Барселона - Порту онлайн трансляція матчу

Ліга чемпіонів УЄФА - 28 листопада 2023, 22:00 - Олимпийский стадион имени Льюиса Компаниса . Трансляція: MEGOGO Футбол Третий
Головний суддя: Даниеле Орсато
Барселона
2 - 1
Порту
30' Aquino, Pepe 32' Cancelo, Joao 36' Cardoso, Fabio 37' De Jong, Frenkie
57' Mario, Joao 57' Felix, Joao 59' Felix, Joao 67' Mario, Joao Вийшов: Sanchez, Jorge 74' Aquino, Pepe 75' Felix, Joao Вийшов: Torres, Ferran 81' Evanilson Вийшов: Conceicao, Chico 81' Eustaquio, Stephen Вийшов: Gonzalez, Nicolas 82' Cancelo, Joao Вийшов: Balde, Alejandro 90' Raphinha Вийшов: Nasraqui Ebana, Lamine Yamal 90' Cardoso, Fabio Вийшов: Namaso Loader, Danny 90' Galeno, Wenderson Вийшов: Антонiо Мартiнес
  • FC Barcelona have won 10 home matches in a row.
  • FC Porto have a winning streak of 4 matches away from home.
  • Ilkay Gundogan has assisted the most goals for FC Barcelona with 2. Mehdi Taremi is FC Porto's biggest assister (2).
  • Ronald Araujo has more yellow cards (2) than any other player at FC Barcelona. David Carmo has collected 3 for FC Porto.
  • FC Barcelona wins 1st half in 47% of their matches, FC Porto in 43% of their matches.
  • FC Barcelona wins 47% of halftimes, FC Porto wins 43%.
  • The winner of their last meeting was FC Barcelona.
  • On their last meeting FC Barcelona won by 1 goals.
  • When FC Barcelona leads 1-0 at home, they win in 85% of their matches.
  • When FC Porto leads 0-1 away, they win in 100% of their matches.
  • When FC Barcelona is down 0-1 home, they win 60% of their matches.
  • When FC Porto is down 1-0 away, they win 62% of their matches.
  • In UEFA Champions League, FC Porto has better performance than FC Barcelona.
  • FC Porto's performance of the last 5 matches is better than FC Barcelona's.
  • FC Barcelona scores 2 goals when playing at home and FC Porto scores 1.7 goals when playing away (on average).
  • FC Porto have a winning streak of 3 matches.
Вийшов: Nasraqui Ebana, Lamine Yamal
90'
90'
Cardoso, Fabio
Вийшов: Namaso Loader, Danny
90'
Galeno, Wenderson
Вийшов: Антонiо Мартiнес
Cancelo, Joao
Вийшов: Balde, Alejandro
82'
81'
Evanilson
Вийшов: Conceicao, Chico
81'
Eustaquio, Stephen
Вийшов: Gonzalez, Nicolas
Felix, Joao
Вийшов: Torres, Ferran
75'
74'
Aquino, Pepe
67'
Mario, Joao
Вийшов: Sanchez, Jorge
Felix, Joao
59'
57'
Mario, Joao
ГООЛ! Felix, Joao
57'
De Jong, Frenkie
37'
36'
ГООЛ! Cancelo, Joao
32'
30'
В ефірі
Барселона здобуває вольову перемогу над Порту та фактично гарантує собі плей-офф ЛЧ.
90+7'
Матч завершився.
90+1'
Компенсовано 6 хвилин.
90'
Мартінес вийшов на поле замість Галену.
90'
Замість Рафіньї вийшов Ямал.
82'
Канселу пішов відпочивати, Бальде з’явився на полі.
81'
Консейсау та Ніко замінили Еванілсона та Еустакіу.
80'
Гостра ситуація виникла в карному Барселони, за підсумками якої Пепе міг забивати. Однак незважаючи на відсутність на лінії Пеньї, його підстрахували партнери.
79'
Канселу продовжує возити захист суперника. Міг дублем зараз відзначитись, але не влучив у дальній кут.
75'
Ферран вийшов на поле замість Фелікса.
74'
Пепе (11) вдарив Канселу по ногах, щоб не допустити небезпечної контратаки.
71'
Еванілсон вискочив на ударну позицію, але не зміг переграти Пенью. Насправді забити з цієї точки було складно.
67'
Маріу поступився місцем на полі Санчесу.
64'
Левандовський отримав зручну передачу від Канселу, але все одно не підлаштувався під удар головою.
57'
Виходить уперед Барселона! Канселу та Фелікс удвох розібрали захист Порту, саме португальський нападник і завершив атаку ударом у дотик.
53'
Пауза в грі, Еванілсон отримав пошкодження. Лікарі на полі.
46'
Барселона могла забивати вже за декілька секунд після відновлення гри! Фелікс наважився на дальній удар злету та влучив у поперечину.
46'
Другий тайм розпочався.
Веселий перший тайм, у якому Барселона та Порту сильнішого виявити не змогли. Рахунок цілком відповідає грі. Ніхто не був краще, але на гол награли і ті, і інші.
45+3'
Перерва.
45+1'
Додано 2 хвилини.
43'
Який сейв щойно здійснив Пенья! Захист Барселони продовжує дозволяти супернику все, але воротар цього разу не дозволив забити у свої ворота. Нагоду мав Варела.
42'
Рафінья не забиває з хорошої позиції! Все розпочалося з жахливої помилки Кошти. Спробу Педрі забити заблокував Еустакіу, а от бразильському вінгеру вже ніхто не міг завадити. Він просто не влучив по воротах.
37'
Де Йонг зірвав атаку й одразу ж отримав попередження.
36'
Кардозу отримав жовту картку за тактичний фол на лівій бровці.
35'
Рафінья дотягнув мʼяч до лицьової та віддав точно на Фелікса, який підключився до атаки другим темпом. Жоау пробив сильно вище воріт.
32'
Не довго святкували «дракони»! Канселу прийшов до чужого карного, прибрав на дриблінгу захисника та поклав мʼяч у дальній нижній кут.
30'
Порту відкриває рахунок! Безлад у захисті в Барселони. Тричі пробивали в одній атаці португальці і з третьої спроби відзначилися, зробив це Пепе.
26'
Таремі відправив мʼяч у сітку, але гол одразу ж було скасовано через офсайд. Справедливе рішення арбітра.
22'
Порту відповів своїм кутовим. Еванілсон знайшов можливість пробити, але не влучив у площину.
19'
Кілька кутових поспіль виконали каталонці, удару по воротах так і не відбулося.
15'
Перевага Барселони вже не є такою очевидною. Гості поступово відсунули гру від своїх воріт і навіть намагаються проводити свої атаки.
8'
Рафінья небезпечно вистрілив у ближній кут з-під захисника. Кошті довелося демонструвати свою реакцію.
5'
Початок матчу максимально спокійний. Барселона, звісно ж, діє першим номером. Порту працює проти мʼяча.
1'
Матч розпочався.
Арбітр — Даніеле Орсато (Італія).
Запасні: Кошен (в), Астралага (в), Бальде, Касадо, Крістенсен, Фермін, Роберто, Ромеу, Ферран, Ямал.
Стартовий склад Барселони: Пенья — Канселу, Іньїго, Араухо (к), Кунде — Педрі, Гюндоган, де Йонг — Фелікс, Левандовський, Рафінья. Головний тренер — Хаві Ернандес.
Запасні: Рамуш (в), Бару, Консейсау, Намасо, Хайме, Ніко, Боржес, Груїч, Мартінес, Наварро, Санчес, Франку.
Стартовий склад Порту: Кошта — Зайду, Пепе (к), Кардозу, Жуан Маріу — Галену, Еустакіу, Варела, Пепе — Еванілсон, Таремі. Головний тренер — Сержіу Консейсау.
Один із ключових матчів у групі H. У Барси та Порту по 9 очок, ще й Шахтар не вимикається з боротьби за плей-офф. Каталонці можуть бути трохи спокійнішими, адже в них в останньому турі Антверпен.
До вашої уваги текстова онлайн-трансляція матчу 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Барселона – Порту.