Ігор Суркіс: Динамо в цьому році було не готове грати в Лізі чемпіонів

Президент «Динамо» Ігор Суркіс відреагував на виліт команди з Ліги чемпіонів, а також прокоментував результати жеребкування групового етапу Ліги Європи, в результаті якої кияни зіграють з "Астаною", "Ренном» і «Яблунець».

«Засмучений тим, що ми не потрапили в Лігу чемпіонів. Для мене пройшло досить мало часу, щоб усвідомити це, але, напевно, усіма були допущені помилки: і мною, і тренерським штабом, і самими футболістами. Але «Аякс продемонстрував, що він сильніший на сьогоднішній момент, і нам перш за все потрібно добре грати в Лізі Європи для наших уболівальників, щоб уже в наступному році, потрапивши в Лігу чемпіонів, якщо ми туди потрапимо, не бути хлопчиками для биття. Я завжди говорив, що краще грати в тому турнірі, де ти заслуговуєш, і перемагати, а не хапати зірок з неба і терпіти там принизливі поразки.

Ми не готові були в цьому році грати в Лізі чемпіонів. Всі повинні задуматися над цим і ми повинні рухатися далі. Думаю, у нас до кінця трансферного вікна ще будуть придбання і з тієї компанії, в яку ми потрапили, нам під силу вийти в єврокубкову весну», - сказав Суркіс в інтерв'ю офіційному клубному Youtube-каналу.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Youtube
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
VladKoval61 (Херсон)
мне вот интересно - а в лиге европи они играть готови или нет
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 44
VladKoval61 (Херсон)
мне вот интересно - а в лиге европи они играть готови или нет
Відповісти
0
0
mahnovez (Kyiv)
а когда ДК было готово? кроме времен Лобана
Відповісти
0
0
Владимир Новак (Ugledar)
вот ЕСЛИ наше ЛЮБИМОЕ ДИНАМО ОДОЛЕЕТ ВСЕХ СВОИХ СОПЕРНИКОВ по ГРУППЕ ЛЕ как ДОМА так И В ГОСТЯХ только ТОГДА УВИЖУ ПЛОДОТВОРНУЮ РАБОТУ пана Хацкевича ... а ИНАЧЕ НАДЕ НЕМЕДЛЕННО ПРИГЛАШАТЬ Романа ГРИГОРЧУКА !
Відповісти
0
0
Пришта Литин (Киев)
Суркусенки должны кануть в лету, вместе с государственным преступником, негодяем и подонком куЧмом. И рината куЧмоРылого к заХарченко отправить.
Відповісти
1
2
biancoceleste (Мариуполь)
И ВОНО появилось!!!
Відповісти
1
3
dreamer1976 (Раздельная)
Лузер с большой буквы,подытожил философию нынешнего "Динамо" - лучше быть первым на деревне.После гематомной физиономии от "Аякса",можешь теперь,как крутой пацан,пнуть собачонку типа(не в обиду) Мариуполя.
Відповісти
2
1
krakow (Херсон)
Админы. C "dreamer", связывает только Ozzy.
Відповісти
1
0
valera-1 (volgograd)
Не в обиду динамовцам,на фоне Аякса выглядели откровенно слабо.
Відповісти
3
0
alex.belogubko (одесса)
а когда вы были готовы играть в ЛЧ -не припоминаю вы и в ЛЕ не готовы
Відповісти
3
4
avatar
dуnamo kiev #1 (Charlotte )
Чемпионат Киевской области - самое место для нынешнего Динамо. Там они способны побеждать. Еще...
Відповісти
5
7
dynamo kiev #1 (Charlotte )
Ещё ты дебил!
Відповісти
3
1
avatar
dуnamo kiev #1 (Charlotte )
Промахнулся, комментарий выше предназначен Віктор Бокасса (Betwmount)!
 
1
2
Dimka26 (Чернигов)
А как по мне, это ошибка только Суркиса. Хацкевич сделал все, что мог, да, он далеко не Вернидуб, но сложно пробиться В ЛЧ, когда у тебя нападающий один Беседин. И тот, мягко говооря, не ахти. На флангах атаки нет конкуренции, хоть бы ДЕрлис был, а так и его нет. В центре полузащиты Че Че не оправдал надежд. И кроме Шапаренка там креативного никого нет... Вообще странная трансферная политика. Не купили хорошего напа и атакующего хава. Зато взяли на позицию Пиварича Сидклея. Зачем? Логика? В этом году Суркис выкинул бабло на ветер 100%. И причем хорошее бабло для наших реалий. И ни один игрок не оправдал этих денег... И вина не Хаца, а Суркиса. Или Красникова. Кто там у них за это отвечает...
Відповісти
9
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Заваров тепер відповідає. Як гравець був прекрасний. Як спец - 0. Як людинка - гівно.
Відповісти
6
6
avatar
simargl (Чернигов)
Як людина, гівно ,тільки Котігорошок. Пам'ятаємо ))) всі інші можуть помилятися .
 
4
3
avatar
dуnamo kiev #1 (Charlotte )
Ты дебил!
 
1
1
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Ты с ним лично знаком долгое время?
 
0
0
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Игореша не дрочи судьбу, найми нормального тренера
Відповісти
8
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
Так нормальний скаже: Мені потрібні К.Навас, Кейн та Мбаппе, подайте Ігоре Михайловичу до з чергових зборів...
Відповісти
3
6
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
А зачем тогда вообще тренер?! Купить ему классного напа... ну знаете когда #уй стоит и дурак в&ибет. Когда Заря прошла Брагу каковы бюджеты клубов?! недавно писали про Юлиана Нагельсманна, с явным аутсайдером Хоффенхаймом, за сезон он впервые в истории клуба вывел команду в ЛЧ! Но у Суркиса своя тусовка, ему нравится собирать вокруг себя бывших и вспоминать былые времена! Очень обидно за клуб. Суркис не развалит клуб, о нет, но нужно привыкать к болоту из динамовских сердец с временными броблесками
 
11
2
Dimka26 (Чернигов)
Как бы смешно не звучало, но у Зари хоть состав и слабее Динамо, но вот нападающий у них намного топовее смотриться. Рафаэль Рандао. Настоящий забивала. И между ног гол забьет, и со второго этажа в сетку забросит... а Беседин....... трудяга, как про него любят говорить... обычный работяга.
 
9
1
LEVgcUqs (Чернігів)
Я просто не розумію, невже Суркіс згоден тратити гроші куди попало, а команда буде падати донизу. Ще закупим...., та вже закупили баласт, куди його тепер дівати, і це ж на вимогу бульбаша, я думаю ще таких закуплять а бо й гірших. Невже незрозуміло, що бульбаша треба терміново і першого гнати з команди. Білоруси типу дурні, але зрозуміли талант тренера Хацкевича і вигнали його зі збірної. Що ще потрібно програти бульбашу і його недолугій тренерській команді, щоб Суркіс вигнав його з тріском. Селекціонерів може чоловік 20 і тільки бабки отримують і сплять. А Суркіс мріє про слідуючий рік. Наївно.
Відповісти
11
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
І що, з новим тренером білоруси феєрять наразі? Так само й у Динамо . Причина банальна - у бульбашів немає з кого вибирати (гравців), а у Суркіса немає великого бабла, а те, яке є тратиться на таких як Чече та Буено.(
Відповісти
4
3
Віктор Бокасса (Betwmount)
Задовбав вже з року в рік одне й те саме талдичити. Ясно, що вийдуть в 1-16 ЛЄ, а якщо повезе той у 1-8.
Відповісти
7
1
AVM_DNP (Днепр)
Та уже лет 15 не готовы
Відповісти
14
1
ARTI-WOLF (Белая Церковь)
Если и такую группу не пройдут то весь этот СНГовский тренерский состав гнать с....ной метлой!!!!!!!!
Відповісти
16
1
avatar
simargl (Чернигов)
Он ясновидящий !!!! Видит ясно, что своими решениями завел клуб в ж@пу !!! Молодец!!!
Відповісти
9
4
trustme (Сумы)
щоб Сурок мовчав у ганчірочку і не встрявав діла меджменту і тренера в Динамо треба брати Гвардіолу або Моуріньо, інакше діл не буде бо Сурки вважають себе експертами в футболі діло хазяїна клубу призначити манагера і тренера, а далі сидіти і чекати кінця контракту
Відповісти
7
3
Fan3367 (Львов)
Ну а когда уже будут готовы, Суркис, сколько можно? Немало денег потратили на бесполезных игроков, неужели так сложно было, за эти деньги, которые потратили и на Сиди и на Че Че, купить хорошего игрока за 10-15 лямов евро, как сделал Аякс, но нет, будем брать шлак по 5 лямов и хрен знает на что надеяться...
Відповісти
8
1
ser1977 (Черкаси)
а гравці що, товар? багато хто хоче грати в упл? про це не подумав?
Відповісти
4
3
Fan3367 (Львов)
ну, так это желание играть в УПЛ и компенсируеться высокой зарплатой, я должен тебе это обьяснять?
 
4
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
Що значить не заграли Мбокані, Ленс та ін.? Якраз вони заграли. Просто не було мотивації грати у ЧУ...
 
4
4
Віктор Бокасса (Betwmount)
То купляли їх у 2012-13, а пішли у 2015-17, є різниця?
 
3
1
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
Це правда, абсолютно підтримую, мене нудить від того, що кожен КОЖЕН СЕЗОН УПЛ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТАК САМО, ТРАНСФЕРИ ДИНАМО, СЕЛЕКЦІЯ (ЯКЩО ЇЇ МОЖНА ТАК НАЗВАТИ!!!) ЦЕ ПРОСТО "ВЫНОС МОЗГА" ДЛЯ НОРМАЛЬНОГО ВБОЛІВАЛЬНИКА...КОМУ ЦЕ ВИГІДНО ОЦЕ ПОСТІЙНО КУПУВАТИ В ДИНАМО ВІЧНО ПЕРСПЕКТИВНИХ, ТУТ В КИЄВІ ЇХ РОБЛЯТЬ ЩЕ ПЕРСПЕКТИВНІШИМИ (АУ БЛОХІН) І МАЄМО НА ВИХОДІ ГІВНО ЯКЕ ТИКАЮТЬ В УСІ КІНЦІ ПЛАНЕТИ ЗАДАРМА, ЧОМУ ДИНАМО (В ОБЛИЧЧІ ЗВІСНО СУРКІСА) ЧОМУ ЖМЕТЬСЯ НА ОЕНДК МБАЙЄ НЬЯНГА!!??? Та чувак з Мілану, насрати що не був там гравцем основи (зате наче Луїс Адріано з Шахтаря в основі там був, теж мені мегатрансфер) Мбайє Ньянг ви бачили його результативність в усіх командах в яких він був, до того чувак ще непогано асистує, він 94 року, оце я розумію перспективний, не цей баласт - Че че Сідклей, заїбали бразильців тягати, ви що з Шахтарем тягаєтеся, у кого буде більше!!?????
Відповісти
0
1
armik (Киев)
Говорящая жиопа.
Відповісти
6
7
ukrop08
значит как минимум год Хацкевич еще будет тренером. ну это если не обосрутся в ЛЕ и не опустятся ниже 2го в чукре.
Відповісти
9
2
Nelviv`yanyn
В точку. Пару поражений в УПЛ и его снимут.
Відповісти
5
4
Dardolis (Первомайск)
Скажи мне кто твой диллер...
Відповісти
1
0
avatar
usovvictor (Kharkov)
....спасибо, что четко обозначил, думаю болельщики тоже это понимают, ...что ж, будем накапливать "жирок", - это нормально..., почему "заявы", ...- выше головы не прыгнешь и на этом спасибо...
Відповісти
4
2
tolina-ystas (Краматорск)
Пошли заявы ни о чём.
Відповісти