Кузнецов розповів про відсутність в U-19 динамівців і "бонус" в нападі


Сікан, Шуранов і Гірний

Кузнецов розповів про відсутність в U-19 динамівців і "бонус" в нападі


Менеджер юнацької збірної України U-19 Олег Кузнецов, як і Шевченко та Ротань, викликав футболістів на два заплановані товариські поєдинки зі збірною Греції. Сьогодні команда (футболісти не старші 2001 року народження) проведе перший із них.

Кузнецов зауважив, що у його розпорядженні перебувають не всі найсильніші футболісти.

Ми вже проходили ці ситуації протягом півтора року. В усякому разі, я не бачу в цьому нічого страшного. Думаю, для інших гравців, які приїхали на збір, це буде стимулом себе проявити. Ми проаналізували ситуацію і сподіваємося, що альтернатива на місце хлопців із "Динамо" в нас є.

Зауважує Олег Кузнецов і те, що ніхто не дасть гарантії, що на кваліфікацію Євро вдасться запросити всіх кращих. Відтак тренер буде награвати склад на офіційні матчі з тих футболістів, які приїхали на збори.

Читайте також Сікан і ще 19 гравців викликані до збірної України U-19

Грецію Кузнецов називає цілком достойним суперником, на якому можна побачити власні огріхи.

Серед інших гравців на збори приїхали Данило Сікан, який раніше викликався в U-21 і нападник німецького "Нюрнберга" Ерік Шуранов, який викликався до U-18.

Ми намагаємося охопити якомога більше хлопців. Наприклад, Данило Сікан востаннє був у нас, якщо не помиляюся, у березні минулого року. Зараз він не ввійшов до списку молодіжної збірної, тому в останній момент ми викликали цього футболіста. Із Шурановим я розмовляв, і він хоче допомогти нашій збірній. Бувало, що в нас виникали проблеми з нападниками, а зараз і Гірний з "Карпат" є. Отже, у нас має бути непоганий вибір виконавців.

Збірна U-19 готується до кваліфікаційних матчів чемпіонату Європи-2020, які відбудуться 13, 16 й 19 листопада. Суперниками українців у боротьбі за путівки до еліт-раунду змагань будуть збірні Швеції, Словенії й Естонії.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус