Лобановський увійшов до рейтингу тренерських топ-протистоянь в історії футболу


Разом із Бєсковим

Лобановський увійшов до рейтингу тренерських топ-протистоянь в історії футболу


Популярне британське видання FourFourTwo склало топ-6 найгарячіших тренерських протистоянь в історії футболу.

До нього увійшло історичне протистояння часів СРСР Валерія Лобановського і Костянтина Бєскова.

Ось як у FourFourTwo описали це протистояння:

"Лобановський був більше схожий на вченого з його аналітичним плануванням і підходом до ігор, тренувань. Бєсков же розглядав футбол, як мистецтво. Протистояння двох тренерів тривало з кінця 70-х і протягом 80-х років минулого століття.

Лобановський із київським "Динамо" виграв з точки зору трофеїв, але Бєсков отримав безліч схвальних відгуків за стиль гри його московського "Спартака".

Читайте такожТренер Севастьяненко: Якби не поїздка на Близький Схід, Лобановський і зараз був би живий

Інші протистояння такі:

  • Алекс Фергюсон – Арсен Венгер
  • Карлос Білардо – Сезар Луїс Менотті
  • Браян Клаф – Дон Реві
  • Арріго Саккі – Фабіо Капелло
  • Жозе Моурінью – Пеп Гвардіола
Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
ihor7 (Тернопіль)
Хто такий Бєсков на фоні Лобановського?
Відповісти
0
1
Повернутись до новин
Коментарі 10
ihor7 (Тернопіль)
Хто такий Бєсков на фоні Лобановського?
Відповісти
0
1
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Вершиною цього протистояння став домашній злив на штучному газоні Спартака мінському Динамо. Аби лишень Київ не став чемпіоном.
Відповісти
2
0
avatar
knmua(Киев) (Киев)
"Красивый" спартаковский футбол, это единственное , что смог противопоставить Спартак против побед и титулов Динамо К. А фраза "Аякс играет в спартаковский футбол" долго веселила поклонников игры №1.
Відповісти
7
0
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Тут більше пригадується фраза Маслаченка: "Спартак всьо равно сільнєє" в кінцівці матчу Вердер - Спартак (здається 5:2 на користь німців)."Схвальні відгуки" про "спартаківський футбол" йшли винятково з Москви. Тут радше слід було би говорити про "спартаківське суддівство" і режим найліпшого сприяння, що його створював для Спартака спорткомітет СРСР.
Відповісти
1
0
Recsar (Тростянець)
2-6 тоді було у другому матчі, у першому матчі "мясо" виграло 4-1 (я був на тому матчі, якраз був у армії і попали у Москві на футбол) і вже святкували перемогу. А у матчі-відповіді німці їм показали, що грати треба до останнього, а не "плести кружева"
 
0
0
Joyce (Donetsk)
Многие на этом форуме не были даже эмбрионами, когда Блохин в ответке подошел к мячу, чтобы пробить штрафной в матче с Баварией, величайшим клубом того времени, эпохи, столетия (если не считать великий Аякс!!!). Я, помню, заорал типа "иди нах, отдай мяч Колотову"... Но что можно было взять с пацана? Вот и я о том же! Но Блохин вставил пистон не кому-нибудь, а великому Зеппу Майеру, и... страна сошла с ума. Только сейчас понимаешь, что футбол Лобановского был настоящим "блицкригом" (журналисты, только не говорите, что кто-то из вас об этом писал раньше. Иаче имели бы дело с КГБ): быстро, четко, конкретно, ясно, но физически невыносимо. Тем не менее, он оставил за спиной яркие и блестящие победы. Реально 3 человека определили будущее футбола в 20 и 21 веке: Ринус Михелс, Лобановский и Гвардиола :)
Відповісти
5
0
vovkapro (Житомир)
Про його договірні матчі там також згадали?
Відповісти
0
8
rjhxb61@ukr.net (киев)
Методички "мяса" уже давно устарели.
Відповісти
6
0
rjhxb61@ukr.net (киев)
Большинство этого сайта ( школота и им подобные ) представления не имели и не имеют о том легендарном противостоянии.
Відповісти
9
1
metall5291 (Kharkiv)
100%
Відповісти