч опинився у сітці воріт! Рахунок стає 1:0 на користь Брайтона
1'
Девід Кут дає стартовий свисток
Гравці вже на полі та готові розпочати матч
Арбітр матчу: Девід Кут
Головний тренер Брайтона: Роберто Де Дзербі
На лаві запасних: Барко, Буонанотте, Вебстер, Ігор, Лаллана, Стіл, Фаті, Фергюсон, Шушан
Стартовий склад Брайтона (3-4-2-1): Вербругген - ван Геке, Данк, Велтман - Еступіньян, Гросс, Балеба, Лампті - Модер, Адінгра - Велбек
Головний тренер Ліверпуля: Юрген Клопп
На лаві запасних: Адріан, Гакпо, Гравенберх, Деннс, Елліотт, Кларк, Конате, Макконнелл, Цімікас
Стартовий склад Ліверпуля (4-3-3): Келлехер - Гомес, Ван Дейк, Кванса, Бредлі - Собослай, Ендо, Макаллістер - Діас, Нуньєс, Салах
Брайтон займає дев'яту сходинку і продовжує гонку за зоною євркоубків. У підопічних Де Дзербі 42 бали, а до Тоттенгема, який розташувався у завітній зоні чотирнадцять очок. І хоча "чайки" мають в своєму активі гру в запасі, варіант їх участі у єврокубках наступного сезону вишлядає примарним
Після нічиї в останньому матчі Прем'єр-ліги Ліверпуль втратив лідерство у турнірній таблиці та пропустив вперед Арсенал, але має з "канонірами" однакову кількість очок і поступається лише за різницею голів. Перемога у сьогоднішньому матчі дасть можливість "мерсисайдцям" повернутися на вершину, як мінімум до матчу Арсеналу, який сьогодні зустрічається з Манчестер Сіті
Матч пройде у Ліверпулі на "Енфілді" та розпочнеться о 16:00 за київським часом
Вітаємо всіх шанувальників футболу на текстовій трансляції одного з центральних матчів 30-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому Ліверпуль прийме у гостях Брайтон