Бондаренко: Не можна судити про Румунію по матчу з Іспанією, ми розуміємо всю силу цієї збірної


Артем про матч 2-го туру

Бондаренко: Не можна судити про Румунію по матчу з Іспанією, ми розуміємо всю силу цієї збірної

uaf.ua


Капітан молодіжної збірної України Артем Бондаренко поділився думками перед поєдинком 2-го туру группового етапу молодіжного Євро-2023 проти Румунії.

"Погодні умови в Бухаресті? Перше, що спадає на думку: тут дуже душно і дуже багато мошок. Це дві головні проблеми. Поле хороше, м’ячі круглі. Думаю, що нас усе влаштовує (прим. - на стадіоні "Стяуа").

Як я казав, було дуже-дуже спекотно. Зараз час акліматизації. Думаю, що вона буде успішна, і ми з кожним днем усе більше і більше звикаємо до погоди. Думаю, що в день гри проти Румунії буде трошки легше фізично. Загалом обіцяють 36 градусів, але постараємось звикнути до цього".

Також український хавбек висловився про очікування від гри суперника.

"Правду кажуть, що не можна судити про Румунію за матчем проти Іспанії, бо ми розуміємо всю силу цієї збірної. Ми очікуємо від Румунії зовсім інший матч і готуємось до того, що це буде дуже важка гра для нас.

Заповнений стадіон фанатів – це їм дає перевагу, але все одно ми скучили за вболівальниками. В УПЛ ми граємо зараз без уболівальників, і будь-яка така футбольна атмосфера додає нам енергії та стимулу.

Яку роботу над помилками зробили і що робитимемо з румунами? Сподіваюсь, що обігруватимемо. Але з хорватами ми в другому таймі більше грали за рахунком – 2:0 на психологічному рівні давали нам можливість трохи відійти.

Хочу сказати, що кожна гра важлива. Ми усвідомлюємо, що стоїть на кону у цього матчі, але намагаємось не дуже загострювати на цьому увагу. Просто готуємось, як до звичайної гри. Повний стадіон і після матчу з Іспанією… Я впевнений, що румуни будуть злі".

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус