ЧС. Естерсунд. Юрай Санітра: Впринципі, можна бути задоволеним результатом. Коментарі


Коментарі чоловічої команди

ЧС. Естерсунд. Юрай Санітра: Впринципі, можна бути задоволеним результатом. Коментарі


Українські чоловіки прокоментували свій сьогоднішній виступ в естафетній гонці Чемпіонату світу.

Артем Прима: Важко щось конкретно сказати по якості етапу. Стріляв я досить повільно, адже був брак стартів, і важко було одразу увійти в необхідний ритм. Стосовно ходу, щось сказати можна буде лише після того, як подивлюсь аналіз швидкості по колах. В будь-якому разі, в кожній гонці ти біжиш на сто відсотків, але сьогодні мої сто відсотків - саме такі.
Через свіжий сніг лижі їхали дещо гірше, але це була загальна проблема для усіх команд. Але на погодні умови скаржитись не можна: і траса, і вітер дозволяли нормально працювати. Взагалі, коли добре готовий - будь-яка траса і будь-який вітер не заважають боротись і показувати добрий результат.

Сергій Семенов: На другому колі сьогодні у мене "прихопив" поперек - тому і промахи на стійці, тому що не міг нормально прогнутися, якісно приготуватися. Відповідно, і бігти одразу стає набагато складніше. Тим більше, що форма зараз дуже далека не тільки від ідеальної, але і просто від нормальної. Тому на виході отримуємо те, що є. Наскільки я знаю, звідси додому їдуть Тищенко та Ткаленко, інші четверо - в Осло, на заключний етап Кубку світу. Але подивимося - може, після сьогоднішньої гонки щось зміниться...

Руслан Ткаленко: В принципі, етапом задоволений. Почував себе нормально, на перших двох колах навіть дещо стримувався, щоб на максимумі викластись на останньому. Трішки не задоволений тим, що не зміг з п’яти відстрілятись на стійці. Але вдалось відіграти кілька позицій за свій етап - можна бути задоволеним.
Загалом на цьому чемпіонаті світу я здобув величезний досвід, приймав участь, можна сказати в усіх гонках, за виключенням змішаних естафет. І серед них не задоволений лише індивідуальною гонкою - можливо трішки не пощастило з погодою - не зміг відстрілятись так, як хотілося. Але після зіпсованої літньої підготовки я взагалі не думав, що відберусь на чемпіонат світу. Тому загалом я задоволений тим, що вдалось зродити в цьому сезоні.

Юрай Санітра: В першу чергу хочу привітати наших жінок з дуже хорошим результатом. Щодо нашої естафети, можу сказати, що Артем Прима пробіг дуже добре, враховуючи свої кондиції. Тому що у нього була дуже велика перерва в гонках, і не можна було очікувати, що вже в першому старті він буде бігти на свій максимум.
Сергій Семенов на другому етапі пройшов не так, як хотілося б, але під час гонки мав проблеми зі спиною. Та ногами все одно програв дуже багато. В цілому, задоволений виступом Тищенко, і дуже добре пробіг Ткаленко, який ногами програв всього 33 секунди. В принципі, можна бути задоволеним 12-м місцем, заробленим сьогодні. Але реально цим складом ми сьогодні могли боротися за десятку.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Biathlon.com.ua
Опублікував: UA-Футбол
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус