Мороз - про матчі еліт-раунду відбору Євро: Якщо відверто, то думав, що буде складніше


Збірна України U-17 впевнено виграла свою групу

Мороз - про матчі еліт-раунду відбору Євро: Якщо відверто, то думав, що буде складніше

Фото: пресс-служба УАФ


Головний тренер юнацької збірної України (U-17) Юрій Мороз поділився своїми від перемоги команди у групі еліт-раунду відбору Євро-2024 та завоювання путівки до фінального турніру.

Читайте такожУкраїна U17 розгромила однолітків зі Швейцарії і майже гарантувала путівку на Євро

– Якщо відверто, то думав, що буде важче. Адже виступати довелося, як то кажуть, із коліс, і це могло негативно вплинути на зіграність. Все ж таки завдяки згуртованості та максимальній мотивації дії українців були досить збалансованими.

– Хто вважався фаворитом змагань у Греції?

– Я на ці передстартові рейтинги ніколи не зважаю. Можливо, хтось і віддавав перевагу грекам, як господарям, але ми були налаштовані лише на перемогу.

– Українці приїхали до Греції в оптимальному складі?

– Не було лише травмованого воротаря німецького "Байєра" Олександра Петренка. А так удалося залучити всіх найсильніших гравців цього віку.

– Чи не хочете когось виділити серед підопічних за підсумками змагань?

– Я цього не практикую. Усі зробили посильний внесок у переможний виступ. Українці були сильні за команду. Ефективною виявилася тактична схема 4-3-3, якою найчастіше користувалися.

- Чи відповідає дійсності інформація, що кілька ваших підопічних були взяті на олівець селекціонерами іменитих закордонних клубів?

– Я лише володію інформацією, що поєдинки у Патрі відвідували скаути клубів Бундесліги та АПЛ. Але вони стежили не лише за українцями, а й за футболістів з інших збірних. Я не знаю, на кому вони зупинили свій вибір.

- Хто ще, крім вас, входив до тренерського штабу?

– Антон Дяченко, Іван Трубочкін, Євген Ларін та Володимир Іконніков. Також разом із нами у Греції був наставник молодіжної збірної України Унаї Мельгоса. Його присутність, безперечно, стала для підопічних додатковим стимулом продемонструвати усі свої вміння.

- Що далі?

– Жеребкування фінального турніру відбудеться 3 квітня. Тоді й дізнаємось, хто буде нашим суперником у боротьбі за звання чемпіона Європи на змаганнях, які відбудуться на Кіпрі з 20 травня до 5 червня.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
sport.ua
Опублікував: Михайло Черниш
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус