Хацкевич: Яка різниця, хто в суперниках. Завдання одне - вихід з групи

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував результати жеребкування групового етапу Ліги Європи, в результаті якої кияни зіграють з «Астаною», «Ренном» і «Яблунцем».

- З таким набором суперників по групі вас, напевно, можна привітати?

- Яка різниця, хто опинився у нас в суперниках? Завдання одне - вихід з групи. І це завдання в будь-якому випадку залишилася б незмінною, якими б не були підсумки жеребкування.

- «Астана» не бентежить в зв'язку зі своїм географічним розташуванням?

- Крім «Астани» серед наших можливих суперників були представники і Португалії, і Норвегії, і Шотландії - туди теж довелося б летіти, а це теж не дуже-то близько, м'яко кажучи. Я не вважаю, що цей фактор є ключовим. Ми суперників не вибираємо, а виходимо з результатів: хто нам дістався, з тим і зіграємо.

- Що вам відомо про суперників «Динамо»?

- «Астана» в останні роки на очах в єврокубках, так що зовсім вже темною конячкою цю команду не назвеш. Про «Ренн» поки, в основному, мені відомо тільки те, що ця команда після трьох турів чемпіонату Франції йде на 13-му місці.

Ну а що стосується «Яблонця», то це представник Чехії, а ми недавно грали з празькою «Славією». Думаю, наш новий суперник сповідує такий же стиль гри - в основному, силовий футбол. Але кожного з трьох суперників, безумовно, будемо скрупульозно вивчати і окремо готуватися до кожного матчу, - сказав Хацкевич.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Трибуна
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
VladKoval61 (Херсон)
да повезло динамо с соперниками ничего не скажешь хотя мяч круглий
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 25
VladKoval61 (Херсон)
да повезло динамо с соперниками ничего не скажешь хотя мяч круглий
Відповісти
0
0
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
Скажіть, тільки мене одного ДРАКОНИТЬ МАНЕРА РОЗМОВИ ХАЦКЕВИЧА!!!??? Це я не про його білоруський акцент (хоча це теж дратує все більше)
Відповісти
2
0
аалекс ( Крым)
Что ты хочешь - динамовское сердце.
Відповісти
0
0
Пришта Литин (Киев)
Какая разница, Хац?! Одна даёт- другая дразница.
Відповісти
1
0
kirillan2007 (Запорожье)
Юа футбол офигел над шаровым жребием и все попутал.
Відповісти
0
1
kirillan2007 (Запорожье)
Начнем с фейсбука .
Відповісти
0
1
kirillan2007 (Запорожье)
Пока не будет извинений за некорректные комменты ,будут периодические правдивые высказывания,о низком уровне данного сайта.На всех возможных спортивных сайтах.
Відповісти
0
0
kirillan2007 (Запорожье)
Самый отстойный сайт.Глюк превыше всего.
Відповісти
0
0
kirillan2007 (Запорожье)
ЮА Футбол отстойный сайт непрофессионалов
Відповісти
1
0
kirillan2007 (Запорожье)
ЮА Футбол непрофессиональные лузеры
Відповісти
0
1
kirillan2007 (Запорожье)
Конченный сайт.Стал.
Відповісти
0
0
kirillan2007 (Запорожье)
Футбол ЮА стал помойной ямой.Повторю ПОМОЙНОЙ ЯМОЙ.Можете забанить пожизненно.Если вы не можете обеспечить корректные комменты под оригинальными никами.
Відповісти
1
0
kirillan2007 (Запорожье)
Шара.Ребята это святая ШАРА столичному клубу.Это нужно умереть от насморка что бы не выйти. Был бы не в себе сказал бы -Гриша постарался.Я даже не знаю какие нужны аргументы столичным, что бы Шахтер обосрать.К сожалению в кубке Украины Черноморцу достался более серьезный солерник.
Відповісти
1
0
kirillan2007 (Запорожье)
Почему мой пост Скорп 66 идет под ником kirillan2007 (Запорожье).
Відповісти
0
0
kirillan2007 (Запорожье)
kirillan2007 (Запорожье) Этот пост был написан Скорп 66.Ребята вы нарываетесь на судебные разбирательства.
Відповісти
0
0
avatar
usovvictor (Kharkov)
...если уж с такой группой не выйдет Динамо, буду крайне поражен, все карты на руках для прохода, да Динамо просто везунчик! "Умирать не надо", но проходить можно с большой долей вероятности. Команды только досконально разобрать надо, "нежданчик" всегда найдется, не споткнуться бы...
Відповісти
1
0
adey (Korosten)
какая разница кому проиграть. Саша, ВЫЙДИ НА ПОЛЕ. Хуже не будет. В атаке не поможешь, но защиту не ослабишь. Вдруг тогда выйдем из группы? Как говорится, "не мытьем,так катаньем"...
Відповісти
1
1
Казантюк (Александрия)
Как это какая разница? Астана или Лондонский Арсенал как попался Ворскле! Ни какой разницы прям. Где Астана а где Арсенал:)))) Если не выйдешь с группы то плиз в отставку. Соперники сладенькие попались. Все соперники должны трепещать перед Динамо в этой группе
Відповісти
3
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Хоч би заїкнувся як Вернидуб про можливість своєї відставки. Ні, будемо грати, будемо тренувати, його мабуть і мітлою не виженеш.
Відповісти
2
0
avatar
dуnamo kiev #1 (Charlotte )
Ну да, ну да, при таких-то соперниках можно и хвост распускать :)
Відповісти
4
0
avatar
simargl (Чернигов)
Если ДК не пройдет эту группу, то отставка однозначно !!!
Відповісти
4
1
Krivbass6 (Кривой Рог)
Какая разница от кого и сколько пропускать голов, главное участвовать в турнире.
Відповісти
3
2
biancoceleste (Мариуполь)
ой,зря радуется.
Відповісти
3
2
канц (Kołobrzeg)
sticker
Відповісти
3
3
avatar
Яд для кротов (Киев)
Молчал бы уже, лузер...
Відповісти