Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

КДК может пожизненно дисквалифицировать президента Руха Козловского - СМИ


Это может быть очень серьезно

КДК может пожизненно дисквалифицировать президента Руха Козловского - СМИ

На прошлой неделе львовский "Рух" проиграл "Мариуполю" (0:1) и вылетел из Кубка Украины. Впрочем, матч запомнился не столько результатом, сколько скандалом, последовавшим после него.

Все дело в том, что судья матча Дмитрий Кривушкин на 77-й минуте удалил за грубость игрока хозяев Эрнеста, который за 29 секунд до этого вышел на замену.

После матча президент "Руха" Григорий Козловский, не стесняясь в выражениях, обматерил судью, обозвав того "п#####сом", при этом заявив, что теперь то он понимает, что такое "донецкое судейство".

Как сообщает Sport Arena, сейчас КДК УАФ занимается сбором информации по данному делу, чтобы вынести решение. По информации источника, Козловского, как рецидивиста, могут пожизненно отстранить от и оштрафовать на большую сумму.

Напомним, что Козловский уже получал дисквалификацию на год за угрозы арбитрам, ее потом сократили до 6 месяцев. Также президент "Руха" выбегал на поле, конфликтовал с арбитрами, за что был дисквалифицирован на 2 года.

Интересно, что в свое время за подобные слова в адрес арбитра Николай Павлов получил дисквалификацию на 2 года, однако для тренера это было первое наказание за проступки.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Sport Arena

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (32)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Komendor (Запорожье)
А сколько таких "козловских" ползает по этим страницам ?Сколько здесь мата,прикрытого,не прикрытого и завуалированного.Сколько здесь расистских проявлений?сколько националистических ,а иногда и нацистских проявлений? Надо начинать с себя,а потом и выссказываться.
Ответить
+2
0
Коментатор футболу 2 (Дніпро)
ось дивлюся я тут коменти про ахмета посадить їго треба на гиляку. бо варує це правда...а ось те що казав презик руху я від рижого вора не чув..
Ответить
0
-2
vlotko (Броди)
Якщо " пожизненно " то і команда Рух перестане існувати, який смисл вкладати у неї млн, якщо не зможе президент її представляти на футбольних турнірах, полях. Це один із способів позбутися конкурента на вихід у ПЛ.
Ответить
0
-2
oda1979 (Запорожье)
Буду краток: расстрелять. А потом повесить. Можно и в другой последовательности.
Ответить
0
0
avatar
beatles (Крыжополь)
Вот жеж судья не хороший, совершенно ни за что, вот просто так, подошел и сказал добру молодцу, мол, пшел вон! А Козловский - он молодеееец, не промолчал, не стерпел! Правда...он никогда не молчит, вообще, и не терпит - все остальные терпят... от него, а он нееет! Минус одна команда, говорите? ну-ну, посмотрим!
Ответить
+1
0
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Та мова взагалі не про Козловського чи, наприклад, Костишина, якого вже теж картками обклали конкретно... Мова про суддів, які, по-перше, не вміють взагалі судити, а по-друге, не хочуть (не можуть) бути об'єктивними і чесними... Вчора Кварцяний, сьогодні Козловський, завтра буде хтось новий, "козел отпущения"... А судді??? А судді ні при чому... Та подивіться суддівство хоча б цього персонажа... смішні 11-метрові, червоні картки такі, як максимум, процентів на 50 (а то й менше)... І таких Кривушкіних 80-90% у нашому футболі, які його своїм тупим суддівством добивають, а ФФУ разом з тим КДК спокійно за цим спостерігає - ось де і в чому проблема!!! До речі, Костишин не підскакував чомусь, коли тягнули в ПЛ і в грі плей-офф команда пенальті била за гру тричі... Чи може знайдеться хоч хтось, хто визнає всі три справедливими? Отак в нас всюди, і в футболі в т.ч. - про те мова...
Ответить
+1
-1
avatar
beatles (Крыжополь)
та ну... якщо не подобаеться суддя можна замовити суддю від уефа з европи, хто ж це забороняє? Якщо б усіх ось так бажали на вили подняти за помилки, гадаю що ні ви, ні я до своїх років не дожили б
+1
-1
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Якогось чергового суддю назвали тим, ким він насправді є, суддю, який був замішаний в корупційному футбольному скандалі України, в якого й зараз повно незрозумілих суддівських рішень і купа карток (червоних в т.ч., причому, часто досить дивних), а КДК збирає інфу на Козловського... Ви спочатку зі своїм гнилим суддівством розберіться, як і з такими гнилими суддями, (зливи, контори і т.д.), а потім будете розбиратись з поведінкою тренерів чи президентів... але, дійсно, не зараз, і не в цій країні... кругом бардак - звідки в футболі буде порядок???
Ответить
+1
-1
eskobar (Львів)
Не стреляйте в пианиста он играет как умеете. Яка країна такий і футбол і все навколо нього. Аксіома.
Ответить
+2
0
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Найбільша проблема нашого футболу - це висловлювання таких Козловських... А судді, само собою, ні-причому... Вони всі такі чесні, справедливі, об'єктивні... Тільки в Європі кому не дадуть матч якийсь - постійне фіаско... А як, там, до речі, про договірні матчі??? Проїхали?.. І летять й надалі по три червоних в матчі - а "контора пише"... Там, між іншим, цей чудачок теж фігурував, на честь якого посягнув президент "Руху"... Але хіба це проблема для України? То десь в Італії, Бельгії, чи Туреччині... а в нас головне - не називати "речі своїми іменами"... а назвеш - то геть з футболу... тільки потім не дивуйтесь, як десь, в якомусь містечку вилетить на поле розлючений натовп і засудить того суддю своїм "справедливим народним гуманним судом" з такою вашою недолугою політикою, панове футбольні клерки, великі та маленькі...
Ответить
+3
0
Гарі Фельдманн (Kamianets )
А в нас стоїть черга людей, готових вкладати в футбол???? Дайте йому штраф, щоби можна було утримати рік дві дитячі школи і сподівайтеся, що його ще пару разів занесе
Ответить
+1
-3
avatar
beatles (Крыжополь)
у вас это где? 0_о
Ответить
+1
-1
eskobar (Львів)
Ну справедливості ради. Сигарети в нього недорогі)) гівно по якості правда рідкісне
Ответить
0
0
eskobar (Львів)
Гриня козлик не тільки в футболі неадекват)), воно і по життю таке саме. Років 10 тому занесло мене в релакс зону в аквапарк на володимира великого.. Тут збоку долинає шум. Починаю спостерігати. І що бачу? Бігає по залу маленький жирний мужичок і домахується до кожного присутнього з різними цікавими питаннями по прикладу" що ти туво робиш" Мужика, якогось він дістав конкретно. Той розвертає його і такого шпіца в сраку як влупить))) Тут вляітають два свободівських екскремента гутник і ще якась срань, І криком виють не бийте його люди добрі, він хороший просто трохи прибжджений. Повесилилась публіка славно)) Видовище було ще те)))
Ответить
+2
0
kamorka2000 (Запорожье)
Вот дебилы а потом что он команду снимет и минус клуб в первой лиге. Дайте ему пару игр и штраф денежный. Будет справедливое наказание.
Ответить
+5
-4
blow05 (Мариуполь)
Т.е. у Павлова не было денег содержать клуб - его можно на 2 года. У Козловского есть - ему пару игр и штраф (на фоне "рецидива")? Зашибись у тебя понятие справедливости...
Ответить
+6
0
avatar
beatles (Крыжополь)
тише-тише, осудят же! Это в противовес донецкому судейству киевская справедливость))
+3
-1
avatar
Neon11 (Ахтырка)
І то правда. Погрожувати суддям аперкотами і бітами можна тільки донецьким. Своє "право" вони скрізь і натхненно "захищатимуть". Усіма "доступними" методами. Найголовніше, що цього разу вони справедливо спиратимуться на "Регламент". Бо їм це вигідно!
Ответить
+6
-3
karpatoman (Львів)
Якщо довічно, то ще мінус одна команда?:(
Ответить
+10
0
rjhxb61@ukr.net (киев)
Из-за пресловутого Коллины и ныне действующего его заместителя Комитет арбитров ФФУ/УАф превратился в коррумпированную неприкасаемую касту. Руки прочь от Козловского, который в свое время Карпатам плечо подставил!
Ответить
+8
-6
adidas77 (Cумы)
Вся страна знает, что такое "донецьке суддівство" !!!
Ответить
+10
-5
avatar
Spokoyno (Киев)
Зрозуміло, що не можна поводитись на загальних міроприємствах та ще "офіційній особі", як п'янь підзаборна Проте, як наказали шістку ша... який теж дуже неприємних слів сказав про суддів? Чи "своїм - цілковите розуміння, чужим - суровий Закон!"
Ответить
+3
-3
avatar
Инспектор ( )
Зря в свое время ему уменьшали срок
Ответить
+6
-7
dex ter (Харків)
и что он не так сказал?
Ответить
+7
-6
Алекс1955 (Донецк)
Вместо того, чтобы настучать по табло своему неадеквату, который подвел команду, нашел крайнего - судью.
Ответить
+4
-7
dex ter (Харків)
что, даунецекий, не понравилось, когда правду сказали?)
+3
-3
vlotko (Броди)
діло не в неадекваті, там все вірно а в цілій системі суддівства.
0
0
avatar
Сумчанин (Сумы)
В нашей стране сейчас так и есть обозвал донецкого "п*ра*ом" - все жизнь пропала.
Ответить
+9
-8
avatar
Ihorbird (Мариуполь)
взагаліто вилучення було! Єрнест зіграв грубо і неспортивно з гравцем ФК Маріуполь. А Козла давно пора дисваліфікувати це вже не вперше.
Ответить
+8
-12
Алекс1955 (Донецк)
Возможно, Эрнест ожидал (или получил задание от тренера), что в ответ на его действия Мариуполь рванет в драку, и пару игроков соперника будут удалены.
Ответить
+2
-7
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
Значить Козловський все вірно сказав про донецьке суддівство, ахметівці не простять.
Ответить
+18
-7
Алекс1955 (Донецк)
Читайте статью. Павлова дисквалифицировали за теже слова (не знаю: совпадение или или читал Павлова), когда он был тренером Ильичевца.
Ответить
+5
-7

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...