Ребров: Не шкодую, що пішов з Динамо


Думка Сергія Реброва щодо тренерських перестановок в Динамо

Ребров: Не шкодую, що пішов з Динамо


Екс-наставник "Динамо" Сергій Ребров, який зараз працює в угорському "Ференцвароші", розповів про нинішній стан справ у київському клубі.

- Сергію Станіславовичу, Ви говорили, що стежте за чемпіонатом України. А наскільки пильно стежте за київським "Динамо"?

- Дивлюся кожен матч.

- А як ви відреагували на зміну головного тренера "Динамо"?

- Це рішення президента клубу. Тільки він і має право приймати подібні рішення. А всі ми, кому не байдуже київське "Динамо", повинні прийняти цю зміну тренера і допомогти новому наставнику тим, що в наших силах.

Завдання виступати в Лізі чемпіонів стоїть перед київським "Динамо" постійно, в кожному сезоні, і ситуація, коли за три роки це завдання не було виконано, напевно, і привела президента клубу до рішення про зміну тренера.

Найближчим часом у "Динамо" не буде матчів рівня Ліги чемпіонів, не буде матчів з "Шахтарем", і цей період команда повинна використовувати для того, щоб знайти, налагодити свою гру під керівництвом нового головного тренера.

- Олександр Хацкевич, який залишив посаду наставника "Динамо", два роки тому саме вас змінив на цій посаді. Спілкувалися з ним тоді і (або) зараз?

- Після останніх змін з Олександром Миколайовичем поки не спілкувалися. Але ми іноді зідзвонювалися протягом його роботи біля керма "Динамо". Звичайно, йому було непросто. Але тут важливо розуміти, про що домовлялися президент клубу і головний тренер перед тим, як вони підписували контракт, які головні цілі декларувалися. Переконаний, що всі вболівальники "Динамо" чекають від команди як реальної боротьби з "Шахтарем" за золоті медалі, так і виходу команди в груповий турнір Ліги чемпіонів. Але при тому бюджеті, який зараз є, це зробити вкрай складно. Може, і неможливо. Тому потрібно тверезо оцінювати ситуацію з комплектацією команди і не вимагати від головного тренера команди чогось, що відірване від цієї ситуації, відірване від реальності.

- Вас з "Динамо" не звільняли, рішення покинути посаду головного тренера ви прийняли самі, не продовживши контракт. З тих пір пройшло достатньо часу, щоб все проаналізувати без емоцій. Зізнайтеся: чи не було думок, що прийняли неправильне рішення? Одним словом: чи не шкодуєте, що залишили "Динамо"?

- Ні. Не думаю, що це було неправильним рішенням. Я і раніше багато разів говорив: дуже люблю київське "Динамо", віддав цій команді багато років свого життя, вона у мене в серці. І, звичайно, знаю як вимоги динамівських уболівальників, так і вимоги, що пред'являються до результатів команди. А на той момент я не бачив, що з наявним підбором гравців можна задовольнити ці вимоги, що ми готові боротися за чемпіонство, що ми готові боротися за вихід в груповий етап Ліги чемпіонів. І за минулий час з тих пір час цю думку я не змінив.

- Олексій Михайличенко - оптимальний варіант для "Динамо" за станом на поточний момент, з огляду на всі фактори?

- Не хочу обговорювати цю тему. Повторюся, мова про рішення, яке прийняв президент клубу. Я буду точно так же вболівати і переживати за "Динамо", як і при попередньому тренерському штабі, і хочу побажати тільки удачі як Олексію Олександровичу, так і футболістам команди, які дійсно опинилися в непростій ситуації. А вболівальникам "Динамо" хочу побажати терпіння - я прекрасно розумію, що вони чекають від команди дещо інших результатів, ніж ті, що є зараз.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
dynamo.kiev.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Vo-One8
Скільки ще терпіти??? Ви розумієте, що під час цього терпіння вже не один вболівальник цей світ покинув.. То ж ск. ще чекати? Терпіти? Мучитись? І питання ребром до І.М. - якщо не стягуєш ні фінансово, ні фізично то для чого мучити себе? Команду? Нас, кінець-кінцем..!?Чому не продати клуб і піти на заслужений відпочинок... Без посміховиська. Без позору. Не чекаючи чергового пробитого ДНА.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 4
avatar
Vo-One8
Скільки ще терпіти??? Ви розумієте, що під час цього терпіння вже не один вболівальник цей світ покинув.. То ж ск. ще чекати? Терпіти? Мучитись? І питання ребром до І.М. - якщо не стягуєш ні фінансово, ні фізично то для чого мучити себе? Команду? Нас, кінець-кінцем..!?Чому не продати клуб і піти на заслужений відпочинок... Без посміховиська. Без позору. Не чекаючи чергового пробитого ДНА.
Відповісти
0
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
"Я буду точно так же вболівати" - та купіть нарешті той чортів поновлений перекладач! Або дивіться уважно, як ваші підлеглі перекладають! ТАК САМО, в біса! Я БУДУ ТАК САМО ВБОЛІВАТИ! ((((
Відповісти
0
0
Пришта Литин (Киев)
Мало денег для создания сильной команды? В 90-х годах когда вернулся ВВЛ не было иностранцев, и он создал из имеющихся украинцев, белорусов и россиян команду-звезду!
Відповісти
1
3
avatar
Wreck (Киев)
Каладзе справжній українець.
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус