Ротань - про матч з Іспанією: Ще 24 години на відновлення, і я б посперечався про результат


Розгромно у півфіналі програли Іспанії

Ротань - про матч з Іспанією: Ще 24 години на відновлення, і я б посперечався про результат

Фото - УАФ / Автор - Павло Кубанов


Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань після півфінального матчу Євро-2023 (U-21) з Іспанією (1:5) назвав відновлення одним із ключових елементів результату.

"Вважаю, що хлопцям не вистачило відновлення. Ми не говорили, не хотіли відмазок, але гра через два на третій, те, як ми добиралися, що ми просиділи в якійсь будці в аеропорту – нас затримали на п'ять годин, ми витратили пів дня, щоб прибути до Бухареста, ви, мабуть, бачили, що хлопці хотіли, але ноги не бігли.

Читайте такожОлімпіада – теж добре. Іспанія U-21 – Україна U-21 5:1. Відео голів та огляд матчу

Я вважаю, що якби у нас було принаймні ще 24 години на відновлення – я б посперечався, як закінчиться цей матч. Але, повірте, це дуже складно. Я бачив, як складно хлопцям на футбольному полі, тому чесно їм великий респект – вони заслуговували насправді більшого. Але маємо прийняти цей результат, яким він є", - сказав Ротань.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Суспільне
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
Молодёжка есть позор-- следующая Александрия завоевала 6 место ---гоните этого Петровича работает только языком и не подпускайте и близко к ОИ--у нас что нет хороших тренеров--кроме этого физрука
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 4
alex.belogubko (одесса)
Молодёжка есть позор-- следующая Александрия завоевала 6 место ---гоните этого Петровича работает только языком и не подпускайте и близко к ОИ--у нас что нет хороших тренеров--кроме этого физрука
Відповісти
0
0
Київський харків\\\\\\\'янин (Київ)
Ротань, не виправдовуйся, тобі вже не уникнути гніву Ахметова - вижене із олімпійської збірної, як він викинув нещодавно Йовічевича із Шахтаря. Хазяїн-барин. Якщо, звичайно, до того часу він не втратить монопольного владарювання в українському футболі під натиском дніпровського угрупування на чолі з Коломойським і його слугою, що грає роль президента.
Відповісти
1
1
Romanik2806 (Киев)
Ой піди посмокчи цукерки Рошен
Відповісти
1
1
Nyva_vn_ua (Vinnytsia)
Ну не красить це тренера!!! От би..як би...Нема вже чого руками махати після...Спочатку виграйте, а тоді щось говоріть..
Відповісти
3
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус