Дрішлюк: Кожен день молюся, щоб батько на небі допомагав мені. Радий, що ми його не підвели


Хлопець, батько якого загинув в АТО, став чемпіоном світу

Дрішлюк: Кожен день молюся, щоб батько на небі допомагав мені. Радий, що ми його не підвели


Півзахисник юнацької збірної України U-20 Кирило Дрішлюк прокоментував виступ "синьо-жовтих" на юнацькому чемпіонаті світу в Польщі.

Нагадаємо, що батько Кирила, Павло Дришлюк, майор Повітряних сил ЗСУ, загинув 6 червня 2014 року. Його літак Ан-30 був збитий російсько-терористичними військами під час виконання розвідувального польоту над окупованим на той момент Слов'янськом.

— Кириле, відчуваєш себе чемпіоном світу?

— Поки що важко це усвідомити. Напевно, потрібно, аби пройшов час, щоб зрозуміти, якого успіху ми досягли.

— Який матч у Польщі був для українців найскладнішим?

— Кожна гра була по-своєму складною. Ми налаштовувалися на кожен поєдинок як на останній, виходили на поле й викладалися на всі сто відсотків. Звичайно, особливим був фінал. Налаштовувалися дуже серйозно. Ми не хотіли вийти й віддати гру. Це було б неправильно.

— Після того як Південна Корея відкрила рахунок, злякалися за остаточний результат?

— Трохи. Кожен футболіст це відчуває, коли пропускається гол на початку матчу. Але я радий, що партнери по команді зібралися, й у підсумку ми перемогли — 3:1 і довели, що заслужено виграли Кубок світу.

— Твій батько — герой АТО. Напевно, він на небесах зараз радіє твоєму успіху...

— Кожен день я молюся і прошу його, щоб він мені допомагав. Радий, що ми не підвели його й стали чемпіонами світу.

— Назви трьох кращих гравців збірної України на мундіалі.

— Не буду нікого виділяти. Усі молодці.

— Чого очікуєш тепер від своєї подальшої кар'єри?

— До 28 червня перебуватиму у відпустці, потім буду з "Олександрією" готуватися до початку сезону. Хочу продовжити працювати, щоб нарешті заграти в "Олександрії".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Запорізьке Торпедо (zp)
отец на небесах гордится тобой, Кирюха. Удачи тебе в сумасшедшем мире футбола
Відповісти
4
0
Повернутись до новин
Коментарі 7
Запорізьке Торпедо (zp)
отец на небесах гордится тобой, Кирюха. Удачи тебе в сумасшедшем мире футбола
Відповісти
4
0
Металлист Харьков
Удачи тебе в жизни !!!
Відповісти
14
0
Пришта Литин (Киев)
Жаль без папки остался, но молодчина, силен духом и всегда помнит и чтит его. Слава героям Украины!
Відповісти
13
0
avatar
mafan (Рівне)
Ти син героя і сам Герой України. Щасти!!!
Відповісти
16
0
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Не плутайте грішне з праведним: героїзм самопожертви на війні з розвагою для мійльонів.
Відповісти
0
9
Металлист Харьков
Точно что очманилый ((((( Ума не нажил ни капли ((((
 
5
0
Bonus (Львів)
Успіхів!
Відповісти
16
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус