Прем'єр-ліга - 25 лютого 2024, 18:00 - Skif Stadium
Головний суддя: Balakin, Mikola
Львов
1 - 1
Житомир
10' Pidgurskyi, Denys 12' Пилип Будківський 31' Pidgurskyi, Denys 32' Богдан Михайличенко
51' Василь Грицук 55' Fedor, Oleh Вийшов: Prytula, Ostap 55' Pidgurskyi, Denys Вийшов: Brener De Paula, Talles 55' Runic, Vasyl Вийшов: Plumain, Ange-Freddy 55' Пилип Будківський 62' Василь Грицук Вийшов: Costa, Talles 62' Пилип Будківський Вийшов: Kozak, Artem 69' Fortune, Yassin Вийшов: Олександр Назаренко 72' Makouana, Beni 76' Юрій Климчук Вийшов: Karabin, Yaroslav 85' Sergeevich, Kvasnytsia Ilya Вийшов: Teslyuk, Denys 87' Pastukh, Yevgeniy 90' Taylor, Lucas
  • Did you know that FC Rukh Lviv scores 32% of their goals between the minutes 61-75?
  • Did you know that FC Polissya Zhytomyr scores 42% of their goals between the minutes 76-90?
  • FC Rukh Lviv have won 3 home matches in a row.
  • FC Polissya Zhytomyr have lost none of their last 5 away matches.
  • FC Rukh Lviv haven't scored in 3 of their 9 home matches in Premier League this season.
  • FC Polissya Zhytomyr haven't scored in 3 of their 8 away matches in Premier League this season.
  • FC Rukh Lviv's home record this season: 2-6-1.
  • A year ago, FC Rukh Lviv were number 12 in the table with 17 points. Now they are number 6 with 26 points.
  • FC Polissya Zhytomyr have conceded a goal in each of their last 6 matches.
  • FC Rukh Lviv wins 1st half in 20% of their matches, FC Polissya Zhytomyr in 27% of their matches.
  • FC Rukh Lviv wins 20% of halftimes, FC Polissya Zhytomyr wins 27%.
  • The winner of their last meeting was FC Rukh Lviv.
  • On their last meeting FC Rukh Lviv won by 1 goals.
  • When FC Rukh Lviv leads 1-0 at home, they win in 80% of their matches.
  • When FC Polissya Zhytomyr leads 0-1 away, they win in 90% of their matches.
  • When FC Rukh Lviv is down 0-1 home, they win 28% of their matches.
  • When FC Polissya Zhytomyr is down 1-0 away, they win 37% of their matches.
  • In Premier League, FC Polissya Zhytomyr has better performance than FC Rukh Lviv.
  • FC Rukh Lviv's performance of the last 5 matches is better than FC Polissya Zhytomyr's.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • FC Rukh Lviv scores 1.29 goals when playing at home and FC Polissya Zhytomyr scores 1.55 goals when playing away (on average).
Кубок України 2023/2024
90'
Taylor, Lucas
Pastukh, Yevgeniy
87'
Sergeevich, Kvasnytsia Ilya
Вийшов: Teslyuk, Denys
85'
Юрій Климчук
Вийшов: Karabin, Yaroslav
76'
72'
Makouana, Beni
69'
Fortune, Yassin
Вийшов: Олександр Назаренко
62'
Василь Грицук
Вийшов: Costa, Talles
62'
Пилип Будківський
Вийшов: Kozak, Artem
Fedor, Oleh
Вийшов: Prytula, Ostap
55'
Pidgurskyi, Denys
Вийшов: Brener De Paula, Talles
55'
Runic, Vasyl
Вийшов: Plumain, Ange-Freddy
55'
55'
51'
32'
Богдан Михайличенко
ГООЛ! Pidgurskyi, Denys
31'
12'
Пилип Будківський ГООЛ!
10'
56%
Доволі цікавий матч. Не дарма його заочно називали центральним матчем вісімнадцятого туру. Львів'яни доволі довго вмикалися у гру, але наприкінці першого тайму змогли це зробити і дали бій супернику. Рахунок матчу повністю відповідає ситуації на полі. Команди залишилися на своїх місцях у турнірній таблиці, але дали можливість переслідувачам себе наздогнати
90+6'
Микола Балакін дає свисток про завершення матчу
90+5'
Чудовий удар від Ндукве після навісу Михайличенка, але Денис не попав по воротах
90+3'
Неймовірний шанс у Слюбика! Плюман увірвався у штрафний майданчик та виконав простріл на дальню стійку, куди набігав Богдан, але трішки не встиг за м'ячем
90+3'
Тейлор повалив на газон Сича на своїй половині поля поставивши підніжку, і отримав за це жовту картку
90+2'
Гості виконали ще один кутовий і м'яч прилетів прямо у руки Ледвія
90+1'
У другому таймі компенсовано п'ять хвилин
88'
Арбітр почекав перегляду VAR на предмет гри рукою Слюбиком у власному штрафному майданчику, але все ж наказав продовжувати гру
86'
Пастух схопив Тейлора та повалив його на газон на чужій половині поля, за що отримав попередження від арбітра
85'
Останню доступну заміну проводить Віталій Понамарьов та випускає на поле Теслюка замість Квасниці
84'
Атака Полісся закінчилася метушнею у штрафному майданчику, але удару так і не послідувало
81'
Бойко помилився при вибиванні м'яча, але господарі цим не скористалися і не зуміли забити в порожні ворота
78'
Тепер відповідь від львів'ян і Таллес пробив з розвороту з меж штрафного майданчику, але й тут підстрахував голкіпер і м'яч опинився у руках Бойко
77'
Непогана атака від Полісся і удар Танковського з півкола штрафного майданчику, але Ледвій на місці та зупиняє м'яч
76'
Іще одна заміна у матчі. Віталій Пономарьов випускає Карабіна замість Климчука
73'
Юрій Калітвінцев проводить вимушену заміну змінюючи травмованого Макуана на Ндукве
72'
Невеличка пауза у грі. Макуана отримав ушкодження і вимушений отримати допомогу від лікарів. Напевно пошкодження занадто сильне і він не може самостійно покинути поле, тому йому допомагають з цим медики вивозячи його на ношах
70'
Юрій Калітвінцев використовує ще одну опцію та змінює Фортюне на Назаренка
69'
Козак виконав навісну передачу на дальню стійку, адже прямий удар заборонений, але ніхто з його партнерів не дотягнувся до м'яча
68'
Гості заробили право на штрафний у карному майданчику суперника. Порушення правил гравцем проти суперника не було, проте він затримав м'яч між ніг і це, на думку рефері, тягне на вільний удар на користь Полісся
66'
Знову кутовий виконали житомиряни і знову після навісу на ближню стійку господарі вибили м'яч
63'
Кутовий виконали гості і після навісу на ближнб стійку львів'яни вибили м'яч
62'
Перші ротації проводить Юрій Калітвінцев. Поле покинули Грицук та Будківський, замість яких вийшли Козак та Таллес Коста
60'
У другому таймі, загалом, гра рівна і доволі важко віддати перевагу якійсь з команд
57'
Львів'яни виконали кутовий, який виявився не досить вдалим, адже після навісу на ближню стійки суперники вибили м'яч
55'
Поки у складі Руха проходили заміни Будківський вирішив поспілкуватися з Миколою Балакіним і за не потрібні розмови арбітр показав йому жовту картку
54'
Перші заміни проводить Віталій Пономарьов та змінює одразу трьох гравців. Поле покинули Руніч, Підгурський та Федор, а замість них з'явилися Плюман, Таллес та Притула
53'
Крушинський отримав м'яч у штрафному майданчику Руху та пробив, але Ледвій зумів парирувати цей удар
51'
Грицук відмахнувся від Підгурського у центральній частині і арбітр покарав його жовтою карткою
48'
Перший кутовий у другому таймі виконали житомиряни, але після навісу та боротьби суперники вибили м'яч
47'
Грицук опинився з м'ячем перед штрафним майданчиком суперника, але пробити не зміг, проте виконав скидання на Михайлеченка і вже Богдан пробив, але вище воріт полетів м'яч
46'
Микола Балакін дає свисток про старт другого тайму. Гості розвели м'яч з центра поля
Жоден з тренерів вирішив не проводити заміни у перерві
Гравці обох команд повертаються на поле
Помітно, що команди проводять перший матч після затяжної перерви. Рух досить довго входив у темп гри та, напевно, згадував, як потрібно грати у футбол. Житомиряни чудово розпочали матч, але під кінець тайму їм було досить важко впоратися з натиском суперника. В результаті на табло нічия і будемо чекати на поновлення матчу, аби дізнатися, чи зможе ще якийсь з колективів забити гол
45+2'
Микола Балакін дає свисток про завершення першого тайму
45+1'
У першому таймі компенсовано одну хвилину
45'
Наприкінці тайму статистично команди знаходяться дуже близько. У володінні м'ячем мінімальна перевага за житомирянами (51%), так само й за ударами по воротах (шість проти чотирьох). По ударам у площину паритет - по два удари у кожного з колективів
43'
Під кінець першої половини зустрічі темп матчу помітно заспокоївся і команди більше сподіваються на позиційні атаки
40'
У другій половині першого тайму львів'яни помітно активізувалися та все більше і більше контролюють м'яч
36'
Небезпечний чи то удар, чи то простріл від Крушинського з лівого флангу, але Ледвій відмінно працює та відбиває м'яч, який відлітає прямо на ногу Ляха
34'
Знову Лях виконував штрафний і знову пробивав по воротах, але цього разу вийшло менш вдало і Ростислав попав у стінку
32'
Чергова атака від Руха закінчилася порушенням правил з боку Михайличенка проти Рунича прямо перед лінією штрафного майданчику. Господарі заробляють право на доволі небезпечний стандарт, а Богдан жовту картку
31'
ГОЛ! Рух зрівнює рахунок! Підгурський став виконувати пенальті та розвів м'яч та голкіпера по різних сторонах! Денис відправив м'яч у правий кут, а Бойко стрибнув у протилежний! Рахунок стає 1:1
30'
Буде пенальті у ворота Полісся! Климчук увірвався у штрафний майданчик суперника та намагався переграти Чоботенко, але той підставив ногу та повалив Юрія на газон. Одразу пролунав свисток Миколи Балакіна і він вказав на одинадцятиметрову мітку
29'
Неймовірний шанс марнує Полісся! Макуана вибіг з м'ячем в атаку та витяг на себе всіх захисників, після чого віддав передачу на Фортюне, але той не дотягнувся до м'яча і підставивши ногу той вийшов за межі поля
27'
Поки гра доволі рівна і здебільшого відбувається у центрі поля
23'
Житомиряни виконали кутовий і після декількох скидань головою м'яч потрапив до Михайличенка, який пробив з-за меж штрафного майданчику, проте м'яч пролетів повз ворота
22'
Тейлор спокійно обійшов захисників, увірвався у штрафний майданчик суперника та пробив у ближній кут і лише Ледвій врятував команду та перевів м'яч на кутовий
20'
Лях виконав прямий удар зі штрафного та цілив у дальній нижній кут, але Бойко встиг зреагувати та забрати м'яч у руки
19'
Господарі заробили право на доволі небезпечний стандарт на половині поля суперника після порушення правил зі сторони Грицука проти Климчука
15'
Перший кутовий у матчі виконали гості і Чоботенко вигравши боротьбу пробив головою, але м'яч пролетів неподалік стійки
12'
ГОЛ! Полісся виходить вперед! Михайличенко пройшов до карного майданчику та віддав передачу на Макуана, конголезець побачив Будківського та виконав навісну передачу й Пилип не змарнував її та точним ударом головою поклав м'яч у сітку! Пастух та Дідик були поруч з нападником Полісся, але нічого не зробили і дали йому можливість пробити. Житомиряни відкрили рахунок 1:0
11'
Танковський спробував здалеку пробити по воротах, проте удар вийшов доволі неточним і м'яч пролетів поруч зі стійкою
10'
Підгурський доволі жорстко збив суперника у центральному колі та своїми діями змусив Миколу Балакіна вперше у сьогоднішньому матчі дістати з кишені жовту картку
7'
Право на виконання першого кутового у матчі заробляють львів'яни і після навісної передачі жоден з гравців не зумів завдати удару по воротах
4'
Поки без особливих загострень від жодного з колективів. Команди катають м'яч по полю та шукають варіанти розвитку атаки
1'
Микола Балакін дав свисток про старт поєдинку. Господарі розвели м'яч з центра поля
Гравці вже на полі та готуються розпочати матч
Арбітр матчу: Микола Балакін. Арбітр VAR: Андрій Коваленко
Головний тренер Полісся: Юрій Калітвінцев
На лаві запасних: Назаренко, Козак, Таллес, Ндукве, Мустафаєв, Смоляков, Кравченко, Жаржу, Чечер, Кудрик
Стартовий склад Полісся: Бойко - Шабанов, Чоботенко, Михайліченко, Тейлор - Танковський, Крушинський, Грицук (с), Фортюне - Макуана, Будківський
Головний тренер Руху: Віталій Пономарьов
На лаві запасних: Герета, Холод, Матвіїв, Кітела, Столярчук, Притула, Таллес, Теслюк, Карабін, Плюман, Непейпієв
Стартовий склад Руху: Ледвій - Дідик, Слюбик, Сич, Лях - Підгурський, Федор, Пастух, Квасниця, Руніч - Климчук (с)
Наразі Рух розташовується на шостій сходинці турнірної таблиці і має в своєму активі 26 очок. Відставання від зони єврокубків складає п'ять балів. Полісся йде на третій сходинці з 32 очками, а Кривбас, який лідирує в Українській Прем'єр-лізі, випереджає Полісся на п'ять балів
Матч пройде у Львові на "Арені Львів" та розпочнеться о 18:00
Вітаємо всіх шанувальників українського футболу на текстовій трансляції матчу вісімнадцятого туру Української Прем'єр-ліги, в якому Рух зіграє проти Полісся