Ротань назвав склад молодіжки на найближчі відбіркові матчі


У списку тренера 25 гравців

Ротань назвав склад молодіжки на найближчі відбіркові матчі


6 жовтня молодіжна збірна України почне збір, під час якого "синьо-жовті" зіграють в гостях поєдинок відбіркового турніру Євро-2021 проти команди Румунії (10 жовтня) і товариський матч зі збірною Греції (14 жовтня).

Для цих ігор головний тренер української молодіжки Руслан Ротань запросив 25 футболістів.

Воротарі: Владислав Кучерук, Руслан Нещерет (обидва — "Динамо" Київ), Олег Білик ("Олександрія").

Захисники: Денис Попов ("Динамо" Київ), Валерій Бондар ("Шахтар" Донецьк), Юхим Конопля ("Десна" Чернігів), Євген Чеберко ("Зоря" Луганськ), Владислав Дубінчак ("Карпати" Львів), Владислав Бабогло ("Олександрія"), Олексій Биков ("Маріуполь"), Орест Лебеденко ("Луго", Іспанія), Богдан Мілованов ("Спортинг-В", Іспанія).

Півзахисники: Микола Шапаренко, Георгій Цітаішвілі (обидва — "Динамо" Київ), Богдан Лєднєв ("Зоря" Луганськ), Євгеній Смирний ("Колос" Ковалівка), Олександр Назаренко ("Дніпро-1" Дніпро), Максим Чех, Дмитро Топалов (обидва — "Маріуполь"), Михайло Мудрик, Дмитро Крисків (обидва — "Шахтар" Донецьк), Ахмед Алібеков ("Слован", Чехія).

Нападники: Владислав Супряга ("Дніпро-1" Дніпро), Назарій Русин ("Зоря" Луганськ), Олег Кожушко ("Колос" Ковалівка),

Резервний список
Артем Бондаренко, Данило Сікан (обидва — "Шахтар" Донецьк), Тимур Стецьков ("Олександрія"), Віктор Корнієнко, Владислав Вакула (обидва — "Маріуполь ), Артем Козак, Володимир Якімець (обидва — "Карпати" Львів), Сергій Булеца ("Дніпро-1" Дніпро), Данило Бескоровайний ("ДАК 1904" Словаччина).

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
gychek (львов)
Вакулу,якого купив Шахтар,який постійний основний в Маріуполі.Буглеца-в запасі.Секана взагалі немає.Поясніть мені,може я чогось не розумію.Ротань Ауууууу???!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
gychek (львов)
Вакулу,якого купив Шахтар,який постійний основний в Маріуполі.Буглеца-в запасі.Секана взагалі немає.Поясніть мені,може я чогось не розумію.Ротань Ауууууу???!
Відповісти
0
0
Hanter44 (Baburka)
Вакулу он смилостивившись ,объявил в Запас !!!! Это, конечно УРОВЕНЬ тренера!!!!
Відповісти
1
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус