Кращі асистенти Першої Ліги cезона 2019-2020

Кращі асистенти Першої Ліги cезона 2019-2020

Перша Ліга - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.

Сезон:  

Асистенти

Данные по состоянию на 24.11.2019.

# Имя Команда П М СР.
1 Міха Горопевшек Волинь Волинь 7 17 0.41
2 Руслан Черненко Агробізнес Агробізнес 7 18 0.39
3 Віталій Собко Авангард Авангард 6 12 0.5
4 Олег Синьогуб Інгулець Інгулець 6 14 0.43
5 Роман Кузьмин МФК Прикарпаття МФК Прикарпаття 5 18 0.28
6 Ярослав Конкольняк МФК Прикарпаття МФК Прикарпаття 5 18 0.28
7 Богдан Бойчук Рух Рух 4 14 0.29
8 Іван Брікнер Рух Рух 4 15 0.27
9 Василь Цюцюра МФК Прикарпаття МФК Прикарпаття 4 15 0.27
10 Олександр Мішуренко Інгулець Інгулець 4 17 0.24
11 Младен Бартуловіч Волинь Волинь 4 18 0.22
12 Сергій Семенюк Агробізнес Агробізнес 4 18 0.22
13 Денис Кожанов Волинь Волинь 4 19 0.21
14 Ігор Мединський Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 4 19 0.21
15 Володимир Танчик Чорноморець Чорноморець 3 10 0.3
16 Владислав Микуляк ФК Минай ФК Минай 3 12 0.25
17 Ігор Карпенко Волинь Волинь 3 14 0.21
18 Віталій В. Бойко Черкащина Черкащина 3 14 0.21
19 Вадим Петров МФК Металург МФК Металург 3 15 0.2
20 Артем Щедрий Інгулець Інгулець 3 16 0.19
21 Євген Лозовий Гірник-Спорт Гірник-Спорт 3 17 0.18
22 Євген Єфремов Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 3 17 0.18
23 Сергій Романов Металіст 1925 Металіст 1925 3 18 0.17
24 Вадим Воронченко Кремінь Кремінь 3 18 0.17
25 Сергій Ченбай Кремінь Кремінь 3 18 0.17
26 Владислав Ємець Авангард Авангард 3 18 0.17
27 Олексій Майданевич Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 3 18 0.17
28 Іван Матяж Авангард Авангард 3 19 0.16
29 Роман Локтіонов Кремінь Кремінь 2 6 0.33
30 Юрій Климчук Рух Рух 2 11 0.18
31 Ернест Антві Рух Рух 2 12 0.17
32 Костянтин Ярошенко Чорноморець Чорноморець 2 14 0.14
33 Ігор Семенина МФК Миколаїв МФК Миколаїв 2 14 0.14
34 Максим Воробєй Авангард Авангард 2 14 0.14
35 Максим Жичиков ФК Минай ФК Минай 2 15 0.13
36 Олександр Єрмаченко Кремінь Кремінь 2 15 0.13
37 Олександр Климець Волинь Волинь 2 16 0.13
38 Олександр Козак Інгулець Інгулець 2 16 0.13
39 Микола Мусолітін Чорноморець Чорноморець 2 16 0.13
40 Ярослав Дехтяренко Металіст 1925 Металіст 1925 2 16 0.13
41 Олексій Лобов Авангард Авангард 2 16 0.13
42 Андрій Дедяєв Авангард Авангард 2 16 0.13
43 Владислав Хамелюк Чорноморець Чорноморець 2 17 0.12
44 Костянтин Черній МФК Металург МФК Металург 2 17 0.12
45 Владислав Бугай МФК Миколаїв МФК Миколаїв 2 17 0.12
46 Артем Ковбаса Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2 17 0.12
47 Євген Запорожець Інгулець Інгулець 2 18 0.11
48 Костянтин Пархоменко Балкани Балкани 2 18 0.11
49 Віталій Кольцов Металіст 1925 Металіст 1925 2 18 0.11
50 Ярослав Ямполь Металіст 1925 Металіст 1925 2 18 0.11
51 Юрій Сачко МФК Металург МФК Металург 2 18 0.11
52 Анатолій Нурієв ФК Минай ФК Минай 2 18 0.11
53 Василь Пиняшко ФК Минай ФК Минай 2 18 0.11
54 Андрій Ковальов МФК Миколаїв МФК Миколаїв 2 18 0.11
55 Владислав Р. Сидоренко Кремінь Кремінь 2 18 0.11
56 Никита Полюлях Авангард Авангард 2 18 0.11
57 Владислав Клименко Інгулець Інгулець 2 19 0.11
58 Антон Савін Металіст 1925 Металіст 1925 2 19 0.11
59 Ігор Сікорський Агробізнес Агробізнес 2 19 0.11
60 Дмитро Кошелюк Черкащина Черкащина 2 19 0.11
61 Максим Покотилюк Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2 19 0.11
62 Владислав Ляшевський МФК Миколаїв МФК Миколаїв 1 1 1
63 Фран Монрой Агробізнес Агробізнес 1 2 0.5
64 Андрій Коробенко Рух Рух 1 3 0.33
65 Анатолій Ульянов Волинь Волинь 1 5 0.2
66 Василь Геник МФК Прикарпаття МФК Прикарпаття 1 5 0.2
67 Андрей Штогрин Чорноморець Чорноморець 1 6 0.17
68 Олександр Ковпак Чорноморець Чорноморець 1 7 0.14
69 Максим Прядун Металіст 1925 Металіст 1925 1 7 0.14
70 Олег Домальчук Черкащина Черкащина 1 7 0.14
71 Олександр Глагола ФК Минай ФК Минай 1 8 0.13
72 Андрій Слінкін МФК Миколаїв МФК Миколаїв 1 8 0.13
73 Васілій Павлов Чорноморець Чорноморець 1 9 0.11
74 Василь Беца ФК Минай ФК Минай 1 9 0.11
75 Енріке Араужу Ді Олівейра ФК Минай ФК Минай 1 9 0.11
76 Руслан Марушка Рух Рух 1 10 0.1
77 Тарас Бойко МФК Прикарпаття МФК Прикарпаття 1 10 0.1
78 Артур Карноза ФК Минай ФК Минай 1 10 0.1
79 Андрій Семенко Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1 10 0.1
80 Рінар Валєєв Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1 10 0.1
81 Дмитро Фатєєв Інгулець Інгулець 1 11 0.09
82 Віктор Георгієв Балкани Балкани 1 11 0.09
83 Олег Слободян Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1 11 0.09
84 Тарас Михалик Волинь Волинь 1 12 0.08
85 Богдан Коваленко Чорноморець Чорноморець 1 12 0.08
86 Антоніо Сантос ФК Минай ФК Минай 1 12 0.08
87 Володимир Корольков Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 12 0.08
88 Іван Білий Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 12 0.08
89 Лукас Лопес Вентура Металіст 1925 Металіст 1925 1 13 0.08
90 Олексій Щебетун МФК Металург МФК Металург 1 13 0.08
91 Павло Мягков МФК Металург МФК Металург 1 13 0.08
92 Олексій Шпак ФК Минай ФК Минай 1 13 0.08
93 Ігор Кірієнко Авангард Авангард 1 13 0.08
94 Ярослав Захаревич Балкани Балкани 1 14 0.07
95 Сергій Давидов Металіст 1925 Металіст 1925 1 14 0.07
96 Олексій Зінкевич Агробізнес Агробізнес 1 14 0.07
97 Амбросій Чачуа Волинь Волинь 1 15 0.07
98 Олег Синиця Рух Рух 1 15 0.07
99 Ростислав Русин Рух Рух 1 15 0.07
100 Денис Норенков Чорноморець Чорноморець 1 15 0.07
101 Максим Авер'янов Черкащина Черкащина 1 15 0.07
102 Анатолій Масалов Кремінь Кремінь 1 15 0.07
103 Віталій Пономар Волинь Волинь 1 16 0.06
104 Сергій Сімінін Волинь Волинь 1 16 0.06
105 Дмитро Болокан Балкани Балкани 1 16 0.06
106 Микола Златов Балкани Балкани 1 16 0.06
107 Леандро Да Сілва Рух Рух 1 16 0.06
108 Орест Януш МФК Прикарпаття МФК Прикарпаття 1 16 0.06
109 Михайло Шершень Металіст 1925 Металіст 1925 1 16 0.06
110 Олександр Медведь Черкащина Черкащина 1 16 0.06
111 Андрій Фаюк Черкащина Черкащина 1 16 0.06
112 Роман Попов МФК Миколаїв МФК Миколаїв 1 16 0.06
113 Дмитро Скоблов Кремінь Кремінь 1 16 0.06
114 Сіаваш Хагназарі Волинь Волинь 1 17 0.06
115 Віталій Павлов Інгулець Інгулець 1 17 0.06
116 Владислав Семотюк МФК Прикарпаття МФК Прикарпаття 1 17 0.06
117 Вадим Жук Металіст 1925 Металіст 1925 1 17 0.06
118 Артур Думанюк Агробізнес Агробізнес 1 17 0.06
119 Олексій Разуваєв МФК Металург МФК Металург 1 17 0.06
120 Богдан Могильний МФК Металург МФК Металург 1 17 0.06
121 Богдан Кушниренко МФК Миколаїв МФК Миколаїв 1 17 0.06
122 Валерій Рогозинський МФК Миколаїв МФК Миколаїв 1 17 0.06
123 Іван Сондей МФК Миколаїв МФК Миколаїв 1 17 0.06
124 Віктор Лиховідько Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 17 0.06
125 Ілля Коваленко Інгулець Інгулець 1 18 0.06
126 Ніка Січінава Інгулець Інгулець 1 18 0.06
127 Олександр Ільницький Балкани Балкани 1 18 0.06
128 Олексій Чернишов Балкани Балкани 1 18 0.06
129 Руслан Паламар Балкани Балкани 1 18 0.06
130 Владимир Заставный Рух Рух 1 18 0.06
131 Юрій Копіна Рух Рух 1 18 0.06
132 Роман Борисевич МФК Прикарпаття МФК Прикарпаття 1 18 0.06
133 Ігор Курило Агробізнес Агробізнес 1 18 0.06
134 Денис Білоусов МФК Металург МФК Металург 1 18 0.06
135 Роберт Гегедош ФК Минай ФК Минай 1 18 0.06
136 Вадим Чорний Черкащина Черкащина 1 18 0.06
137 Владислав Войцеховський МФК Миколаїв МФК Миколаїв 1 18 0.06
138 Ростислав Тарануха Кремінь Кремінь 1 18 0.06
139 Володимир Одарюк Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 18 0.06
140 Юрій Батюшин Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1 18 0.06
141 Андрій Кухарук Агробізнес Агробізнес 1 19 0.05
142 Роман Гагун Агробізнес Агробізнес 1 19 0.05
143 Петро Стасюк ФК Минай ФК Минай 1 19 0.05
144 Анатолій Бурлін Черкащина Черкащина 1 19 0.05
145 Юрій Малєй Черкащина Черкащина 1 19 0.05
146 Юрій Павлик Кремінь Кремінь 1 19 0.05
147 Юрій Бровченко Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1 19 0.05

Кращі букмекери

Букмекер
Бонус

Новини Футболу