Шевченко: Питання про повернення юнацьких російських збірних на міжнародну арену зняли


Однак фінансування розвитку спорту країни-агресора продовжується

Шевченко: Питання про повернення юнацьких російських збірних на міжнародну арену зняли

Getty Images/Global Images Ukraine/ автор: Jacob King/PA Images


Голова УАФ Андрій Шевченко розповів про зустрічі з голами міжнародних футбольних організацій УЄФА та ФІФА Александром Чеферіном та Джанні Інфантіно відповідно.

– Ви бачилися з Чеферіном та Інфантіно за цей місяць. Про що розмовляли?

– Це були формально-офіційні зустрічі. Для мене головне, щоб вони нас підтримували. Я хочу, зокрема, почути чітку позицію по неповерненню російських команд і щодо допомоги Україні.

Я звертався до Чеферіна: “Якщо буде така можливість, приїдьте до нас, подивіться, скільки стадіонів зруйновано, як ми живемо, які наслідки ракетних атак. Дізнайтеся історії понад 19 тисяч дітей, які були депортовані з України до РФ. Коли приймаєте якісь рішення по Росії, приїдьте спочатку до нас і побачите, до чого призвела війна, яку Росія веде проти України”.

– Але періодично все ж таки від УЄФА історії з поверненням росіян проскакують. Наприклад, хотіли повернути збірну U-17.

– Так, питання про повернення юнацьких російських збірних зняли. Але лишається фінансування розвитку футболу в Росії, в УЄФА в керівних органах працюють представники країни-агресора…

– УЄФА також ніяким чином не відреагувала на включення кримських клубів у російські чемпіонати.

– Ви ж питали мене про відкритість. Напишіть їм такий же лист. Ми з ними постійно комунікуємо з цього питання.

– Ми вже чотири рази писали, але відповіді немає… Однак в продовження теми конгресу УЄФА. Чому ви утримались в голосуванні за зміни в статуті, запропоновані Чеферіном?

– Тому що я не отримав відповіді на свої питання, які я назвав вам раніше…

– Чи є в планах наступні зустрічі з тим же Чеферіном та Інфантіно стосовно цих питань?

– Ми продовжуємо комунікацію з ФІФА та УЄФА, щоб вибудувати схему роботи, яка буде стимулювати ці організації допомагати Україні”, - сказав Шевченко.

Нагадаємо, що УЄФА розглядала можливість повернення футбольної збірної Росії U-17 до міжнародних змагань. Згідно з думкою асоціації, “діти не повинні нести відповідальність за дії дорослих”.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Tribuna.com
Опублікував: Максим Кучер
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус