Блохін: Павелко відстоює інтереси українського футболу. Над ним влаштовують показову розправу


Історія з арештом Павелко продовжується

Блохін: Павелко відстоює інтереси українського футболу. Над ним влаштовують показову розправу

Фото: пресс-служба УАФ


Володар золотого мʼяча Олег Блохін відреагував на арешт керівника УАФ Андрія Павелка:

"Те, що сталося у Львівському Суді, нічим іншим як ганьбою я назвати не можу. Я був присутній особисто. Як людина, що удостоєна з рук президента Володимира Зеленського нагороди "Національна легенда нації", як володар "Золотого м’яча", я прибув до суду, щоб виступити поручителем. Але, виявляється, що можна знецінити всіх і вся, коли є таке замовлення.

Павелко, скільки його знаю особисто, відстоює інтереси українського футболу. І зараз над ним влаштовують просто показову розправу. Там немає ніяких законних підстав, можете бути у цьому впевнені.

В залі суду, коли виступав прокурор, якого самого тіпало від того, що він говорив, я знаєте, про що думав? Про те, що в цей самий час на другому кінці Україні тривають бої. Молоді люди, які б мали бігати з м’ячем, віддають життя за те, щоб тут ... Невже за те, щоб тут відбувалися такі процеси? Щоб тиском і шантажем руйнували український футбол?", — сказав Блохін "Українським новинам".

Також він звернувся до президента України Володимира Зеленського:

"Я сподіваюсь, що немало ж зробив для нашої України, аби мене почув Володимир Зеленський. Володимире Олександровичу, ми ж знайомі. Для Вас я не людина з якоїсь картинки чи плакату. У мене немає сумнівів у тому, що вам будуть коментувати сьогодні ваші підлеглі те, що сталося. А тому почуйте, будь ласка, і мій коментар. Росія з усім арсеналом її бомб і ракет, не спромоглася зґвалтувати український футбол. А ось продажна прокурорсько-судова купка клерків це зробила. Навіщо? Кому це потрібно?" - додав Блохін.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ukranews.com
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Spokoyno (Київ)
Якщо воно таке чесне Нехай покаже завод на який вбухали мільйони доларів НЕ зі своєї кишені, пред'явить документи скільки продукції було виготовлено, які поля нею облаштовані і скільки людей там працює та скільки податків сплачено. Поки на всі ці питання його захисники розповідають, який він чесний "Где деньги Зин?"
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 30
avatar
Spokoyno (Київ)
Якщо воно таке чесне Нехай покаже завод на який вбухали мільйони доларів НЕ зі своєї кишені, пред'явить документи скільки продукції було виготовлено, які поля нею облаштовані і скільки людей там працює та скільки податків сплачено. Поки на всі ці питання його захисники розповідають, який він чесний "Где деньги Зин?"
Відповісти
1
0
Prideman (Lviv)
Яка ганьба? На нарах баризі і місце. А виють якраз ті, хто був з Павелком біля кормушки: блохіни, протасови, михайличенки, бєланови...і т.д. Це їм усім ганьба.
Відповісти
5
0
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Було б непогано щоб суд оприлюднив конкретні докази, для того щоб ні у кого не виникало питань, і це стосується не тільки конкретно цього процесу. Думаю, цілком ймовірно, що Павелко дійсно розтратив ці кошти. Але ж суспільство не знає цього 100%. А знаючи наш корупційний суд і прокуратуру, завжди виникають сумніви, що вони щось роблять справедливо.
Відповісти
0
0
Консул (Звягель )
Вор повинен сидіти в буцигарні
Відповісти
6
0
Caballero (DC)
бЛохіне, продай свій новий джип і носи передачі Павелці в тюрму.
Відповісти
4
0
Caballero (DC)
бЛохін апелює не до Права, а до особистого знайомого Зеленського.
Відповісти
5
0
APPLE 888 (Nant)
Дуже не приємно спостерігати, як легенди не тільки вітчизняного футболу, а й світового Блохін, Бєланов, Михайличенко та інші продались за величезні гроші, які їм платить цей виродок в особі президента федерації. Так позоритись, що їздять по всій країні де тільки проходять суди, заплямовуючи свої досягнення володарів золотого мʼяча. Того уйоб…а посадять, а осад залишиться. Ганьба!!!
Відповісти
8
0
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
На цей випадок павєлка і набирав зірковий лєпрозорій біля себе .
Відповісти
1
0
Badweather (Бровары)
Слово СУД в Ураине уже давно имеет политический смысл или рейдерство
Відповісти
1
4
Prideman (Lviv)
А що Павелко зробив хорошого для укр. футболу. Лише нажився
Відповісти
7
1
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Скільки ж пофоса і пихатості в цього "абладатєля" ! Прям "мєркнуть" всі закони після звернення цього "нє с абложкі" .
Відповісти
7
1
oda1979 (Запорожье)
Руки прочь от Павелко! Он нужен стране, нужен всем нам.
Відповісти
2
8
vgolovan (полтава)
і як що ти легенда футболу то не замазуйся брудом коло павелка
Відповісти
9
1
Київський харків\\\\\\\'янин (Київ)
... і коло зеленського.
Відповісти
5
2
vgolovan (полтава)
а ты рот завали и не тявкай а кому что не нравится бери автомат и в окопы
 
1
6
oleg.m.3972 (Харьков)
Ты недавно говорил, что УАФ уже 20 лет не динамовская... Что-то я не слышу, чтоб кто-то от Шахтёра за Павелко заступался. Только динамовские сердца !
 
0
0
vgolovan (полтава)
футболу у нас поки що не мае так що нiчого відстоювати а павелко ворюга і повинен бути там де він зараз а от блохін сепар і про це давно всі знають
Відповісти
12
1
MaximSK (Киев)
У тебя есть доказательства, что Павелко ворюга? Если он был бы вором и плохим человеком, его бы не поддерживала столько людей, тем более обладателей Золотых мячей. Жаль, что Шева молчит только
Відповісти
1
17
vgolovan (полтава)
с такими как ты спорить бесполезно - только лечить
 
8
1
Almaz78 (Lviv)
Мудрий злодія підтримувати не буде. А Блохін не розуміє що верзеш. Павелко барига повинен сидіти в тюрмі.
 
9
1
MaximSK (Киев)
Ответь на 2 вопроса: почему такие уважаемые люди поддерживают его и уверены что он невиновен? И почему ты думаешь что он вор?
 
1
8
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Якщо Шева почне говорить , то кума посадять без апеляції .
 
3
1
K-Spirit (Киев)
Из рук президента? Очередную цацку на фото вручает Павелко. Ну он тоже президент. В отсидке.
Відповісти
8
1
kukarekin (Одесса)
Беляш оттуда кормится!
Відповісти
13
2
филанкрот (donetsk)
Блохін якусь дурню верзе.Згадав про бої з руснею,які ніякого відношення до справи Павелка не мають.Якщо винен--має сісти
Відповісти
17
1
MaximSK (Киев)
Единственное объяснение, от Павелко хотят быстро избавится и на его место поставить кого-то другого, и этот приказ идет сверху. Я считаю, что все должно быть по закону, если у них есть веские доказательства его вины, тогда все ок, если только косвенные улики, то сажать его глупо.
Відповісти
1
20
Almaz78 (Lviv)
Дурню можеш писати українською мовою
Відповісти
10
2
Almaz78 (Lviv)
Юа футбол пора закривати рашиську версію сайту
Відповісти
6
2
Badweather (Бровары)
Она украинская - в Украине много русских, в том числе и на фронте
 
1
4
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Ну прокуратура не по непоголеності пики звинувачення пред'являє ? Правда ?
Відповісти