Ротань: Хочу, щоб гравці молодіжки не зациклюватися на результаті


Головне - готувати кадри для національної команди

Ротань: Хочу, щоб гравці молодіжки не зациклюватися на результаті


Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував невдалі виступи команди у відборі Євро-2021, де українці програли три матчі з чотирьох.

"Звичайно ж я незадоволений становищем в групі і нашим місцем. Але я хлопцям відразу сказав, що відповідати за результат буду тільки я. Ми повинні працювати над своєю грою, щоб футболісти були корисні в подальшому для національної збірної. І хочу, щоб гравці не зациклювалися на результаті, на виході на Євро. Для мене це найголовніше, щоб вони показували той рівень гри в підсумку були готові до національної збірної.

Дуже часто на якомусь етапі у нас люди виграють кубки якісь і пропадають. Я так не хочу. Хотів би, щоб хлопці грали у великих європейських клубах. І тоді це буде найбільшою нагородою і радістю для мене.

Ми задоволені тим, що побачили на зборах клубів в Туреччині. Звичайно, гравці зараз знаходяться в різних кондиціях, але ми подивилися на їхню роботу, поспілкувалися, так що ми задоволені. Також подивилися на нових гравців, вже деякі намітили сюрпризи. Прізвища не буду називати, але пригледіли деяких новачків для збірної", - сказав Ротань.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ТК Футбол
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
Оно ещё в молодёжке --гоните эту пустышку у нас что нет нормальных тренеров а не это недрозумение --работает только языком это ещё не последние проиграши --так опозорить нашу Украину и остаться на посту может только человек без совести за мозги молчу
sticker
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
alex.belogubko (одесса)
Оно ещё в молодёжке --гоните эту пустышку у нас что нет нормальных тренеров а не это недрозумение --работает только языком это ещё не последние проиграши --так опозорить нашу Украину и остаться на посту может только человек без совести за мозги молчу
sticker
Відповісти
0
0
avatar
ascent (Луксор)
Другими словами, побед не ждите... Еще один строитель, нахрена нам столько баз?
Відповісти
1
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус