КОНКУРС! UA-Футбол дарує Play Station 4


Уже заглянув під подушку?

КОНКУРС! UA-Футбол дарує Play Station 4


За вікном грудень, наближаються свята, думки людей все більше зайняті подарунками.

Цього року UA-Футбол приміряє на себе роль Святого Миколая, у якого є відмінний подарунок - комплект з Play Station 4 та FIFA 2020!

Щоб стати претендентом на головний приз, необхідно виконати наступні умови.

- Бути підписаним на сторінки UA-Футбол в соціальних мережах (Facebook, Telegram, Instagram);

- Перейти за цим посиланням, написати в коментарях команду, за яку вболіваєш, а також зробити репост запису;

- Ну і вести себе добре весь рік, звичайно ж :)

А 19-го грудня, в День Святого Миколая, за допомогою сервісу Random ми визначимо щасливчика, якому і дістанеться подарунок.

Поспішай і зроби собі подарунок на свята!

via GIPHY

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Technical
Поясність хтось мені, підстаркуватому чайнику, чому багатьом ресурсам та блогерам так важливо мати підписників саме у соцмережах? Справа лише у рекламі? А хіба у тих Інстаграмах, Фейсбуках є реклама? Що вони з того мають?
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 15
Technical
Поясність хтось мені, підстаркуватому чайнику, чому багатьом ресурсам та блогерам так важливо мати підписників саме у соцмережах? Справа лише у рекламі? А хіба у тих Інстаграмах, Фейсбуках є реклама? Що вони з того мають?
Відповісти
0
0
Capone 75% (Мадрид)
То чувство когда уже есть PS4 и ждёшь пока выйдет 5))
Відповісти
1
0
avatar
Мангол (Sumy)
а у кого есть PS4, можно PS5?))
Відповісти
1
0
avatar
Tolyn17 ( FCSD. Донецк:))
Это точно!
Відповісти
0
0
Stops2012 (ua)
"У вас нет необходимых разрешений для выполнения запрашиваемого действия на указанной Странице."
Відповісти
0
0
Darmoid (Drogobych)
Після конкурса відписатись не забудьте! Нащо ради якоїсь примарної можливості виграти приставку захаращувати свої профілі ще й у всіх соц. мережах юа футболом! У вас там від жадності одне місце не злипнеться?
Відповісти
6
0
oda1979 (Запорожье)
Если бы главный приз был миньет от Лободы, то можно было и поучаствовать..
Відповісти
11
0
avatar
Red_Cat (Харків - це Україна!)
слово "минет" пишет совсем не так, как ты его написал. кстати, а если главным призом будет минет от одного из редакционных ботов - будешь участвовать? говорят, ANESTEZIO качественно исполняет. и еще, оставь в покое Лободу.
Відповісти
0
1
avatar
ЯрыЛо (Kryvyj Ryh)
Ахахахахахха поржал!!!! Рэд кат - мне кажется ты слегка уменьшил свой шанс на победу
 
2
0
Antropofag (Misto Leva)
А якщо вона в цьому не майстерна, то який прікол))
Відповісти
0
0
Лекарь (село Дарница)
Регистрироваться в помойках, ради какого-то сомнительного шанса?
Відповісти
5
0
avatar
trust in LFC1892 (Киев)
Те же мысли при прочтении условий
Відповісти
1
0
Sanya2402 (махачкала)
Почему ошибка на странице коментария : У вас нет необходимых разрешений для выполнения запрашиваемого действия на указанной Странице. ?
Відповісти
1
0
Хиденг (Днепр)
"- Ну и вести себя хорошо весь год, конечно же :)"
Відповісти
0
0
Mass1985 (Wilayah Ninewa)
Та же фигня. Так не честно уа футбол. Я давно и так подписан и на Фейсбук ваш и Инстаграм и телеграмм, а пишет то же самое :(
Відповісти