Блохін, Монзуль, Протасов, Бєланов та ще 4 особи готові виступити поручителями Запісоцького


Справа триває

Блохін, Монзуль, Протасов, Бєланов та ще 4 особи готові виступити поручителями Запісоцького

FootballHub


Поручителями генерального секретаря УАФ Юрія Запісоцького у справі про розкрадання коштів на будівництві заводу із виготовлення штучної трави готові виступити 8 осіб.

Це Олег Блохін, Ігор Бєланов, Анатолій Дем'яненко, Олег Протасов, Олег Таран, Валерій Лунченко, Дмитро Кубряк та Катерина Монзуль.

Лунченко – президент Всеукраїнської асоціації жіночого футболу

Кубряк – заступник начальника відділу забезпечення арбітражу УАФ та військовий медик, якого у вересні минулого року було звільнено з полону.

Таран – колишній тренер "Кривбасу" та запорізького "Металурга".

Нагадаємо, що поручителями Павелка були готові виступити Демяненко, Ротань, Монзуль, Блохін, Бєланов, Протасов, Кубряк та керівник "Трибуни героїв" Амосов.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Spokoyno (Київ)
Вже і Катя М... засвітилася Невже так важко додати 2+2 Витрачено понад ТРИДЦЯТИ млн баксів грошей громадської організації, а пред'явити НЕМА чого. Може поручителі спочатку скинуться... Повернуть гроші! Oda та Max можуть теж зробити свій внесок
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 16
avatar
Spokoyno (Київ)
Вже і Катя М... засвітилася Невже так важко додати 2+2 Витрачено понад ТРИДЦЯТИ млн баксів грошей громадської організації, а пред'явити НЕМА чого. Може поручителі спочатку скинуться... Повернуть гроші! Oda та Max можуть теж зробити свій внесок
Відповісти
0
0
avatar
ukrop68 (Львів)
Ось цим всім "пАручітєлям" також висунути підозру і посадити в СІЗО разом з павелком та запісоцьким! Бл..ть,розплодились ублюдочні корупціонери!
Відповісти
2
0
MaximSK (Киев)
Был бы я судьей, Павелко уже был бы на свободе с восстановлением должности президента УАФ, и еще бы компенсацию возместил бы за все неудобства которые мы ему доставили. Он герой, а из него сделали изгоя.
Відповісти
0
7
Віктор Бокасса (Betwmount)
Був би я, психіатром, тобі б вже зробили лоботомію
Відповісти
4
0
Rer Ger
Павел&Ко. Одні звйозди зібрались під крилом суперманагера. Номенклатурщики, латентні совки, динамівські серця, фізруки, хапуги.В одному з самих убогих і нудних чемпіонатів, один з самих найоплачуваніших і найроздутіших футбольночинушних апаратів.
Відповісти
4
0
MaximSK (Киев)
Жаль, что в список не попали Михайличенко, Ребров и Ротань, может тогда бы судья отпустил бы Павелко.
Відповісти
0
5
ГенриВол (Волочиськ)
Ще одні поручителі. Це ж зацікавлені особи. Фінансово
Відповісти
5
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
Заарештувати усіх як пособників павелка та таких же корупціонерів(((
Відповісти
4
0
oda1979 (Запорожье)
Достойные люди. За правое дело страдают и борятся!
Відповісти
0
7
Віктор Бокасса (Betwmount)
Якраз за ліве
Відповісти
3
0
zwer (Львів)
тепер зрозуміло навіщо Павелко їх підгодовував із бюджету УАФ
Відповісти
5
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
Продажні підтримують продажних.
Відповісти
6
0
alex8-48 (АШДОД)
А яка відповідальність буде у поручителів, коли підтвердиться, що звинувачення Павелку правомірні?
Відповісти
7
0
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Ну так , язиком пи zdіти не мішки тягать . Як би по закону поручитель ділив баланду на нарах , х е р би слово хто замовив . Шобло московитське.
Відповісти
6
0
alex.belogubko (одесса)
расстрел холостыми патронами
Відповісти
0
0
kukarekin (Одесса)
Всі перечислені колишні продажні футбольні авторитети з головою бєляша від нього добротно годуються. Від 200 тис грн на місяць
Відповісти