Ротань: Ці затримки рейсів незрозумілі, нас закрили в якомусь ангарі, ми просиділи чотири години в аеропорту


Наставник української молодіжки - про півфінальний матч Євро з Іспанією

Ротань: Ці затримки рейсів незрозумілі, нас закрили в якомусь ангарі, ми просиділи чотири години в аеропорту

Фото - УАФ / Автор - Павло Кубанов


Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань підбив підсумок півфінального поєдинку з Іспанією (1:5) на Євро-2023 (U-21).

— Дякуємо нашим уболівальникам, ще раз дякуємо нашим воїнам за те, що ми на цьому турнірі змогли проявити свої якості. Я хочу висловити величезну подяку нашим хлопцям за те, що ми дуже добре виглядали на Євро та заслужили симпатії вболівальників. Я вважаю, що це їм піде в плюс, вони — великі молодці.

Сьогодні нам банально не вистачило відновлення, аби бути готовими на сто відсотків. Я не розумію того, як ми добиралися сюди після гри із Францією. Ці затримки рейсів незрозумілі, нас закрили в якомусь ангарі, ми просиділи чотири години в аеропорту замість того, щоб відновлюватися. Ми прибули в готель о першій ночі… Для мене на такому турнірі це є загадкою. Не було тих емоцій і свіжості, які мали бути в цьому матчі. Тому ми маємо такий результат.

Ви самі бачили матч. Для нас вдало складався його початок. Потрібно відзначити й привітати збірну Іспанії — це дуже сильна команда. З таким суперником треба грати на 100 відсотків. У нашому поєдинку на груповій стадії ми були свіжішими, добре переміщувалися, самі грали із м’ячем, тоді нам було легше. На жаль, сьогодні хлопцям просто не вистачило свіжості.

— У другому таймі тренер збірної Іспанії зробив заміну, аби закрити Мудрика. Здається, після цього Михайло зник…

— Михайло відновився після травми. Він тільки із Францією зіграв. Тому функціонально йому було важко провести весь матч. Коли він був свіжіший на ногах, то робив різницю. Він практично зробив перший гол, який ми забили. Функціональний стан Мудрика міг бути кращим, але ви самі розумієте, що він повернувся після травми.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
efim423 (odessa)
это нужно было говорить до игры , может даже не выпускать команду на игру , технарь лучше чем это
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 9
efim423 (odessa)
это нужно было говорить до игры , может даже не выпускать команду на игру , технарь лучше чем это
Відповісти
0
0
alex.belogubko (одесса)
Ротань после такого позора подавай в отставку и не каких игр тебе на ОИ --иди тренируйся на кошечках
Відповісти
2
2
avatar
Spokoyno (Київ)
Треба бути реалістами... Клас гравців суперника вище. І після того, як наші перебігали французів сил на вчорашній матч забракло... А тут ще ці "фокуси" авжеж Ротань і намагається ними "прикритися". Не розповідать ж йому, що тільки пара гравців нашої збірної могла "підсилити" опонента. Пригадайте голи... Там не тільки майстерність іспанців, але і недостатній клас наших гравців.
sticker
Відповісти
5
0
avatar
Просто Толик (Одесса)
В ангаре бухали по-любому, вышли на игру с бодуна.
Відповісти
1
4
cucumber (Киев)
Ну хоча б один тренерів сказав, що це моя провина, що невірно були висновки від першої гри,, що була обрана помилкова тактика гри, що підвів воротар і захисники. Замість цього "плач Ярославни" про поганих дядей, які не дали коржиків. вася огурцов, який засмучений ганебною поразкою.
Відповісти
5
1
oda1979 (Запорожье)
Павелко бы такого не допустил. Без него ситуация все хуже. С ним футболисты могли бы восстановиться даже в ангаре!Свободу Андрею!
Відповісти
0
5
Serhio79 (Kyiv)
Павелко сам би на поле вийшов і закрив би нашу діряву опорну зону?
Відповісти
0
0
Nyva_vn_ua (Vinnytsia)
Відмазки ніколи не личать....Не можуть наші тренера зі ще совковою ментальністю цього уникнути...
Відповісти
2
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Схоже на відмазки Луческу
Відповісти
4
2

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус