Вацко: На товариські матчі збірної України Ракіцького не відпускав Луческу


А нещодавно до олімпійської збірної не поїхали Дмитро Криськів та Артем Бондаренко

Вацко: На товариські матчі збірної України Ракіцького не відпускав Луческу

Фото: ФК Шахтар Донецьк


Український коментатор та журналіст Віктор Вацко прокоментував ситуацію з неприїздом півзахисників "Шахтаря" Дмитра Криськіва та Артема Бондаренка до олімпійської збірної України на товариський поєдинок проти Японії (0:2).

Офіційна позиція "гірників" полягала в тому, що ці гравці травмовані, проте ЗМІ наступного дня після гри повідомили, що хавбеки готові повернутися до загальної групи.

Читайте такожБондаренко та Криськів, які пропустили матч олімпійської збірної України, повернулися до загальної групи Шахтаря

"У нас вся вболівальницька спільнота плювалася, що Ракіцький постійно травмувався перед товариськими матчами збірної України. У важливих матчах він грав, а коли "товарняки" – у нього завжди якісь травми.

Так ось мені розповідали кілька футболістів, які на той час грали в "Шахтарі", що Ракіцького просто не хотів відпускати до збірної Луческу. Він вважав, що тренувальний процес у збірній низької якості і Ракіцького після повернення потрібно ще два тижні до ладу наводити, у тонус після тієї "розслабухи" у тренувальному та навколофутбольному процесі.

  • Більше новин зі світу футболу читайте в режимі Live у Telegram UA-Football

Тому щодо Бондаренка та Криськіва, які зараз є основними гравцями "Шахтаря", у мене закралися сумніви. Їм зараз ця поїздка до Японії зовсім не на часі. Але мене в олімпійській збірній запевнили, що у них справді травми, і вони не могли готуватися до матчу", - сказав Вацко.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Вацко Live
Опублікував: Михайло Черниш
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Віктор Бокасса (Betwmount)
Треба просто забути про них назавжди у збірних
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 4
Віктор Бокасса (Betwmount)
Треба просто забути про них назавжди у збірних
Відповісти
0
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
вацко везде хайп ловит
Відповісти
0
1
pvgsdid@ua.fm (Павлоград)
Дениса вигнали новий кріт появився!!
Відповісти
1
1
pvgsdid@ua.fm (Павлоград)
Вацко не дуріть вболівальників, захотів би поїхав у збірну а не в Зеніт !!!
Відповісти
1
1

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус