Лига Чемпионов
Лига Чемпионов

Лига Чемпионов - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

"Боруссія" - "Баварія" 1:2. Тактичний аналіз


Клоппу нічого не залишалось, окрім як ризикувати. Хайнкес просто використав сильні сторони своєї команди

"Боруссія" - "Баварія" 1:2. Тактичний аналіз


Постійний автор UA-Футбол Іван Гук розбирає фінал Ліги Чемпіонів з точки зору тактики.

Формації команд

Юпп Хайнкес вибрав звичну для «Баварії» схему – 4-2-3-1. Місце у воротах зайняв Мануель Ноєр, в центрі захисту пара Данте і Боатенг. Вибір останнього замість Буйтена можна обумовити кращими швидкісними характеристиками Дерека, на флангах захисту - Алаба зліва, Лам з права. Пара опорних півзахисників Бастіан Швайнштайгер та Мартінез, інвертовані вінгери - Роббен правий і Рібері лівий. Томас Мюллер в позиції атакуючого півзахисника і Манджукіч на вістрі.

Юрген Клопп, не володіючи таким підбором виконавців, як в суперника, фактично не мав варіантів здивувати опонента стартовим складом. У воротах Вайденфеллер, в центрі захисту Суботіч з Хуммельсом, лівий захисник Шмельцер, правий Піщек. Опорні півзахисники Бендер і Гюндоган, останній більш налаштований на атакуючі дії колективу. Лівий півзахисник Гросскройц, правий Блащиковскі, над ними відтягнутий форвард Марко Ройс та вістря атаки - Роберт Левандовскі: 4-2-3-1, але і 4-4-2, і 4-4-1-1, враховуючи, що більшу частину гри дортмундці провели без м’яча.

"Боруссія" - "Баварія" 1:2. Тактичний аналіз - изображение 1

«Боруссія» розпочала гру дуже активно, застосовуючи високий пресинг по всій ширині поля. Дортмундці використовували формацію - 4-4-2, де до Роберта Левандовскі підіймався Ройс, створюючи тиск на центральних захисників суперника і не дозволяючи розпочинати атаки баварцям через центральну частину поля. Бендер зустрічав Мартінеза, Гюндюган працював по Швайнштайгеру. На фланги, в залежності від розвитку атаки «Баварії», тиснули Гросскройц і Блащиковскі. Перші 20 хвилин пройшли при повній перевазі підопічних Клоппа. Завдяки пресингу вони не дозволяли супернику розвивати атаки коротким та середнім пасом, змушуючи виконувати довгі передачі під тиском або зміщувати розвиток на фланг, де «Боруссія» отримувала чисельну перевагу. Основна небезпека при грі з високою лінією оборони могла надходити від Мюллера, який отримав простір між лініями захисту «Боруссії», але баварцям не вдавалось доводити до нього м’яча.

"Боруссія" - "Баварія" 1:2. Тактичний аналіз - изображение 2

Швайнштайгер, перебуваючи під постійним тиском, не міг вдало розвивати атаки. Це змусило його опуститись нижче на крок для отримання простору та часу, щоб налагодити комбінаційні дії з глибини. Мюллер змінював декілька разів позиції з Роббеном, розтягуючи ширину поля. Роббена між лініями захисту підтримував Мартінез, переважно зміщуючись в лівий край, де мюнхенці намагались створювати чисельну перевагу. В цю зону для підтримки атаки приходив і Рібері. Завдяки невеликим змінам і зниженням темпу від «Боруссії» підопічним Хайнкеса вдалось вирівняти гру. Тепер дортмундці розташовувались значно ближче до власних воріт і зосереджували свої атакуючі дії через Марко Ройса, що працював під Левандовскі між зонами захисту «Баварії», розганяючи швидкі атаки завдяки дриблінгу.

Очевидно, що застосовувати настільки активний пресинг протягом навіть одного тайму неможливо, і, починаючи з 20 хвилин гри і до кінця тайму, особливо відчувалась відсутність Маріо Гьотце, адже швидкісним атакам «Боруссії» не вистарчало балансу та кількості гравців. Ройс, що переважно працює в якості лівого вінгера з зміщенням в центр, цього разу змушений був грати на позиції Маріо. Але в такому випадку лівий край атак переважно не встигав підтримати Гросскройц. В матчах проти «Реалу» Левандовскі розтягував захист суперника в глибину, утворюючи зону дій для Гьотце, що змушувало мадридців звужувати захисні порядки, залишаючи простір по краях, який використовувала «Боруссія» для ведення комбінаційних дій. В цій же грі атака підопічних Клоппа була зав’язана на індивідуальних діях Роберта і Марко.

Баварці поступово заволоділи центром поля, що дозволило їм створювати тиск на «Боруссію». Ключовим гравцем був Роббен, який багато зміщувався в центральну частину поля, змінюючи позицію з Мюллером. Однією з проблем пресингу «Боруссії» є надто вузька гра для створення тиску, що сильно обмежує суперників в просторі та часі, але залишає багато місця на протилежному фланзі. Якщо супернику вдається швидко змінювати напрямок розвитку атаки, це відразу створює небезпеку біля воріт Вайденфеллера. Ще до перерви в Роббена було дві нагоди використати виходи один в один на воротаря.

Статистика першого тайму

"Боруссія" - "Баварія" 1:2. Тактичний аналіз - изображение 3

«Боруссія» домінувала в першій половині тайму. Інтенсивність та насиченість, запропонована Клоппом, з перших хвилин гри дозволила їм створити декілька хороших нагод для взяття воріт і компенсувати відсутність Гьотце. Важко сказати, як би розвивалась гра в подальшому, якби поляки реалізували свої моменти, але баварцям вдалось вирівняти гру і завдяки перевазі в рості постійно загрожувати після розіграшу стандартних положень. Крім цього, поява Роббена в центральній частині поля під Манджукічем дозволила зв’язати власну гру «Баварії» та використовувати простір за спинами центральних захисників.

"Боруссія" - "Баварія" 1:2. Тактичний аналіз - изображение 4

По перерві наставники обох команд не проводили замін. Вочевидь, Клоппу не було ким змінювати гру, а Хайнкес остаточно перевів Роббена в центр поля в позицію нападника. Тепер Манджукіч працював як на глибину атаки відкриваючи зону дій під голландця, так і відтягуючи за собою від воріт захисника. На перебіг подій вплинуло і накопичення втоми гравців «Боруссії», що позначилась на них після надінтенсивних перших хвилин гри. «Баварія» значно відсунула гру від власних воріт і тепер володіла не лише м’ячем, але й територією, що дозволяло більше загрожувати воротам Вайденфеллера, а центральні захисники не відчували такого тиску, як у першому таймі. «Червоні» легко створювали моменти, атаку активно розпочали підтримувати Алаба і Лам, не відчуваючи загрози від гравців «Боруссії».

Відсутність тиску на центральних захисників «Баварії» і значно глибша позиція гравців «Боруссії» також позначались на атакуючих діях: якщо в першому таймі підопічні Клоппа нав’язували боротьбу на половині поля суперника, що при перехопленні м’яча дозволяло швидко розвивати атаки, то після перерви група гравців захисту мюнхенців отримувала значно більше часу на перебудову захисних порядків у випадку втрати м’яча .

Після пропущеного голу «Боруссія» перебудувалась на гру в три захисника. Між двох центральних - Суботіч і Хуммельс, опустився Бендер, Шмельцер з Піщеком піднялись вище по полю. Блащиковскі розташувався практично в позиції правого нападника. Це, ймовірно, був один із варіантів ведення гри від Клоппа при невдалому розвитку подій для його команди. Але навіть після забитого Гюндоганом пенальті не залишало відчуття, що команда Клоппа вже віддала всі сили грі і більше їй немає чим протидіяти цій «Баварії». А тиск на ворота Вайденфеллера отримав своє логічне завершення під кінець матчу, хоча і до цього в номінальних гостей цього поєдинку було декілька хороших нагод для взяття воріт.

Статистика

"Боруссія" - "Баварія" 1:2. Тактичний аналіз - изображение 5

Підсумок

Клопп йшов на певний ризик, пропонуючи настільки інтенсивну гру та високий пресинг з перших хвилин матчу. З іншого боку, обмежений у виборі виконавців, він обрав єдиний можливий варіант, при якому «Боруссія» могла перевершити «Баварію», що вона і демонструвала в першій половині першого тайму. Та й чи міг настільки експресивний наставник обрати більш обережну тактику?

В складі «Баварії» окрім Роббена варто відмітити Рібері, що багато працював в захисті, стримуючи Блащиковскі, та Боатенга, який здійснив дев’ять відборів. Також підопічні Юппа Хайнкеса значно перевершили суперників у верхових єдиноборствах, що в сумі дало перемогу «Баварії».

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
almaz465 (Киев)
Бавария сссссссуууууууууууппппппппппппппеееееееееееррр...
Ответить
1
0
Вернуться к новостям
Комментарии 25
almaz465 (Киев)
Бавария сссссссуууууууууууппппппппппппппеееееееееееррр...
Ответить
1
0
Кузьмичук Максим (Ковель)
ато
Ответить
0
0
borysd (Тернопіль)
[quote datetime="27.05.2013 09:41" author="Unity_6 (Славутич)"] Прошу прощения, что вмешиваюсь в вашу дискуссию, но хочу добавить о ТТД. Дело в том, что ГЛАВНАЯ польза от ТТД - это накопление статистики. Команда СТАБИЛЬНО набирающая хороший объем с минимальным браком может проиграть отдельный матч, но в целом сезон ОБЯЗАТЕЛЬНО будет успешным.Показатели ТТД - это как показатели прочности... [/quote] Ключевая фраза "с минимальным браком". Другими словами, эффективные ТТД, а не все подряд.
Ответить
1
0
Acsakal (Kharkov)
Бавария победила за счет класса. В остальном - обе команды сыграли вполне в предсказуемой манере. Боруссия организовала стартовый натиск, как уже делала несколько раз в матчах ЛЧ в этом году. И как уже было во многих из этих матчей - не сумев реализовать моменты, сбавила обороты. Почему не сумела? Да мастерства-то и не хватило: то удар не слишком сильный, то удар не очень точный, то решение бить полностью предсказуемо. В очередной раз меня мучил вопрос: ну как же так? С такой легкостью создают шикарнейшие моменты - и не реализуют? К Клоппу претензий 0, созданные моменты - результат четких командных действий в атаке, поставленных тренером. А вот реализация - это удел игрока, и если его "божья искра" не достаточно яркая - тренер бессилен. Бавария же очень ровно распределила свои силы (тут я полностью согласен с Соломиром) и в концовке (как опять же бывало не раз в этом сезоне) дожала соперника. Жалко Пеппа, я не представляю, что он должен сделать, чтобы Бавария хотя бы не снизила уровень игры в следующем сезоне в сравнении с нынешним!
Ответить
1
0
Романыч (Мариуполь)
Спасибо Иван! Хороший обзор. "Высокий прессинг" от Боруссии частично облегчил Баварии игру в атаке. Хотя согласен,что у Клоппа другого варианта как бы и не было,да и по моему они по другому и не играют (хотя не факт,плотно за ними не слежу).Возможно не хватало Гетце,его связка с Левандовки,выглядела более остро,в других играх,да и сам он мог добавить мощи в атаке. Думаю, что в результате его отсутствия "выпал" и Роберт,хотя его конечно и грамотно закрыли от передач на него. Не думаю,что критичным стало то, что Боруссии не дали "разбежаться",побегали они на славу,но в основном только до штрафной Баварии,дальше их с мячом не пускали.(исключение, пару моментов с Кубой).А так,в основном удары из дали,с которыми справлялся Нойер. К концу первого тайма Бавария стала использовать длинные передачи вперед,просто перебрасывая скопление игроков Боруссии в центре,а там защита Боруссии раз за разом теряла и не успевала за Роббеном,и если бы тот не был столь "прямолинейным" в завершении,счет был бы более неприличным для БД. Опыт,более гибкая игра в атаке и лучшая игра Баварии в защите,во всей ЛЧ,принесли победу.(ИМХО)
Ответить
1
0
borysd (Тернопіль)
[quote datetime="27.05.2013 01:08" author="Solomir (Львів)"] по Лобановському тут напевне не можна оцінювати роботу критирієм подобається чи ні... ВВЛ раніше за інших зрозумів напрямок руху футболу, йому потрібні були гравці діапазон дій яких буде більшим, здатних вдало працювати на різних позиціях, а оскільки він був новатором то відповідно мав пройти шляхом проб та помилок, думаю в сучасних реаліях з сучасними методами відновлення футболістів, фармакології - еволюціонувала б і система Лобановського. Нажаль немає в Україні тренерів здатних опрацювати наукові роботи ВВЛ і вже тим паче вивести їх на новий рівень, що ще гірше їх перевли в розділ "конспектів" так і не зрозумівши яка цінність в них закладена ... [/quote] Ой, вже побажав Вам на добраніч, але футбол то така тема, що не вичерпується... Тема методики Лобановського (та її новацій) потребує окремої розмови. Ми тут (в цій темі) так, ненароком, обговорюючи фінал двох німецьких команд, доторкнулись цього... Мабуть, з цього питанні у форумі нову тему треба відкрити. Ще раз дякую за змістовну і коректну розмову! На добраніч. :)
Ответить
1
0
Unity_6 (Славутич)
Прошу прощения, что вмешиваюсь в вашу дискуссию, но хочу добавить о ТТД. Дело в том, что ГЛАВНАЯ польза от ТТД - это накопление статистики. Команда СТАБИЛЬНО набирающая хороший объем с минимальным браком может проиграть отдельный матч, но в целом сезон ОБЯЗАТЕЛЬНО будет успешным.Показатели ТТД - это как показатели прочности... Что до Месси. Не люблю, когда говорят а вот он вышел и забил 4е, не считая ТТД. дело в том что у Месси как раз очень хорошие показатели по ТТД. И то что он забивает много это не случайности, а закономерности. По поводу забил, при малых количествах ТТд, то самый яркий пример (пусть и в прошлом) это Алан Ширер. Вот был человек гол. Сам Лобановский говорил, что не понимает как он так много заибвает, так мало выполняя работы. Но это когда голевое чутье, позиционное чутье и удар что ногами что головой от Бога - бывают на высоком уровне такие исключения. Но в СЕГОДНЯШНИХ реалиях я даже не готов назвать не работающих игроков с малым количеством ТТД, играющих на высоком уровне...
Ответить
2
0
Романыч (Мариуполь)
Убедительно! Даже я начал сомневаться.;)
 
1
0
borysd (Тернопіль)
І Вам дякую за змістовну та коректну розмову. На добраніч.
Ответить
1
0
borysd (Тернопіль)
[quote datetime="27.05.2013 00:05" author="Solomir (Львів)"] :) В мене знову поправочка ... так виходить. В даному випадку мене цікавить виключно фізіологія організму та його резерви при максимальних навантаженнях ... не важливо з якою ефективністтю працював гравець, цікаво чи здатен організм після наскільки інтенсивно проведених 20-ти хвилин, знайти резерви, щоб не опуститись нижче власного ж рівня на протязі наступних 70-ти ... на мою думку ні не може. [/quote] п.Іване, якраз тут все індивідуально. Залежно які навантаження. Тобто, хтось при інтенсивних навантаженнях витримає 3 місяці, а хтось, 3 роки. Мені подобалась ефективність дій Лобановського, але мені не подобались методи досягнення мети. Я так розумію, питання щодо фіналу. "цікаво чи здатен організм після наскільки інтенсивно проведених 20-ти хвилин, знайти резерви, щоб не опуститись нижче власного ж рівня на протязі наступних 70-ти". Це швидше питання психології. Чи навіть психосоматики. Хлопці повинні були забити швидкий гол. Не вийшло. Далі втрачається віра в власні сили. Це не фізіологія, це психосоматика.
Ответить
1
1
Solomir (Львів)
Напевне Ви праві, адже в останні хвилин 20 не відчувалось віри Боруссії в власні сили, більше того цей момент швидше за все вловила Баварія, яка отримала додатковий імпульс до перемоги ... Дякую за спілкування, заходьте!
Ответить
0
0
Solomir (Львів)
по Лобановському тут напевне не можна оцінювати роботу критирієм подобається чи ні... ВВЛ раніше за інших зрозумів напрямок руху футболу, йому потрібні були гравці діапазон дій яких буде більшим, здатних вдало працювати на різних позиціях, а оскільки він був новатором то відповідно мав пройти шляхом проб та помилок, думаю в сучасних реаліях з сучасними методами відновлення футболістів, фармакології - еволюціонувала б і система Лобановського. Нажаль немає в Україні тренерів здатних опрацювати наукові роботи ВВЛ і вже тим паче вивести їх на новий рівень, що ще гірше їх перевли в розділ "конспектів" так і не зрозумівши яка цінність в них закладена ...
Ответить
1
0
borysd (Тернопіль)
[quote datetime="26.05.2013 23:57" author="Solomir (Львів)"] Дякую за коментар, в даному випадку це стосувалось загального кілометражу по Боруссії Д., звичайно об\'єм бігової роботи не враховує ефективність дій гравця, так само, як і не можна огульно покладатись на дані по ТТД, адже ТТД не враховує наскільки вчасно була віддана пердача ? Чи був це пас в темп чи ні ... чи приміром ТТД враховує кількість проведених та виграних єдиноборств але не враховує хто заволодів м\'ячем після єдиноборства і так далі ... навіть не шукаючи по сайтах виклакдки по ТТД можна ствердно сказати, що в Баварії значно більше, адже в них 522 передачі, якщо не помиляють проти 350 приблизно в Боруссії, це вже різниця в 200 ТТД по командах, яка зовсім не враховує ефективність дій ... Але ми можемо завдяки даним по кілометражу створити певну уяву про команду, якщо Боруссія в середньому дає 121 км за гру - це означає, що кожен окремо взятий гравець робить більше бігової роботи аніж в суперник в якого в середньому 112 км, виходить суперник працює в обмеженому просторі та часі, адже завдяки своєму руху гравці БД. швидше займають вільні зони, більше створюють ситуацій з чисельною перевагою, звичайно кілометри не враховують наскільки якісно та вдало гравці обирали позицію на полі для створення перешкод опоненту, але в даному випадку ми всеж ведемо мову про добре, навіть відмінно організовану тренерську команду, в якій кожен гравець знає свій маневр чітко виконуючи свої обов\'язки - тому опосередковано ці цмфри можуть слугувати предметом аналізу. З іншої сторони будь які статистичні дані (ТТД, кілометраж, середні позиції гравців на полі, мапа зони дій гравця і так далі) мають аналізуватись лише в купі з відео аналізом, який може дати відповідь якраз ефективності дій окремого гравця і команди в цілому. [/quote] Супер!!! Дякую, п.Іване за вичерпну відповідь. ПРизнаюсь, попердні мої питання були трохи провокативні. Радий, що є люди, які ВМІЮТЬ АНАЛІТИЧНО розбиратись в футболі. Успіхів Вам! :)
Ответить
1
0
borysd (Тернопіль)
[quote datetime="26.05.2013 22:48" author="Solomir (Львів)"] і фізіологічні можливості організму не дозволили Боруссії дати звичний об\'єм по біговій роботі ... спробую пояснити, я думаю, що затрати енергії значно більші будуть в гравця який зробить 30 швидкісних прискорень та пробіжить 10 км., аніж в гравця який пробіжить 12 км, але зробить 10 швидкісних прискорень, більша кількість максимальних навантажень потребує більше часу на відновлення. Перші 20 хвилин Боруссія віддала більше аніж сама вона може запропонувати і резервів організму не вистарчило на останні хвилин 20 ... [/quote]Тут з Вами не згідний. Боруссії не вистачило майстерності. Щоб забити. Добре вона бігала, до пори та часу, та цього мало в сучасному футболі. Тут ТТД Лобановского треба перевести в ЕФЕКТИВНІСТЬ тих самих ТТД. Тобто, справа, не в кількості ТТД, а в їх ефективності. А загалом фінал дуже сподобався. (Після Інтер-Баварія)
Ответить
3
1
Solomir (Львів)
:) В мене знову поправочка ... так виходить. В даному випадку мене цікавить виключно фізіологія організму та його резерви при максимальних навантаженнях ... не важливо з якою ефективністтю працював гравець, цікаво чи здатен організм після наскільки інтенсивно проведених 20-ти хвилин, знайти резерви, щоб не опуститись нижче власного ж рівня на протязі наступних 70-ти ... на мою думку ні не може.
Ответить
1
0
borysd (Тернопіль)
P.S. пане Іване (Гук), коли писав коментар, ділився власними враженнями, Ваш аналіз не читав. Згодом ознайомився. Подака Вам, Ви взагалі, все по поличкам розклали! :) Побільше б таких аналітичних статей та коментарів, культури спілкування та інтелекту.
Ответить
3
0
Solomir (Львів)
Дякую.
Ответить
1
0
borysd (Тернопіль)
Соглашусь с Вами, что шанс Боруссии был в результативном стартовом штурме. Не сложилось. Но это мастерство Баварии (в т.ч. и Нойера). Дальше Боруссия просто не могла поддерживать темп, который сама и задала. Во втором тайме Дортмунд практически ничего конструктивного не создал в атаке. А во второй части 2-го тайма разрывы (провалы) между линиями у Дортмунда стали очевидными. Специально пересмотрел видио. Бавария победила на классе. У Дортмунда не хватило лавки.
Ответить
1
0
Unity_6 (Славутич)
как всегда, все достойно. плюсую. Но хотел бы поспорить. Как по мне, то Клопп и не планировал всю игру играть высоко. Просто была попытка стартового штурма, но вся проблема в том, что не забили. Потом же команда планово откатилась, играя аритмично. Но вот разбежаться Бавария Боруссии НЕ ДАЛА, и это факт. БД набегала всего (для них это всего, для многих - это очень много) 116 км, в то время как средний показатель у команды 121... Гетце очень не хватало. Бавария играла очень рационально и осторожно. И то что матч не перерос в качели - это прежде всего Баварии успех... В целом я бы сказал, что это командная победа красных, у которых объективно на сегодня КЛУБ сильнее. Клопу не хватило ресурсов....
Ответить
5
0
Solomir (Львів)
Дякую Артем. Ну напевне погоджусь, що Баварія грала дуже щільно не залишаючи простору де б Боруссія могла "розбігтись", але з іншої сторони мені видається, що інтенсивність запропонована Клоппом не могла дати більшого об\'єму, грубо кажучи в перших 20 хвилинах вони залишили дуже багато ... і фізіологічні можливості організму не дозволили Боруссії дати звичний об\'єм по біговій роботі ... спробую пояснити, я думаю, що затрати енергії значно більші будуть в гравця який зробить 30 швидкісних прискорень та пробіжить 10 км., аніж в гравця який пробіжить 12 км, але зробить 10 швидкісних прискорень, більша кількість максимальних навантажень потребує більше часу на відновлення. Перші 20 хвилин Боруссія віддала більше аніж сама вона може запропонувати і резервів організму не вистарчило на останні хвилин 20 ...
Ответить
2
0
borysd (Тернопіль)
Ті статистичні дані, що викладаються, вони дуже суб"єктивні. Вони можуть бути об"єктивні, якщо дві команди сповідують одну тактичну схему, однаково тренуються, приблизно рівні і т.д. Але це тема для іншої розмови. Суть не в тому, хто скільки пробіг, а в ефективністі дій. Як це визначаєься? P.S. Не хочу брехати, але колись в ДК, коли почали ТТД рахували, то Лозинський був лідером по ТТД (тактико-техническим действиям). Але, дії футболіста мають бути продуктивними. Якщо, нехай будь-який захисник, пробігав за Мессі 140 км, але Мессі забив 4 м"ячі - це продуктивно? Чи, допустим, Левандовски, вдарив 4 рази по м"ячу - забив 3 м"ячі, і пробіг 20 км, а це як? Я про те, щоб враховувати індивідуальнвсть, а не підгананяти всіх під арифметику.
 
3
0
footboliare (Мир город)
правдивість == можливість )
Ответить
1
0
footboliare (Мир город)
з втратою Гьотце, правдивість придбання Коноплянки зростає, не думаю, що Євген, в чомусь поступається Ройсу, чи Гросскройцу. Тим більше і сам Женя заявляв: - "Я никогда не скрывал, что хочу попробовать себя на более высоком уровне. Сейчас мы собираем все предложения, думаем, анализируем. Как только определюсь, появится конкретика, буду говорить со своим клубным руководством. Уехать хочу однозначно." - "признаюсь честно, немецкий чемпионат для меня стоит на первом месте, самый интересный в Европе." ну і: - "Никто ни мне лично, ни в клуб из Харькова не обращался. Так что, здесь комментировать нечего." - "Думаю, что "Бавария" сейчас будет посильнее. Ставлю на мюнхенцев." - правильно, нічого Боруссії без Коноплянки вигравати ЛЧ )) Краще хай Толян потішиться )
Ответить
2
1
Solomir (Львів)
Я тільки за побачити Коноплянку в Боруссії Д.
Ответить
3
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус