Борнмут - Лутон Таун онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 13 березня 2024, 21:30 - Виталити Стадион . Трансляція: Setanta Sports
Головний суддя: Allison, Sam
Борнмут
4 - 3
9' Chong, Tahith 30' Clark, Jordan 31' Ogbene, Chiedozie 45' Росс Барклі
46' Sinisterra, Luis Вийшов: Tavernier, Marcus 46' Scott, Alex Вийшов: Unal, Enes 50' Домінік Соланке 62' Ілля Забарний 64' Semenyo, Antoine 66' Ogbene, Chiedozie 68' Hashioka, Daiki Вийшов: Pelly, Ruddock 69' Smith, Adam 71' Smith, Adam Вийшов: Adams, Tyler 73' Chong, Tahith Вийшов: Woodrow, Cauley 83' Semenyo, Antoine 88' Росс Барклі Вийшов: Berry, Luke 88' Ogbene, Chiedozie Вийшов: Townsend, Andros 90' Christie, Ryan Вийшов: Hill, James 90' Домінік Соланке Вийшов: Billing, Philip
  • The most common result of matches between AFC Bournemouth and Luton Town is 0-1. 3 matches have ended with this result.
  • During the last 7 meetings with AFC Bournemouth playing at home, AFC Bournemouth have won 4 times, there have been 1 draws while Luton Town have won 2 times. The goal difference is 17-10 in favour of AFC Bournemouth.
  • During the last 13 meetings, AFC Bournemouth have won 5 times, there have been 4 draws while Luton Town have won 4 times. The goal difference is 27-19 in favour of AFC Bournemouth.
  • Luton Town have a losing streak of 4 matches in Premier League.
  • Did you know that AFC Bournemouth scores 22% of their goals between the minutes 46-60? This is the highest percentage in the league.
  • Did you know that Luton Town scores 37% of their goals between the minutes 76-90?
  • Luton Town have lost 5 matches in a row.
  • Luton Town haven't won in their last 6 games.
  • AFC Bournemouth haven't scored in 5 of their 12 home matches in Premier League this season.
  • Luton Town haven't scored in 3 of their 12 away matches in Premier League this season.
  • Dominic Solanke is AFC Bournemouth's top scorer with 14 goals. Elijah Adebayo has scored 9 times for Luton Town.
  • Marcus Tavernier has assisted the most goals for AFC Bournemouth with 4. Alfie Doughty is Luton Town's biggest assister (5).
  • Luton Town have conceded a goal in each of their last 6 matches.
  • Luton Town have scored at least one goal for 10 consecutive matches.
  • AFC Bournemouth wins 1st half in 26% of their matches, Luton Town in 26% of their matches.
  • AFC Bournemouth wins 26% of halftimes, Luton Town wins 26%.
  • The winner of their last meeting was Luton Town.
  • On their last meeting Luton Town won by 1 goals.
  • When AFC Bournemouth leads 1-0 at home, they win in 70% of their matches.
  • When Luton Town leads 0-1 away, they win in 55% of their matches.
  • When AFC Bournemouth is down 0-1 home, they win 14% of their matches.
  • When Luton Town is down 1-0 away, they win 14% of their matches.
  • In Premier League, AFC Bournemouth has better performance than Luton Town.
  • AFC Bournemouth's performance of the last 5 matches is better than Luton Town's.
  • In the last 5 meetings AFC Bournemouth won 2, Luton Town won 2, 1 draws.
  • AFC Bournemouth scores 1.6 goals in a match against Luton Town and Luton Town scores 1 goals against AFC Bournemouth (on average).
  • Average number of goals in meetings between AFC Bournemouth and Luton Town is 2.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between AFC Bournemouth and Luton Town is 1.
  • AFC Bournemouth scores 1.36 goals when playing at home and Luton Town scores 1.2 goals when playing away (on average).
  • Did you know that AFC Bournemouth scores 6% of their goals between the minutes 31-45? This is the lowest percentage in the league.
Вийшов: Hill, James
90'
Домінік Соланке
Вийшов: Billing, Philip
90'
88'
Росс Барклі
Вийшов: Berry, Luke
88'
Ogbene, Chiedozie
Вийшов: Townsend, Andros
ГООЛ! Semenyo, Antoine
83'
73'
Chong, Tahith
Вийшов: Woodrow, Cauley
Smith, Adam
Вийшов: Adams, Tyler
71'
Smith, Adam
69'
68'
Hashioka, Daiki
Вийшов: Pelly, Ruddock
66'
64'
ГООЛ! Ілля Забарний
62'
ГООЛ! Домінік Соланке
50'
Sinisterra, Luis
Вийшов: Tavernier, Marcus
46'
Scott, Alex
Вийшов: Unal, Enes
46'
45'
Росс Барклі ГООЛ!
31'
Ogbene, Chiedozie ГООЛ!
30'
Clark, Jordan
9'
В ефірі
Історичний матч, АПЛ у всій своїй красі. Феноменальний камбек Борнмута, в якому взяв участь і наш Ілля Забарний. Окремо маємо відзначити і Лутон. Хочеться, щоб ця команда якомога довше залишалася в найвищому дивізіоні.
90+11'
Матч завершився.
90+8'
У Лутона вже величезні розриви, але Унал так і не може відзначитися забитим мʼячем. Цього разу воротар якимось дивом парирував удар зимового новачка Борнмута.
90+6'
Хілл замінив Крісті.
90+2'
Дауті послизнувся та подарував момент Уналу. Пощастило вінгбеку Лутона, що турок не влучив у ворота.
90+1'
Компенсовано 9 хвилин.
90+1'
Соланке поступився місцем на полі Біллінгу.
88'
Огбене та Барклі завершили поєдинок, Таунсенд і Беррі вступили в гру.
83'
Борнмут виходить уперед! Після вражаючого пасу Унала Семеніо вийшов на побачення з голкіпером і переграв його сильним ударом під дальню стійку.
79'
Унал знайшов можливість для удару з межі штрафного майданчика. Спрямовував у лівий від себе кут, Камінскі прочитав цей намір.
78'
Кларк міг вийти на дуже небезпечну позицію, але Кук чудово зіграв у відборі.
74'
Чонг не зміг продовжити зустріч після зіткнення з Забарним. Вудроу вийшов замість нього.
71'
Іраола прибрав від гріха подалі Сміта. Адамс вступив у гру.
71'
Дуже пощастило Борнмуту щойно! Морріс зачепився за верховий мʼяч при штрафному та скинув точно на Барклі, який опинився перед порожніми воротами. Всі вже бачили мʼяч у сітці, але лідер Лутона схибив.
69'
Жовта Сміту за зрив атаки.
68'
Хасіока поступився місцем на полі Мпанзу.
66'
Огбене отримав попередження.
64'
Рахунок знову рівний! Семеніо виконав різке зміщення під ліву та завдав результативного удару в ближній кут. Камбек з 0-3 менше ніж за 20 хвилин, давно ви таке бачили?
62'
Що за матч ми сьогодні дивимося! Забарний в оточенні кількох суперників виграє верхову боротьбу та відправляє мʼяч за лінію воріт. Захисник намагався зробити винос, але арбітр отримав повідомлення про фіксацію голу.
55'
Чонг відправив мʼяч у сітку з добивання, але гол було одразу ж скасовано через положення поза грою.
52'
Семеніо міг одразу ж скорочувати відставання до мінімуму, але мʼяч пройшов над поперечиною після його удару з межі штрафного.
50'
Один мʼяч відіграв Борнмут! Соланке блискуче розібрався одразу з кількома захисниками та перекинув голкіпера. Буде інтрига в цьому матчі?
46'
Унал і Таверньє замінили в перерві Скотта та Сіністерру.
46'
Другий тайм розпочався.
Результат першого тайму – справжній шок для Борнмута та його вболівальників. «Вишні», звичайно, показали не найкращу свою гру, але навряд заслуговували на розгром за підсумками перших 45 хвилин. Просто реалізація Лутона була бездоганною.
45+4'
Перерва.
45+1'
Барклі доводить рахунок до розгромного! Увірвався у вільну зону, яка виникла в ході контратаки та пробив на силу в ближній кут, щоб у Нето не було шансів. Забарний зробив паузу, щоб залишити суперника в офсайді, але не врахував, що партнери не тримають лінію.
45+1'
Додано 3 хвилини.
39'
Щільно приклався Сміт із межі карного, вигравши підбір після кутового. Мʼяч ішов у напрямку дальнього кута, але Камінскі відбив його.
36'
Морріс міг і дубль оформлювати після невпевнених дій захисників Борнмута у своєму штрафному, але Мефам встиг врятувати ситуацію у самовідданому підкаті.
31'
Подвоює перевагу Лутон! Тотальний провал на правому фланзі оборони Борнмута, Дауті вривається у вільну зону та прострілює точно на Огбене, який відправляє мʼяч у сітку.
30'
Відкладену жовту отримав Кларк за підкат у ноги Крісті.
24'
Сіністерра не вперше накрутив свого опонента по флангу, підробив під праву та завдав удару. Камінскі впорався, оскільки мʼяч пішов близько до центру воріт.
21'
Здавалося, вже ніщо не завадить «вишням» забити, але Соланке не встиг замкнути простріл Семеніо в порожні ворота.
16'
Уаттара в тій же атаці намагався закрутити мʼяч у дальню девʼятку, не влучив у площину.
16'
Сіністерра увійшов до карного через напівфланг і обрав варіант із ударом, замість прострілу на партнера. Камінскі очікував такого розвитку подій і закрив ближній кут.
12'
Каборе виконав небезпечну верхову передачу до штрафного майданчика, з якої Морріс цілком міг забивати. Мефам дограв до кінця та не дав цього зробити.
9'
Лутон відкрив рахунок! Підключення Кларка до карного стало проблемою для захисників Борнмута. Джордан вільно виконав закидання на Чонга, а той розстріляв Нето впритул.
4'
Соланке пробив головою з подачі Семеніо. Мʼяч пройшов повз ворота.
1'
Матч розпочався.
Запасні: Траверс (в), Адамс, Біллінг, Керкез, Клюйверт, Таверньє, Унал, Февр, Хілл.
Стартовий склад Борнмута: Нето (к) — Уаттара, Мефам, Забарний, Сміт — Кук, Крісті — Сіністерра, Скотт, Семеніо — Соланке. Головний тренер — Андоні Іраола.
Запасні: Крул (в), Шей (в), Мартінш, Беррі, Вудроу, Мпанзу, Нелсон, Пісолд, Таунсенд.
Стартовий склад Лутона: Камінскі — Хасіока, Менгі, Берк — Дауті, Барклі, Кларк, Каборе — Чонг, Огбене — Морріс (к). Головний тренер — Роб Едвардс.
До вашої уваги текстова онлайн-трансляція перенесеного матчу 17-го туру АПЛ Борнмут – Лутон.